🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Naptın kuzum yumurtalar büyümüş mü? Benim bugün bitiyonregl klomen kullanmamıştım henüz hiçbir tedavi olmadım takipteyim😊
Canım evet çok şükür iki tane 21-22 mm yumurta var. Bir tane de minicik var am onu ciddiye almadı. Gece iğne olacağım. Pazartesi de aşılama olacak nasipse kuzum. Sevindim yumurtalarımı görünce. Geçen ay da iki tane yumurtam vardı çok heveslenmiştim. İnşallah bu ay güzel haberleri hep beraber alırız. Önce D defnew sonra da bizler tobeshh tobeshh Y yenibirhayal sırayla güzel haberleri alırız umarım.

Canım evet çok şükür iki tane 21-22 mm yumurta var. Bir tane de minicik var am onu ciddiye almadı. Gece iğne olacağım. Pazartesi de aşılama olacak nasipse kuzum. Sevindim yumurtalarımı görünce. Geçen ay da iki tane yumurtam vardı çok heveslenmiştim. İnşallah bu ay güzel haberleri hep beraber alırız. Önce D defnew sonra da bizler tobeshh tobeshh Y yenibirhayal sırayla güzel haberleri alırız umarım.
Canım benim hadi gözün aydın güzelce büyümüşler 😍 inşallah herşey gönlünce olur 🙏 Umutlarımız beklentilerimiz bu ay bizi bulsun inşallah 😘 benim bugün 7. Günüm iğne etkisi gitmiş artık devam edicem yapmaya bilmiyorum içim yine bi buruk oldu sanki her test yaptığımda negatif görecekmiş gibi hissediyorum kendimi

Canım benim hadi gözün aydın güzelce büyümüşler 😍 inşallah herşey gönlünce olur 🙏 Umutlarımız beklentilerimiz bu ay bizi bulsun inşallah 😘 benim bugün 7. Günüm iğne etkisi gitmiş artık devam edicem yapmaya bilmiyorum içim yine bi buruk oldu sanki her test yaptığımda negatif görecekmiş gibi hissediyorum kendimi
Yıprandık kuzum ya. Ne hissedeceğimiz şaşırdık.. heveslennsek hevesimiz kırılıyor. Umarım bu ay hepimizin hepiiiimiiiziiin kucakladı bebişle dolar

Ay canım hadi bakalım çok sevindim ya💕ayın kaçında öğrencez bebek var mı ypk mu

Eklentiler

• 158C4A9F-C95A-4986-B829-56CA21AE38E0.jpeg
    158C4A9F-C95A-4986-B829-56CA21AE38E0.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 37
Canım ben de geçen ay çok beklentiliydim. Zaman geçmiyordu. Sonrasında baya üzüldüm. Bakalım bu ay nasıl olacak. Umarım çok beklentiye girmem ama elimizde değil malesef. Bi de bu ilaçlar iğneler gebelik belirtisi yaşatıyor insana, iyice hevesleniyorum. Umarım bu ay gönlüne göre olur canım.
Umarım hepimiz gönlümüze göre hayırlı sonuçlar alırız.

Günaydın arkadaşlar. Adetime 4 gün kaldı. Ovitrelle in 12. Günündeyim. Çarşamba günü test yaparım diye düşünüyorum. Sizler neler yapıyorsunuz?

X