🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Bende bu test kuruma çizgisi çıkarmıştı ama böyle belli değildi yani zor gözüküyordu gözle bile. İnşallah kan testin pozitif çıkar 🙏🏻
İnş kuzum. 3 gün önce expresten yaptım dediğin gibi çıktı işte bu da böyle. Ümitli değilim zaten ama ne olur ne olmaz

Eklentiler

• IMG_0432.jpeg
    IMG_0432.jpeg
    83,4 KB · Görüntüleme: 34
Benim bu ay yaptığım bütün testler nedense böyle çıktı bende anlam veremedim çünkü bu testi çok güven verici dediler kuruma çizgisi çıkarmıyor dediler laboquick test ne zaman yapsam hep aynı çıktı kurudukça bi tık daha belirginleşti ama hepsinde aynı çıktıği için bi önemi yoktur diye düşünüyorum.
Ben de o testi kullanıyorum hiç böyle çizgi çıkarmadı 1 yıldır. Hayırlısı kuzum

Swn görüyo musun gölge peki yine gördüm sanki de. Yani bir şey yoksa da kuruma çizgisidir
Ben görüyorum 😂😂 ya da kendimi kandırıyorum 😂 ama bişey olsaydı koyulaşırdır bence 2-3 gündür bi koyulaşma olurdu olsun hayırlısı olsun 2 güne adet olurum saten olurda olmazsam yine tekrarlarım kızzzz bu ay ben hsg çekilicem 🥹🥹🥹

Ben görüyorum 😂😂 ya da kendimi kandırıyorum 😂 ama bişey olsaydı koyulaşırdır bence 2-3 gündür bi koyulaşma olurdu olsun hayırlısı olsun 2 güne adet olurum saten olurda olmazsam yine tekrarlarım kızzzz bu ay ben hsg çekilicem 🥹🥹🥹
Evet hsg var sonrasında olmazsan dimi. Yani evet koyulaşması lazımdı da hepsinde mi çıkıyo böyle o da garip belki düşmesi ve çıkması arasında mı yapılan testin rengi böylr kaldı

Evet hsg var sonrasında olmazsan dimi. Yani evet koyulaşması lazımdı da hepsinde mi çıkıyo böyle o da garip belki düşmesi ve çıkması arasında mı yapılan testin rengi böylr kaldı
Bende bilmiyorum artık negatifi gördüm ya ilgilenmiyorum 😂😂 şuanki modum hsg nasıl geçecek ona döndü 😂

X