🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Ya test yaptım bidaha negatif geldi o arada da kan vermiştim boşa verdim sanırım doktor kan ver drdi gerçi. Eczacıya göstersim negatif bu dedi
Canım çatlamadan sonra 14 say. Anca düşüyor olabilir idrara. Umarım bebeğin seninledir

Canım çatlamadan sonra 14 say. Anca düşüyor olabilir idrara. Umarım bebeğin seninledir
Canımsın sabırla 14. Gunu bekliyorum Cok teşekkür ederim

bende aynı durumdayım napalım nasip kısmet kızlar estofrem göğüs ağrısını bastırırım veya ağrısını engeller mi bilginiz varmı ?
canım hiç engellemiyor hatta kullandığımda bende aşırı göğüs şişkinliği ve ağrısı yapmıştı. hamile olduğumu bile düşünmüştüm ama ilacın etkisiymiş....

kızlar benimde sizin yardımınıza ihtiyacım var. ben nisan ayında ovitrelle ve letu kullandım. yumurtam iğneye rağmen geç çatladı ama gününde adet oldum. lakin 2 . gün adetim kesildi az oldum. doktor normal dedi ve bu ay boş geçelim dedi. ben adetin 5. ve 7. günü yumurtam çatladı. adetin 18. günü idi dün adet oldum ama o kadar az ki.... leke leke geliyor.... ped bile kirlenmiyor. doktor yine normal dedi. benim başıma ilk defa böyle olay geldi ve moralim çok bozuldu. Bana yardımcı olabilecek olan var mı ?

canım hiç engellemiyor hatta kullandığımda bende aşırı göğüs şişkinliği ve ağrısı yapmıştı. hamile olduğumu bile düşünmüştüm ama ilacın etkisiymiş....
Ya bende tuhaflık var canım bişeyler ters gitti herhalde özelden yazabilirmiyim danışmak için burda uzun uzun yazmak istemiyorum

Yumurtlamadan sonrası geçmek bilmiyor canım ya. Bütün belirtileri gösteriyorum psikolojik olarak. Umarım bu ay güzel haberlerimizi paylaşabiliriz
Hadi bakalım bismillah. Ben adet olmadım kaç gün geçti saymayı da bıraktım. Kan vermiştim negatif çıkmıştı. Yazın da başlamayacam tedaviye kendi haline bıraktım takip de yapmayacam

Hadi bakalım bismillah. Ben adet olmadım kaç gün geçti saymayı da bıraktım. Kan vermiştim negatif çıkmıştı. Yazın da başlamayacam tedaviye kendi haline bıraktım takip de yapmayacam
Ohh hepimizin yerine bırak walla kuzum ya. 34 yaşında olan sen değildin dimi? Eğer 30 civarı veya küçüksen gerçekten boşver. Zaten boşverince hamile kalınıyormuş. Ben yaştan dolayı boşveremiyorum. Ama inan şöyle En az 6 ay bi düşünmemek isterdim ya. Varsa şansın hakikaten bırak kendi haline

Bırakcam canm adey olana kadar jaftada bi hcg testi yaparım o kadar

Bende de hiçbişey yok canım rahim filmi oldum biliyorsun Şuan adetimin 27. Günündeyim adet olmayı bekliyorum ama doktora gidip gitmeme konusunda kararsızım biraz boş bırakayım diyorum bilmiyorum kafam biraz karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…