nisan ayına umutlarını tasıyanların listesi

.1)psilokum.....1......NıSAN €€

2)KARDELN.....1.....NıSAN

3)sidelya_81.....2....nisan

4)BEYAZGELINCIK....3.....NıSAN

5)DERYADERYA.....8......NıSAN

6)cıcekcık........7.........nısan

7)srnrc......7......nisan

8)eylem eylem......8......nisan

9)elifyaren.....8.....nisan

10)BRC1769......9......NıSAN

11)Dilşahım......9......nisan

12)umut31.......12....nisan

13)daisy84.........12.....nisan

14)nagıhan.........13........nısan

15)ummahan_d.......13....nisan

16)my_lıttle......14.....nısan

17)tırtıl klebek......14......nisan

18der_35....18......nisan

19)nehir67.......19.....nisan

20)berfe.......20......nisan

21)kestane.......21......nisan

Son düzenleme:
kızlar dün doktora gittim kasıklarımda ağrı vardı ve sağ yumurtalığımda bir tane kis var dedi ilaçla tedavisi varmış ve adetimin 3. günü yapmam gereken kan testleri verdi ilaç tedavisine başlıyorum bir haftalık testlerimi yaptıktan sonra tekrar görünücem doktorumu inş hayırlı haberler alırım sizlerle paylaşmak istedim kendinize iyi bakın

canım kist ne kadarmış ? bebek istiyordun değil mi? bende de 2cmlik kist var ama dr. tedavi vermedi bebek yapmaya bak dedi.anlamadım ben dr.larıbenneyaptımki

canım benimkinin çapı 4,75 cm ama önemli değil dedi ilaç tedavisiyle halledilirmiş .
evet bende bebek istiyorum olmamasına engel de olabılır dedi yanlız o kist belki adet kanamasıyla bile patlıyabilirmiş kısıca çok büyük bir sorun değil dedi ama sana ilaç falan vermedimi bana smir testide yapıyor antıbıyotık verdi birde vajınadan bir tane fitil verdi

Bana hiç bir ilaç vermedi hamile kalırsan kist yok olur dedi zaten.ama bende biraz kafam karıştı ama ankaradaki ameliyat olduğum prof.a telde sordum o da aynı şeyi söyledi bende ya büyürse diye korkuyorum.ilk ayım geçti işte mart listesinden buraya geldim pazar günü adet oldum yarın ultrasona girecem kist var mı diye tekrar hormon tahlili için kan verdim bakalım onu da yarın alacam sorun çıkarsa belki bana da bir tedavi verir.geçmiş olsun canım

. DUNYANIN EN SABIRLI ANNE ADAYLARI

1)psilokum.....1......NıSAN €€

2)KARDELN.....1.....NıSAN

3)sidelya_81.....2....nisan

4)BEYAZGELINCIK....3.....NıSAN

5)christian_louboutın....6....nisan

6)DERYADERYA.....8......NıSAN

7)cıcekcık........7.........nısan

8)srnrc......7......nisan

9)eylem eylem......8......nisan

10)BABYGAME........8......NıSAN

11)elifyaren.....8.....nisan

12)BRC1769......9......NıSAN

13)Dilşahım......9......nisan

14)umut31.......12....nisan

15)daisy84.........12.....nisan

16)nagıhan.........13........nısan

17)ummahan_d.......13....nisan

18)my_lıttle......14.....nısan

19)tırtıl klebek......14......nisan

20der_35....18......nisan

21)nehir67.......19.....nisan

22)berfe.......20......nisan

23)kestane.......21......nisan

Son düzenleme:

genelde kıst oldugu aylarda dr lar tedavıye baslamaz duphaston tarzı ılac verırler adetle attırırlar reglının 3.gunu gıttıgınde kıst gıtmısmı gıtmemısmı dıye bakalr gıtmısse tedavıye baslarlar ama kıst oldcugu ay bebıs olmuyo sanırım gıtmesını beklıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…