Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

Bence bukadar abartmayın canım..Süt ürünlerinde light olanları tercih edin yağsız yani. Bide benim doktorum haftada en fazla 3 kez yumurta ye dedi çünkü kolestrol yükseltirmiş. Herşeyi kararınca yiyin. Zaten bebek depolarınızdan besleniyor..

hergün yumurta yiyiyorum,süt içiyorum sebze meyve ve baklagiller yiyiyorum

Ben sebzeden alamadigim vitamini meyveden almaya calisiyorum.Kasa kasa seftali elma uzum ayva musmula cilek akliniza hangi meyve gelirse yiyorum.Yani zorumdan degil canim cok istiy yuzden fazla kilo almadim yoksa cok obur biriydim simdiye 80 e vurmus oilurdu kilom ama 5 aylik hamisim 3 kiloda kaldim.Cok sukur saglikli besleniyoruz sebze ve balik disinda ((((((((

benim tansiyonum biraz düşük gidiyor,birde ilk 4 ay 4 kilo kaybetmiştim şimdi 5 kilo almışım yani doğum öncesiyle aynı gibiyim.tek fark karnımda küçük bir top var gibi duruyor.

kızlarr haftalardan 20 deyiz ama toplam kilo 4 oldu birden.. hızlımı gitmeye başladım nee!! acaba bi dur demem gerekiyomu ben hayatım boyunca 53 ün üstüne çıkmadım şimdi 54.500 almak problem değil bu kilolar yakama yapışmasa barii..

21 haftalık ve 8 kilo aldım en tombiş benim rahat olun siz. ve 3. hamileliğim.(eklemede fayda gördüm hani ilk gebeliklerde fazla kilo alınmıyor o açıdan hani)

akıllı olun kızlar fazla kiloları takmayın kafayı illaki verirsiniz sağlıklı bebek dünyaya getirmek istiyorsanız beslenmenize dikkat edin .sağlıkla kalın şekerler .

canım ben de senin gibi 53 ün üstüne hiç çıkmadım hatta bir defa 53 oldum ben 48 le hamile kaldım ve şuan 52 kilo oldum bakalım ne olacak

kizlar benim bi arkadasim bebegi 8. ayindayken sadece 10 kilo almisdi ve doktor kilo alsin diye diyet programi verdi bebegin saglikli olmasi icin annelerin minimum 12 kilo almasi gerekirmis. benim doktorumda ayni seyelri soyledi bana ve eger 8 ayimda 10 kilodan az almissam bana da beslenme programi verip 15 kiloya tamamlatacakmis....

ayyy annelerimmm tabiki bebeğin sağlığı çok önemlii ama insan ömrü boyunca zayıf bir bedene sahipse o dört kilo bile öyle ağır geliyoki insana bu arada ben yanlış yazmışım kilomu tam tamınaaaaaaaa 56.500 vallahi 2 adım atınca tıkanıyorumm yaw beden eğitimi mezunuyum ve kendimi bildim bileli kaplumbağa gibi hareket etmedimm ama şimdi kolayını bulsam sürünerek hareket edicemm hadi şimdilik 4 kilo ben daha sonra napıcamm önemli olan kilo alıp vermek değil benim için aldığım kiloylada rahat hareket etmeliyim yoksa takıntı değil vallahii

biz 20. haftadayız ve 3.600 gr. aldık şimdiye kadar,
ama 2 gündür mütiş iştahım arttı

Kizlar ya son 2 haftaya kadar 3 kilocuk almistim.Ama son 2 haftadir cok istahim acildi ve 2 kilo birden almisim.Suan 20 haftalik hamisim ve 5 kilo almisimmm senağlama

Kizlar ya son 2 haftaya kadar 3 kilocuk almistim.Ama son 2 haftadir cok istahim acildi ve 2 kilo birden almisim.Suan 20 haftalik hamisim ve 5 kilo almisimmm senağlama

aynen benim de ööle 14. haftaya kadar sadece 700 gr. almıştım,şimdi doymuyorum:)

kizlar bende 23 haftalik hamileyim 5.5. aldim doktor cok iyi devam dedi:) bide ilk 7 ayda alinan kilolar annede kalirmis dogumdan sonra haberiniz olsun

selam arkadaşlar...
22.haftadayım ve 6 kilo almışım.doktorum normal olduğunu söyledi.bende yemeğe devam ediyorum.aldığım kiloları artık düşünmüyorum daha sonra verebilirim

selam arkadaşlar.ben 20 haftalık hamileyim ben ilk 3.5 ayda 4 kilo verdiğim için ancak yeni yeni hamile kaldığım ilk kiloma döndüm ama kilo almaya başladım bende

biz 6. ayimiza girmis bulunmaktayiz ve tüm olarak 10 kilo aldim... ben cok aldim...esimin dedigi gibi hamburger oldum... :)

bende son günlerde kilo artışım hızlandı 47 ile başladım şimdi 54 oldum iştahım fena açıldı 60 la bitirelim diye düşünürken geçicek sanırım...

günaydın kızlar,
ben de yeni doktordan geldim.şimdiye kadar toplamda 4,5 kg almışım..

amannn tanrımmm kızlar dün doktordaydımm 57.600 olmuşumm.. ben 52.500 le hamile kalmıştım yani 22 haftada 5 kilo bana biraz fazla geldi napayım hala kurtulamadım şu kilo takıntımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…