🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Kızlar yumurtlamanın kaçıncı günündesiniz Benim bugün 7.gün pek belirti yok.kasık ağrısı vs.Sadecr halsizlik aşırı var.Öatlatma iğnesinden dolayı

Kızlar yumurtlamanın kaçıncı günündesiniz Benim bugün 7.gün pek belirti yok.kasık ağrısı vs.Sadecr halsizlik aşırı var.Öatlatma iğnesinden dolayı
8inci günündeyim. ğöğüslerim şişti arada kaşinti yapiyor. azicikta hassas. Onun haricinde belimin alt kısmı ağrıyor ve bacaklarım sizliyor bu sebepten. Ha bide dün bulantim vardi bugün yok. sonuc olarak hamile hissetmiyorum . kesin yine kirmizi gelcek

Ben dün aşırı Halsiz dim ama iğneden okuyor bence.İğne ağır geliyor gün boyu başım yerde ydi bugün iyiym.Prpgesteron baktınız ki hiç kızlar

27 günündeysen adetine kaç gün var canım? Bugünlerde heralde değil mi? Test yaptın mı canım? Benim de 19. Günüm. Son bir hafta adetimin gelmesine. Hiçbir şey hissetmiyorum . Hepimizin kafası karışık kuzum yorulduk ya. Umutsuzluğa kapılıyorum bazen. Dua ediyorum

Adetime ne kadar var hiç bilmiyorum bu ay adet düzenleyici kullanmadım kafasına ne zaman eserse o zaman gelicek sanırım test hiç yapmadım. Bol bol dua edelim bu günler de geçer elbet

Valla ben yazı boş geçircem kuzum eylül ekim gibi başlarım inş. Tatil vs yapcam kafam dağılsın birqz

D defnew Y yenibirhayal kızlar o zaman bu yazı kafa rahat geçirelim inşallah. Ben de çok düşünmemeye, en azından üzülmemeye çalışacağım. Hakkımızda hayırlısı
Bence hiç üstünde durmayalım, ovu takipi vs yapmayalım, regl gününe kaç gün kaldı bakmayalım bile rahat tahat geçsin

Bence hiç üstünde durmayalım, ovu takipi vs yapmayalım, regl gününe kaç gün kaldı bakmayalım bile rahat tahat geçsin
D defnew Y yenibirhayal kızlar o zaman bu yazı kafa rahat geçirelim inşallah. Ben de çok düşünmemeye, en azından üzülmemeye çalışacağım. Hakkımızda hayırlısı
Bende öyle yapıcam 2-3 ay doktora gitmeyi düşünmüyorum açıkçası şu adetim gelse de rahatlasam yine gecikecek düzenim kaçıcak diye korkuyorum

Bende öyle yapıcam 2-3 ay doktora gitmeyi düşünmüyorum açıkçası şu adetim gelse de rahatlasam yine gecikecek düzenim kaçıcak diye korkuyorum
Haha bak adet söktürücü masaj var. Direk kasıklarjm ağrıdı etkili. Sırt üstü yatcan göğsünün altından aşağı doğrı yumurtalık hizandan bastırarak aşağı doğru masaj yapıyosun. 15 kere günde 3 kez kuzum. Öbür güne kasıkların ağrımaya başlar. 3.gün olursun inş

Yaa hiç duymamıştım valla denemek lazım adetimin 32. Günü göğüslerimde hafif acı var ama ne kaşık ağrısı ne adet belirtisi hiçbirşey yok denesem iyi olur aslında rahim filmi çekilmiştim bu ay keşke ilaçsız direk düzene girse adetim

Hamile olmadığından emin olman lazım kuzum masajı yapman için varsa zarar verebilie

D defnew Y yenibirhayal tobeshh güzel arkadaşlarım. Ne kadar güzel metanetli bir şekilde ilerliyorsunuz, bekliyorsunuz. Ben biraz panik oldum yaa. Tüp bebek falan araştırmaya başladım. Moralim hiç olmadığı kadar bozuk. Psikolojim bozulmaya başladı sanırım. Bu ay da bayrama denk geliyor yumurtlamam. Muhtemelen günü denk getiremeyeceğiz. Allah sabır versin, bebiş versin. Umarım artık bebiş vaktimiz gelmiştir. Düşünmemeye çalışırken bile düşünüyorum. Sperm hızından anlayanınız var mıydı? Bizim hızlı ileri %3, toplam hızlı %38 çıkmıştı. 1 ml'de 32 milyon vardı. Toplam 128 milyon gibi birşey vardı. FSH 11.8e yükselmiş. FSH 11'di ocakta.

O değerlerden hiç anlamıyorum kuzum. Şu an tatildeyim hiç bebi falan düşünmüyorum reglim de bugün bitecek inş. Hatta korunsam mı diyorum temmuz sonu ameliyat planladığım için. Bu ayı da boşver diğer ay tüp bebek düşünüyorsan iyi bi merkez bakarsın fakat kaç yıldır istiyorsun doktorlar neden olmadığı ile ilgili ne diyor, eşinin değerleri ile ilgili ne diyor onlar da önemli

Canım iyi tatiller..ben de tatile çıktım. Canım tatilde hiç oyalamayayım seni. Benim yaşım geçtiği için ben panik oluyorum. Yoksa değerlerimizle doktor doğal yolla olacağını söylüyor. İyi tatiller canım.

Sana da iyi tatiller kuzum. Öyle diyorsan panik yapma ama tedaviye geçebilirsin tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…