🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Yap bi test cnm ne kaybedersin ki evde de hazır varmış
Tamam canım. Sen yaptın mı bugün test? Güzel haber alalım inş
Yapmadım canım yoktur ya geliyor baksana yarın giderim hastaneye artık sonra aşılama ya başlarız özele mi gidiyorsun sen canım
Evet canım özele gidiyorum. Senin üçüncü aşılaman mı?? Bi de rahim filmi çektirdin mi? Aşılama mı daha zor rahim filmi mi? Bunun cevabını bilen arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim ♥️

Evet canım özele gidiyorum. Senin üçüncü aşılaman mı?? Bi de rahim filmi çektirdin mi? Aşılama mı daha zor rahim filmi mi? Bunun cevabını bilen arkadaşlar bilgi verebilirlerse sevinirim ♥️
Ben 4 kere sadece çatlatma iğnesi oldum hsg çekildim tüplerim açık çıktı acı hissetmedim daha aşılama hiç olmadım bu ay olmayı düşünüyorum özele gidiyorum fiyatını sordum söylemedi daha sizin kaç tuttu

Ben 4 kere sadece çatlatma iğnesi oldum hsg çekildim tüplerim açık çıktı acı hissetmedim daha aşılama hiç olmadım bu ay olmayı düşünüyorum özele gidiyorum fiyatını sordum söylemedi daha sizin kaç tuttu
Canım sperm testi 1000 TL (uygun fiyatlı bu. Daha pahalı olabilir) doktorum da 1000 TL aldı. Ama daha pahalı sanırım başka yerlerde.

Ben
Ben rahim filmi çekilmedim ama korkuyorum ondan baya. Neyse bakalım daha doktor film falan demedi de ben kendimi hazırlıyorum

Yok daha yapmadım ama benimde karnım ağrı var regli olucam gibi hayırlısı inş

10
Evet çok uygunmus şaşırdım 10 bin diyen var inşallah benimkide o foyatlari verir ya 🥺 korkuyorum artık hiç olmayacak diye
10 binde başka yere yaptır. Bi sor bakalım. Benim anladığım 2500-3000 civarı yapıyorlar ama sperm testi, iğnesi, aşılaması içindeyse aslında benimkiyle aynı fiyata geliyor gibi. İyice araştırmak lazım kuzum.

10
10 binde başka yere yaptır. Bi sor bakalım. Benim anladığım 2500-3000 civarı yapıyorlar ama sperm testi, iğnesi, aşılaması içindeyse aslında benimkiyle aynı fiyata geliyor gibi. İyice araştırmak lazım kuzum.
Aynen canım napicam bilmiyorum devlet daha zor randevu olmuyor gel git bilmiyorum napicam

Ben yaptırmadım ama 5500 civarı tutcak toplam sanırım yaptırırsam

X