Nisan Ayında Balayı. Yardım Lütfen

aysenc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
30
1
Nisan 12'sinde düğünüm var 4-5 günlük bir tatil düşünüyoruz sessiz sakin bir yer arıyorum önerileri olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim..

Nisan 12'sinde düğünüm var 4-5 günlük bir tatil düşünüyoruz sessiz sakin bir yer arıyorum önerileri olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim..

Avanos, ürgüp göreme taraflarını tercih edebilirsiniz heö göz zevkinize iyi gelir. Hemde oralar bu döenmlerde çok sakindir.

Muhtemelen biz de o dönemlerde evlenicez. Balayı araştırıyorum ben de. Barcelonaya baktım gidiş dönüş uçak 850 tl ve oteller max 100 tl kişibaşı.

Merhabalar,
Ben yaz tatilimi Ölüdeniz'de geçirdim. Villa kiraladık. Çok güzel balayı villaları da vardı.
Yazlık villam sitesine girerek oradan iletişime geçtim. Özel yüzme havuzu vardı ve Ölüdeniz manzaralıydı. Fethiye Ovacık'taydı.
anlaştığımız fiyat dışında hiçbirşey ödemedik. Hergün bahçe ve havuz bakımı yapıldı. Angel B idi villamızın ismi.
Hatta bu yaz için de erken rezervasyon yaptırdım ve indirimden faydalandım.
İsterseniz siteyi bir inceleyin derim.

Alanya bera otel düşünebilirsin balayı suitinde indirimde oluyo
biz de orayı düşünüyoruz baklım inş

Merhabalar,
Öncelikle şimdiden mutlu bir ömür diliyorum sizlere.
Ben yaz tatilimi Ölüdeniz'de geçirdim. Villa kiraladık. Çok güzel balayı villaları da vardı.
Yazlık villam sitesine girerek oradan iletişime geçtim. Özel yüzme havuzu vardı ve Ölüdeniz manzaralıydı. Fethiye Ovacık'taydı.
anlaştığımız fiyat dışında hiçbir şey ödemedik. Her gün bahçe ve havuz bakımı yapıldı. Angel B idi villamızın ismi.
Hatta bu yaz için de erken rezervasyon yaptırdım ve indirimden faydalandım.
İsterseniz siteyi bir inceleyin derim.

Bizimde Nisanda. Karadeniz turu düşündük. İlk etapta,Trabzon-Uzungölü tercih ettik. Ama hata mı yaptıkk Bilemicem artıkk. Görücez bakalıımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…