🌺🌺 Nisan Ayı Yumurta Takibi Yaptıranlar Burayaaa 🌺🌺

erhaba, adetime 3 gün kala test yaptırdım beta hcg 5.3 çıktı sizce hamile olabilir miyim
Olabilirsin tabi ama tekrar test vermen lazım çok ara bir değer pozitif negatif arası. 2 gün sonra verdiğinde kesin anlarsın😊 idrar testi yaptın mı

Anladım canım. O zaman sen bu 5 gün içinde ne yenir yumurta büyütmek için arastir hepsini yee ceviz avokado falan filan depola bu bir haftada 🤣
Ya ama ben aşılama istemiyorum şu an hiç hazır değilim 🤣🤣 bir de acıyo mu aşılama. Brn kendisi çatlatsın evde yapayım istiyom çocuğumu ama tabi hangisi nasip olursa artık😊. Bulduuuuum. Soğan suyu🤣 zaten olmayacak bu ay belki yumurtamı hızlı geliştirir🤣🤣🤣🤣

Ya ama ben aşılama istemiyorum şu an hiç hazır değilim 🤣🤣 bir de acıyo mu aşılama. Brn kendisi çatlatsın evde yapayım istiyom çocuğumu ama tabi hangisi nasip olursa artık😊. Bulduuuuum. Soğan suyu🤣 zaten olmayacak bu ay belki yumurtamı hızlı geliştirir🤣🤣🤣🤣
Ben asilamanin nasıl yapıldığını bile bilmiyorum. İğneden sonra da olmazsa aşılamaya geçiliyor sanırım. Nasıl yapılıyorsa. Maliyeti ne kadar falan bu işler maddi manevi zor ya

Demek 11de geçti sende etkisi😊 ben şimdi çıktım doktordan. Yumurtam büyümüş 12 mm olmuş ama bundan sonra hızlı büyümezse yumurta sperm buluşsa bile (rahimde pencere gibi bir şey varmış o kapanıyormış adetten belli bir süre geçince) gebelik olmaz bu ay dedi. Yumurtamın 5 gün içinde acil büyümesi lazım 🤣 adetin gecikecek dedi adet olursan da. Eğer yumurtam büyürse aşılama yapmamız gerekirmiş.
Canım havuç ve incir kürü var İbrahim saraçoğlunun. Onları yapsana bu 5 gün. Yumurta geliştiriyor. Aşılama dedi demek sana da 🥰 yoldaş oluruz birbirimize

Merhaba bu ay klomen kullandım doktora gittiğimde 3tane güzel yumurtan oluşmuş dedi iğne vermiyorum dedi,ve progestan yazdı,omega3 multivatimin verdi. İlişki günleri yazdı ve bunlar dışında ilişki yasak dedi,sizce bu şansımı düşürmez mi gün aşırı yapmaya devam etmeli miyim. Birde klomen+progestan kullanıp hamile kalan var mı.
Ben klomen kullandım ama progesteron vermedi canım. Gün aşırı değil mi onun verdiği günler? Bu arada endişe etme sperm içerde uzun süre yaşıyor. Sanki 3 gün müydü yaşama süresi öyle birşey. Doktor onu hesaba katmıştır.

X