nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

canım nagıhancım olurmu hıcx oyle kusermıyım neen kusım kı denk gelmıyoz dunde acık kalmıs ondan canım rastlasmadık optum senı umarım ıyısındır

cnm dönem kımına kaç günde bir adet oluyorsun onu yazacaksın sonra otomatık basacaksın yaptıgı ayarlamaya göre kendını anlarsın .. sevgıler

hmm.sağol canım.ama ben son 3 aydır düzenli olmuyorum.28-31-33. günde bir oldum.kaçı girmem gerekiyor.standart 28 yazsam olurmuki acep.her girdiğim tarihte değişik günlerde çıkıo yumurtlamam çünkü.

hmm.sağol canım.ama ben son 3 aydır düzenli olmuyorum.28-31-33. günde bir oldum.kaçı girmem gerekiyor.standart 28 yazsam olurmuki acep.her girdiğim tarihte değişik günlerde çıkıo yumurtlamam çünkü.

olur cnm ama 1günbile yumurtlama gününü etliyor onda . 28 yaz ortlama bir tarih yazar zaten.. vücut ısını ölçüyormuusn onu da yazabiliryorsun oraya..görüşürüz cnm

bütün hamiş kalanları tebrik ediyorum allah isteyen herkese nasip etsin benimde yarın adetimin ilk günü inş. olmam :)

olur cnm ama 1günbile yumurtlama gününü etliyor onda . 28 yaz ortlama bir tarih yazar zaten.. vücut ısını ölçüyormuusn onu da yazabiliryorsun oraya..görüşürüz cnm

tabloya göre 25 nisanda yumurtlama günüm.ama ovulasyon testinde çift çizgiyi 22 nisanda gördüm.bilmiyorum valla hayırlısı olsun.

kızlar aranızda ovulasyon testi kullanan var mı ve dogru sonuç veriyo mu ben hiç kullanmadım kullanmak istiyorum cok pahalı bişey mi yardımcı olursanız sevinirim

kızlar aranızda ovulasyon testi kullanan var mı ve dogru sonuç veriyo mu ben hiç kullanmadım kullanmak istiyorum cok pahalı bişey mi yardımcı olursanız sevinirim
ben ovulasyon testini hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlardan faydalı olduğunu duydum dün eczaneye sordum 7 kullanımlık 115 tlydi işine yararmı bilmem ama hayırlısı inş. :CüvCüv::CüvCüv:

canım ben ilk kez bu ay kullandım.yumurtlama günümü tespit ettim.bakalım hayırlısıyla bu ay inş.hamiş olurum.ben gg den aldım.17 tane ovulasyon 5 tanede gebelik testi var.20 ytl.ben memnun kaldım valla.

canım ben ilk kez bu ay kullandım.yumurtlama günümü tespit ettim.bakalım hayırlısıyla bu ay inş.hamiş olurum.ben gg den aldım.17 tane ovulasyon 5 tanede gebelik testi var.20 ytl.ben memnun kaldım valla.
canımya nasıl ayani anlamadım 17 tane ovulasyon ve 5 tane gebelik testi 20 tlmi nerde bu ya ben dün eczaneye sordum 7 tane ovulasyon testi 115 tl dediler nasıl oluyor anlamdımki nerden alıyorsun söylermiisn canım tşkler .

tektane oneya ovulolasyon ben hiç bilmiyorum neişeyarıyor

canım yumurtlama gününü tespit etmeye yarıyor.ne bilim işte bende bu siteden gördüm kullananlar ilk ayında hamile kalmışlar.bi deneyeyim dedim.bu ayın 22 sinde yumurtlama gününmü tespit ettim gerisini allaha bıraktım.inş.olur bu ay.

canımya nasıl ayani anlamadım 17 tane ovulasyon ve 5 tane gebelik testi 20 tlmi nerde bu ya ben dün eczaneye sordum 7 tane ovulasyon testi 115 tl dediler nasıl oluyor anlamdımki nerden alıyorsun söylermiisn canım tşkler .

canım internetteki bir alışveriş sitesinden aldım.gitti gidiyordan

meraba arkadaşlar nisan listesindeydim bende 24 nisan halen gelmedi.yarında olmazsa test yapacam.şu an başım çatlıyo.gerçi 7 gündür belirtiler var ama bilemiyorumumarım tutmuştur bu ay.belirtilere gelince:
sağ kasığıma arada iğne batıyor
belim aşırı şekilde ağrımıştı şu anda kayboldu
çok açık sarı bi akıntım var.
durmadan tuvalete gidip bakıyorum şimdi geldi diye ama bişi yok
baş ağrım var 3 gündür
karnım ağrıyo ara ara adet ağrısı gibi ama daha hafif
şimdilik bukadar inşaallah yarın çıkar testte.

X