Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

Ben hamile kalmadan önce 43 kiloydum.Şimdi 17 haftalık hamileyim ve 49- kilo
oldum.

17 haftalık hamişim 3 kilo almışım dr.gayet iyi dedi oğlumda sağlıklı çok şükür...

selam
17 haftalığım aldığım 4 kiloyu dr normal dedi.
zayıf olanların daha çok kilo alma şansı varmış.

KIzlar bugun doktora gittim.Yine ayniyim ben ya 65 ile hamile kaldim ve suanda 67 kiloyum.Bundan 1 ay oncede gittigimde ayniydi.Suan 17 haftalik hamileyim ama 1 aydir hic kilo almamisim.Iyimi acaba sevineyimmi bilemedim yav.

Kızlar ben 2 kilo aldım yaa çok mu dersiniz

ben 46 ile başladım 16 haftalığım şimdi 49 oldum

slm kızlar bende hızlı kilo alanlardanım. Kilo alma korkusu yüzünden hamilleliği falan unutum bunalıma girdim valla. 17. haftam bitiyor 3 kilo almışım hangi arada alıyorum anlamıyorum. Kepek ekmeği yiyorum. Akşamları ekmek yok. Şerbetli tatlılar da yemiyorum ama hamur işine biraz takıldım bu aralar bakalım sonumuz ne olacak. Böyle giderse doğuma yuvarlaya yuvarlaya götürecekler beni heralde.

bende 47 ile hamile kaldım şimdi 50 kilo aldım ama her an 51 e çıkabilirim tok karnına tartılıyorum 51 e yakın

ben 4 aylik hamileyim 69 hamile kaldim suan 65 kilo vreiyorum cok guzel de yiyorum ama kilo almamiyorum suan ayniyim

Ben 17 haftayı dolduracağım ve 4 kilo almışım inşallah ayda 1 kilo şeklinde devam ederim ama hiç sanmıyorum. Bu gidişle kesin 12-15 arası alırım

Yaf ben ilk 3 ay 2 kilo aldim daha bebek bile gelismemisken ama simdi 4 bucuk aylik olduk ama ben hala 2 kiloda takili kaldim.Bebek gelisiyo yani anlamadimki yediklerim nereye gidiyo.Sanirim asiri mevye yedigimden kilo alamiyorum ve fazla abur cubur yemiyorum ama bebek gelisiyo onun kilosu nerde anlamiyom.Ya bir gideyimde 15 gun sonra doktora hem cinsiyetini ogreneyim hemde kilosunu.Ama su siralar karnim gunden gune sisiyo artik gunler hizla geciyo ilk zamanlar gecmezdi simdide gunleri tutamiyorum gecip gidiyo yav.

17. haftamızdayız 2 kilo aldık
benim öyle aman aman iştahım yok,umarım açılır.

20.haftamdayım 3 kilo aldım bende bakalım daha nekadar alıcaz:)

sizleri okuyunca doktorumun ne demek istediğini daha iyi anladım 18 haftadayım 6 kilo aldım

Bende artik kilo almaya basladim kizlar bir turlu doymak bilmiyorum ve yedikten kisa bir sure sonra tekrar acikiyorum.Yemek yemedimmide bulanti ve halsizlik oluyo.Cok sasiriyorum su 1 haftada oldu hepsi.Suan 500 gr daha aldim ve 68 kilo oldum.Kisacasi 18 haftalik hamileyim 3 kilo aldim.

kızlar ben 2 kilo aldım şimdiye kadar doktorum biraz az dedi ama kızım iyi çok şükür onun kilosu yerinde

Kızlar merak ediyorum ortalama günde ne kadar süt ve süt ürünleri tüketiyorusunuz. Ben yaklaşık 700 gr süt ortalama 1-2 kase yoğurt sabahları kalınca bir dilim peynir yiyorum. Abartıyormuyum diye merak ediyorum.

Ben sut icemiyorum fazla o yuzden her sabah 5 kup kadar peynir yiyorum ve aksam yemeklerinde mutlaka 1 kucuk tas kadar yogurt yiyorum sade yogurt.Birde haftada 2 kez yumurta yiyorum.Benim endisem sebze yiyemiyorum hic ne brokoli ne bruksel lahanasi ne pirasa hicbirsey.Sadece taze fasulye kabak ve patlican birde aralarda havuc.Bilmiyorum nasil olucak bu is birde balik yiyemiyorum sorucam doktoruma haftaya gidicem umarim bu kotu aliskanliklarim bebegimi etkilemez.Elimden geleni yapiyorum zorluyorum ama o zamanda geri cikiyo yediklerim.Ne olcak halimiz yaaa senağlama

YA BENDE BAZEN ÇOK ABARTIYORUM DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Haftada 3 kere balık yiyorum öğlenleri genelde sebze yiyorum. Karnıbahar, pırasa, kereviz, ıspanak dönüşümlü olarak. Birde artık tamamen kış sebzesi tüketmeye çalışıyorum. Her sabah yumurta yiyorum. Balık yiyemiyorsan balık yağı falan kullanıyorlar yararını tam olarak bilmiyorum araştır istersen birde ceviz, badem falan tüketmeye çalış hergün 5 adet ceviz yeterli diyorlar. Ben tabi onuda yiyim bunuda yiyim derken 18+2 iken 4 kilo aldım ondan artık biraz sınırlama getireceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…