Nisan ayında çatlama iğnesi olanlar

Kızlar selamnm, konuyu full okudum. İnşallah hepiniz bebeklete kavuşmuşsunuzdur. Sonuçlar ne olduu

İnşallah sizin de aynı şekilde. İğne sizde de kasık ağrısı yapıyor mu özellikle tek taraflı
Evet içerisinde beta yani hamilelik hormonu olduğu icin kasık agrısı cok normal bende dün oldum tek tarafta (sağda) 2 tane yumurtam büyümüş 20 ve 18 mm 3 gündür inanılmaz agrım oldu dün gece özellikle doktor süper dedi bugun bu agrılara birde kendimizi dinledikçe daha cok belirti oluyor ben 6 defa kullandım klomen femara ovitrelle bu defa aşılama oldum

İnşallah hepimiz için bu ay son kavuştuğumuz ay olur. Size bir şey sorayım. İğneyi olduktan sonra ovulasyon testim 4 gün pik oldu . İlacın etkisi mi acaba yokss çatlamadı mı

Canım sen hsg çektirdin mi hiç kaç senedir deniyorsunuz düşük falan oldu mu yoksa hiç olmadı mı eşin test verdi mi hiç çok soru sordum ama
3 ay önce hsg çekildim hormonlarım da güzel tüpler acıktı sperm de iyi sebepsiz olmuyor hiç olmadı malesef cumartesi günü aşılama oldum ilk defa bu sefer umutluyuz eşimle

3 ay önce hsg çekildim hormonlarım da güzel tüpler acıktı sperm de iyi sebepsiz olmuyor hiç olmadı malesef cumartesi günü aşılama oldum ilk defa bu sefer umutluyuz eşimle
Rabbim bu ay güzel haber almayi nasip etsin kuzum bizde 1 buçuk senedir deniyoruz ama daha önce bir kimyasal bir de dusugum oldu canım bu ay ilk defa tedaviye başladım öncekiler tedavisiz oldu iki yumurtam oluşmuş biri sagda biri solda 20 ve 21 ml cuma günü çatlatma ignem yapıldı dün gece 12 buçukta ilişki oldu tereddütteyim acaba ilk de tutar mı diye ondan sordum kuzum

Tutar Allah’ın izni ile bende cuma oldum çatlatma iğnesini aynı anda pozitif haberlerimizi verelim hadi birbirimize

İnşallah olur canım hepimiz için hayırlısı banada kalınlık güzel dedi geçen ay 6mm mis şimdi 7 olmuş ama internetten baktım düşük gibi geldi
6 mm rahim kalınlığı için gayet iyi kuzum bende rahim kalınlığı için tedavi görüyorum doktorum bu ay rahmim 6.2 idi çok şükür gayet iyi dedi eğer 5 olsaydı rahim kalınlaştırıcı iğne verecekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…