🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

İnşallah canm bende öyle Ümit ediyorum 🙏
Yok canım geçen ay hiç ağrım da yoktu gazım da yoktu böyle şişkinlik de yokru. Bu ay farklı ama hiç heveslenemiyorum. Belki iki aydır aynı ilaçları alınca şişirdi heralde
Kesinlikle öyle kuzum rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur vardır herşeyde bir hayır
Gerçekten öyle ama insan kafasından bunu atamıyor nedense sürekli aklında o var e bide tedavi sürecinde olunca herşryi daha çok kafaya takıyorsun bide bak iki kere denedim şimdi hep düşünüyorum neden diye Allah bilir zamanını yapıcan bişey yok elimden geleni yapayım gerisi takdiri ilahı zaten
Mehrii34 Mehrii34 savascii savascii cans16 cans16 kızlar abartıyo diyeceksiniz ama beynim durdu anlayamıyorum, predictor 6 güne kadar böyle çıktı. Reglim biteli daha 1 hafta yeni oldu. Gerçek olabilir mi? Olması için reglden önce hamile olmam lazım. 2 3 gün önce predictor expres yapmıştım fotoda çıkmayan gözle görünen bir şey çıktı kuruma çizgisi dedim geçtim. Bu testleri ay sonu için aldım bi deniyim dediö bu da kuruma çizgili mi, eminim ya bebek olmadığına, yapayım dedim böyle çıktı. Fotoda gri görünüyor ama pembe

Eklentiler

• IMG-20230513-WA0001.jpg
    IMG-20230513-WA0001.jpg
    144,5 KB · Görüntüleme: 50
Mehrii34 Mehrii34 savascii savascii cans16 cans16 kızlar abartıyo diyeceksiniz ama beynim durdu anlayamıyorum, predictor 6 güne kadar böyle çıktı. Reglim biteli daha 1 hafta yeni oldu. Gerçek olabilir mi? Olması için reglden önce hamile olmam lazım. 2 3 gün önce predictor expres yapmıştım fotoda çıkmayan gözle görünen bir şey çıktı kuruma çizgisi dedim geçtim. Bu testleri ay sonu için aldım bi deniyim dediö bu da kuruma çizgili mi, eminim ya bebek olmadığına, yapayım dedim böyle çıktı. Fotoda gri görünüyor ama pembe
Canım predictor bile bazen yalancı çizgi çıkartıyor böyle bi kaç kişide denk gelmiştim. Sen adet olduğuna eminmisin yerleşme felah değildir demi baya baya adet oldun. Ben senin yerinde olsam her ihtimale karşı kan testi verirdim ama sen yinede sonucun negatif gelecekmiş gibi düşünerek kan ver. Çizgi pembe değil çünkü

Canım predictor bile bazen yalancı çizgi çıkartıyor böyle bi kaç kişide denk gelmiştim. Sen adet olduğuna eminmisin yerleşme felah değildir demi baya baya adet oldun. Ben senin yerinde olsam her ihtimale karşı kan testi verirdim ama sen yinede sonucun negatif gelecekmiş gibi düşünerek kan ver. Çizgi pembe değil çünkü
Fotoda pembe durmuyo gözümle bakınca pembe. Ya reglim pembe başladı pembe bitti ama baya kanamam da oldu 3 4 gün. Doktor her ihtimale karşı kan ver demişti ama kanamaya dönünce vermemiştim.

Bu ışıkta netleyemiyorum ama rengini gör diye bidaha attım.

Eklentiler

• 20230513_073149.jpg
    20230513_073149.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230513_073353.jpg
    20230513_073353.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 44
Yani testin hassasiyeti ile alakalı olabilir yada hamilesin ve sen onu adet sandın 🤷🏻‍♀️ böyle adet oldum diyip hamile olanda çok kan vermemde fayda var zaten kanaman bitmiş sonraki testlerde bu şekilde çıkarsa gerçekten enteresan olacak 🤣

Yani testin hassasiyeti ile alakalı olabilir yada hamilesin ve sen onu adet sandın 🤷🏻‍♀️ böyle adet oldum diyip hamile olanda çok kan vermemde fayda var zaten kanaman bitmiş sonraki testlerde bu şekilde çıkarsa gerçekten enteresan olacak 🤣
Aynen çok enterasan olacak. Yani pembe başladı pembe bitti ama kanama da oldu gayet yani. Diyorum geç döllenme olcak olsa bile regl ile atılması lazımdı. Gerçi Allah ın işi belli olmaz da. Keşke bi test daha yapsaydım hemen

Aynen çok enterasan olacak. Yani pembe başladı pembe bitti ama kanama da oldu gayet yani. Diyorum geç döllenme olcak olsa bile regl ile atılması lazımdı. Gerçi Allah ın işi belli olmaz da. Keşke bi test daha yapsaydım hemen
Elinde varsa test biraz tuttuğun idrarla yapabilirsin adetin bitmiş zaten pembe şeklinde gördüysen yerleşme olabilir acaba adet gibi yoğunmuydu ?

Canım kuruma çizgisi gibi duruyor. Bi de bu erken gebelikler çok yanıltıcı olabiliyor. Normal kaset test yap bak derim canım. Zaten hamilelik varsa şuan kasette çıkar.

Canım kuruma çizgisi gibi duruyor. Bi de bu erken gebelikler çok yanıltıcı olabiliyor. Normal kaset test yap bak derim canım. Zaten hamilelik varsa şuan kasette çıkar.
Ben bu ay da elendim canım 14. Gün negatif maalesef aşırı bi bel ağrım var geliyo benim kırmızılar 🙈

Eklentiler

• IMG_0422.jpeg
    IMG_0422.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 45
Kız ben silik çizgi görüyorum ama. Walla gözlerimiz de bizi yanıltıyor artık ama silik var sanki kuzum.
Benim bu ay yaptığım bütün testler nedense böyle çıktı bende anlam veremedim çünkü bu testi çok güven verici dediler kuruma çizgisi çıkarmıyor dediler laboquick test ne zaman yapsam hep aynı çıktı kurudukça bi tık daha belirginleşti ama hepsinde aynı çıktıği için bi önemi yoktur diye düşünüyorum.

Ay bayada belli canım varsa test tekrarlasan mı

Benim bu ay yaptığım bütün testler nedense böyle çıktı bende anlam veremedim çünkü bu testi çok güven verici dediler kuruma çizgisi çıkarmıyor dediler laboquick test ne zaman yapsam hep aynı çıktı kurudukça bi tık daha belirginleşti ama hepsinde aynı çıktıği için bi önemi yoktur diye düşünüyorum.
Atmadıysan hepsini alt alta koyup çeksene canım

Evden çıktım nöbetteyim şimdi. 5te çıkcam direk kan vereyim dedim. Yani marka da güzel marka beni şüphelendiren o oldu. Bak ikili resimde üsttekinde de çizgi var mesela ama fotoda çıkmıyor
Bende bu test kuruma çizgisi çıkarmıştı ama böyle belli değildi yani zor gözüküyordu gözle bile. İnşallah kan testin pozitif çıkar 🙏🏻

Elinde varsa test biraz tuttuğun idrarla yapabilirsin adetin bitmiş zaten pembe şeklinde gördüysen yerleşme olabilir acaba adet gibi yoğunmuydu ?
Ya doktor kan ver dedi ben kırmızı olunca vermedim regldir diye şimdi paşa paşa vercem soğan suyunu içmedim dün geceden beri, negatifse ona devam ederim pozitifse takip devam ama pozitig olması çok mantıksız. Yine de Allah ın işi belli olmaz belki bana da böyle vermiştir

X