🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Aşko daha var benim adetime ya niye böyle kaldı o ağrı bende sinirim bozuldu gerçekten hep orda hissediyorum arada bir sol tarafıma da oluyor bide ben polikistik overliyim unutmuşum yazmayı
Biliyorum canım bende de öyle oldu hamileyimdir dedim hatta ama senin iğne var zaten yani onun etkisi olması da muhtemel

Biliyorum canım bende de öyle oldu hamileyimdir dedim hatta ama senin iğne var zaten yani onun etkisi olması da muhtemel
Yok canım ne iğnesi en son 24 şubatta iğne olmuştum ben ara verdim tedaviye zaten iğne klomen olsa tamam dicem ondan klomen aldığımda bile hissetmiyordum ağrı 27 nisandan beri kasıklarıma batıp batıp çıkıyor

Kızlar merhaba . Benim iki tüpüm kapalıymış hgs çektirdim o sırada öğrendim ve hgs sırasında ikisinde açtılar . Sonra doktor bana femera verdi adetimin 4. Günü başladım 5 gün içeceğim yumurta büyütmek için ilk defa kullanıyorum ve her iki kasıklarımda agrı var yaşayan oldu mu bunu ve iyi bişey mi ? 5 günün sonunda bakalım yumurtalarım büyümüş mü sonrasında ne olur bilmiyorum bu ilacı kullanıp hamile kalan çok kişi var Buda umut veriyo tabi inşallah bende olurum tabi isteyen herkese inşallah

benim klomen sonrası kasığımda anlık girip çıkan rahatsız edici ağrılar olmuştu sol yumurtalıgımda dış gebelik oluşmuştu o zaman .bhcg yükselişin olursa dikkatli takip et iki güne bir iki katı olacak şekilde artmalı bende artışlar iki katına yakın ama daha az oluyordu hep

Hayatım yurt dışında yaşıyorum burda on verme olayı yok hiç biryerde kan veremiyorsun illa hamile kalacaksın doktora gideceksin doktor okeylerse kan veriyorsun burda öyle saçma sistem var klomen ben 7 defa denedim senin gibi ağrım hiç olmadı sadece 1 defa ilk kullandığımda olmuştu ben iğne yada ilaç kullanmadım bu ay yine de kasığımda Ağrı var hayırlısı

umarım olur hepimizinaz kaldı öğrenmeye bakalım

Kasık ağrın yumurtaların geliştiği için oluyor canım inş güzel sonuçlar alırsın

Kasık ağrın yumurtaların geliştiği için oluyor canım inş güzel sonuçlar alırsın
İnşallah nedense çok umutluyum

Iyi akşamlar. Adetime 6 gün kaldı. Sabırla beklemeye çalışıyorum. Umutlanmamaya çalışıyorum ama bu ay olmazsa çok üzülürüm gibi geliyor. İşin psikolojik boyutuyla hiç başedemiyorum. Sizler bekleme sürecinde kendinizi rahatlamak için neler yapıyorsunuz? Çalışıyorum, evde de iş güç oyalanıyorum ama oturduğum an aklıma acaba oldu mu, olacak mı düşüncesi düşüyor.

Kızlar bugün hıdrellez Allah dualarım
Benim bu ikinci oluyor çatlama iğnesini denedi ilk bu ay bana bırakacak sanırım aşılama istersem aşılama deneceyecek ama biraz korkuyorum nasıl oluyor cnm herhangi bir ağrı oluyormu?
Canım benim ilk aşılamamdı. Forumlarda hep çok kolay denildiği için çok kolay diye gitmiştim o sebeple biraz hayalkırıklığı oldu. Beklediğim kadar kolay değildi ama zor veya aşırı ağrılı diyemem. İki dakika anca sürüyor işlem

Naptın kuzum yumurtalar büyümüş mü? Benim bugün bitiyonregl klomen kullanmamıştım henüz hiçbir tedavi olmadım takipteyim

Canım ben de geçen ay çok beklentiliydim. Zaman geçmiyordu. Sonrasında baya üzüldüm. Bakalım bu ay nasıl olacak. Umarım çok beklentiye girmem ama elimizde değil malesef. Bi de bu ilaçlar iğneler gebelik belirtisi yaşatıyor insana, iyice hevesleniyorum. Umarım bu ay gönlüne göre olur canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…