🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

Aynen olmayabilir, olabilir de bende de pko var. İlk gittiğim doktorlar bi korkuttu beni bu kadar stres yapıp kafaya takma nedenim oldu? Zor mu olacak çocuğum illa tüp bebek mi olacal dedim ki denemeye başlayalı 1 ay olmuştı doktor pco var 3 ay gebelik olmazsa gelin aşılama ve tüpbebek deneyelim demişti. Sonra doktor değiştirdim işte şimdi yaklaşık 8 9 ay oldu istemeye başlayalı. Şimdi de takip başlattık yeni doktorumla (Allah ondan razı olsun çok bilgilendirdi beni) duruma göre karar vereceğiz dedi ama daha vaktin var bikaç ay takiple ya da takipsiz deneyebilirsin ama muayrneye geldin başlayalım istersen takibe dedi vaktimiz boşa geçmemiş olur ben de vücudunu anlarım dedi tamam dedim.😊 ama son 2 aydır kafayı yemiş gibiydim sürekli testler pozitif çıkıyordu kan veriyordum hep negatifti. En son doktoru değişince ne oldupunu anladım olayın da rahatladım. Bakalım inş rahat strrssiz bi dönem geçiririz
Doktor bu durumda gerçekten çok önemli ben devlet hastanesine gittim iki kere gecikmelerimden dolayı beni muayene bile etmedi sonra özelde Bi doktor buldum şuan onunla devam ediyorum çokta sevdim doktorumu her gittiğimde ayrı bilgilendirme yaptırdığım tahlilleri sonuna kadar inceledi gözümüzden bisey kaçmasın diye ilgili bir doktor inşallah ta hamile kalırsam onunla devam ederim. Benim eşim iş için bazı aylar yurt dışına gidiyor 15-20 gün burda olmuyor iş çıktığı zaman o yüzden denk gelme şansımız da az oldu maalesef ama vardır bunda da Bi hayir inşallah bir an önce bizde kavuşuruz belki sen kontrole gittiğinde artık seninde iğneni yapar inşallah ❤️❤️

Doktor bu durumda gerçekten çok önemli ben devlet hastanesine gittim iki kere gecikmelerimden dolayı beni muayene bile etmedi sonra özelde Bi doktor buldum şuan onunla devam ediyorum çokta sevdim doktorumu her gittiğimde ayrı bilgilendirme yaptırdığım tahlilleri sonuna kadar inceledi gözümüzden bisey kaçmasın diye ilgili bir doktor inşallah ta hamile kalırsam onunla devam ederim. Benim eşim iş için bazı aylar yurt dışına gidiyor 15-20 gün burda olmuyor iş çıktığı zaman o yüzden denk gelme şansımız da az oldu maalesef ama vardır bunda da Bi hayir inşallah bir an önce bizde kavuşuruz belki sen kontrole gittiğinde artık seninde iğneni yapar inşallah ❤️❤️
Evet ama bu kontrolde iğne yapmayacakmış, 17sine randevu verdi pregesteron bakacakmış. Ben ona göre yapacak anladım ama yanlış da anlamış olabilirim. Her gün 1 mm büyüyorsa şu an 17 mm olması lazım ve muayenede 19 mm falan olması lazım. Ama 17sinde muayenede kan isteyecekse o zaman çok oluyor. Dediğin gibi belki de çatlama zamanıdır 2 gün sonra😊 ama adetim bitmiş olmuyo tam akşamına ya da diğer gün biter. Ay kafam karıştı hahahahahhahahahagaga

Evet ama bu kontrolde iğne yapmayacakmış, 17sine randevu verdi pregesteron bakacakmış. Ben ona göre yapacak anladım ama yanlış da anlamış olabilirim. Her gün 1 mm büyüyorsa şu an 17 mm olması lazım ve muayenede 19 mm falan olması lazım. Ama 17sinde muayenede kan isteyecekse o zaman çok oluyor. Dediğin gibi belki de çatlama zamanıdır 2 gün sonra😊 ama adetim bitmiş olmuyo tam akşamına ya da diğer gün biter. Ay kafam karıştı hahahahahhahahahagaga
O zaman sana direk iğne uygulanmayacak çünkü 25 mm den sonrası kendi haline bırakılıyor diye biliyorum kiste dönüşebiliyor iğne ile çok büyüyünce ben öyle biliyorum seni yanlış bilgilendirmek istemem

Yani senin randevu sıralarından bende gebelik oldu mu olmadı mı onunla kafayı yiyor olucam sanırım hahaha çünkü 14-15 i gibi test yapmayı düşünüyorum

Evet bana da glifor verdi. 3 yumurta zaten biri sağlıklı olsa yetiyormuş bize. Bana da haber verin benim kontolum de çarşamba
Aynen canin benim de 3 tane yumurtam var 10 mm nin ustunde en buyugu 16.5mm persembe gidecegim eger istedigi olgunluga gelirrse catlatma ignesi yapilacak

Kizlar klomen kullanmistim gecen hafta simdi yumurtlama donemim ama kasiklarim cok agriyor tek tarafli batiyor sizde de oluyor mu

Aynen canin benim de 3 tane yumurtam var 10 mm nin ustunde en buyugu 16.5mm persembe gidecegim eger istedigi olgunluga gelirrse catlatma ignesi yapilacak
Maşallah canm benm tek yumurtam varmış en aon 14mm idi işte bakalım brnde ne olacak ama 3 iyi peki ikiz tutabilyor ku vu durumda

Kizlar klomen kullanmistim gecen hafta simdi yumurtlama donemim ama kasiklarim cok agriyor tek tarafli batiyor sizde de oluyor mu
Bende de ilaçtan sonra ağrı olmuştu eyvah büyümeden çatladı demiştim 🤣 Ama gittiğimde 1 tane 18 mm lik yumurtam vardı kullandığımız ilaçlarla kaynaklı olabilir

Maşallah canm benm tek yumurtam varmış en aon 14mm idi işte bakalım brnde ne olacak ama 3 iyi peki ikiz tutabilyor ku vu durumda
Yumurta 2-3 varsa ikiz şansı da var bence canım hatta Bi sayfa da okudum kadının 4-5 yumurtası geliştiği için çoğul gebelikten catlatma yapmamışlar

Bende de ilaçtan sonra ağrı olmuştu eyvah büyümeden çatladı demiştim 🤣 Ama gittiğimde 1 tane 18 mm lik yumurtam vardı kullandığımız ilaçlarla kaynaklı olabilir
Benim de sol ağrıyo heralde solda o zaman🤣 ikiz de olur olmuşken ne olur ki değil mi🤣

X