Nisan Anneleri Kilolar Ne Alemdeeee

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kizlar ben 15 haftalik hamisim ve 2 kilo almisim.Sizler ne kadar kilo aldiniz kizlar ? Ayrica en ideal kilo kactir sizde simdiye kadar alinmasi gereken.Hadi kizlar sizleri bekliyorum..

• Konu Sahibi EU1
14 haftalık hamileyim bende 1 kilo aldım. doktorum bu aylar önemli eğil 4. aydan sonraki kiloların önemli her ay 1 kilo alman gerekir dedi

• Konu Sahibi EU1
Ben 5 kilo vermiştim 4 kilosunu geri aldım hala 1 kilo eksiğim var..Ama bundan sonra hızla alırız sanırım:)

• Konu Sahibi EU1
ben onbes haftalık hamıleyım ve ıkı kılo aldım sıskomu olacam ne yavvfisfisfis

• Konu Sahibi EU1
ben 16 haftalık hamileyim ve 4 kilo aldım.arkadaşlar ben napayım.herkes çok kilo aldığımı söylüyo ve ben çok rahatsız oluyorum.

• Konu Sahibi EU1
şekerler 16. haftamdayım 400gr. almışım ama bundan sonrası ne olur bilmiyoruum

• Konu Sahibi EU1
kizlar bende 17 haftadayim 3 kilo aldim. gecen hafatya kadar iyidim ama bir anda hizlandimmm

• Konu Sahibi EU1
ben 1 kilo almisim 17 haftanin icindeyim

bundan sonra yemene bıraz daha dıkkat et tuz ve sekerı kes hamur ısını az ye canım ben aksamları hep pılavla felan yenebılecek yemekler yapıyorum ıkı kasık pılav yıyıp ekmek yemıyorum hamurısı ve tatlı cok aldırıyorr

merhaba arkadaslar,
bende simdiden 1,5 kilo aldim.

ben de 2 kilo aldim, sadece bel ve karin bolgem genisledi, bacaklarim ayni.55 ken 57 oldum.

Ben 14+4 oldum. 2 kilo aldım. Ama ben hiç kusmadım onun için normal olduğunu söyledi doktorum. Her ay için bir kilo diyorlar. Ben 9 kilodan vazgeçtim inşallah 12 kiloyu geçmem. Vallahi gözüm korktu aslında. Hiç aburcubur gereksiz birşey yemediğim halde aldım bu 2 kiloyuda. iştahımda hamilelikten daha az bilmiyorum artık ne olacağım.

BEN 17.HAFTADAYIM. 1 KİLO ALMIŞIM:)

ya arkadaşlar sizin kilolarınızı duyunca iyice moalim bozuldu yaaaa. ben 19 haftalık hamileyim 7 kilo aldım. doktorum sürekli uyarıyor hatta kızıyor bana. ben de o kadar dikkat ettiğim halde nasıl aldığımı anlamıyorum. sbah akşam yemeklerden sonra yürüyorum. tatlı, çikolata gibi gıdaların nerdeyse tadını unuttum. hamur işi desen o da öyle. sebze dışında nerdeyse bişey yemiyorum. Kısacası artık yemek yemeye korkar oldum. Ama nasıl bu kadar hızlı kilo aldığımı anlamış değilim. Offff ...senağlama

Köpüklükahve sen martta doğum yapmıyomusun? Ya bu kilolar çok bunalttı benide.Bende senin gibi su içsem yarıyor nedense.. hep faydalı şeyler yemeğe çalıştığım halde. off ya(

İdeal olan her ay 1 ila 1,5 kilodur bu da hamilelik süresince 9-12 kiloya tekabül eder,ama bu rakamlar herkes için farklıdır örneğin siz 50li kilolarda hamile kaldıysanız 15-20 kilo kadar almanız sizi etkilemez ama 60lı kilolarda hafif balık etli tabir edildiği şekilde iseniz,kilo alımı konusunda temkinli ve dikkatli olmakta fayda var,asıl önemli olan hamilelik sonrası aldığınız doğum kilolarının üstüne kilo almamaktır,çünkü emzirme döneminde size süt yapsın diye çevrenizden sürekli şunu ye bunu ye süt yapar gibi telkinlerde bulunan yakınlarınız olacaktır ve o yediklerinizin verilmesi doğum kilolarına göre daha zor olan kilolara dönüşecektir,bu tecrübeyle sabittir ben kimseyi dinlemedim sütü su yapar arkadaşlar.İlk doğumumda 64 kilo ile hamile kaldım 78 kilo ile doğuma girdim 3. 4.ayın sonunda ben yine 64 kiloya düşmüştüm bu arada boyum 178 cm yani boyuma göre oldukça zayıfım.şuanda da 60 kiloya düştüm fakat ilk aylarda bulantılar nedeniyle kilo kaybı oldukça doğaldır bunda tereddüt edecek birşey yoktur asıl önemli olan vücudun iyice ağırlaştığı bebeğin büyüdüğü ve yerinin daralmaya başladığı 6.ve 7.aylardır bu aylarda hiç kilo almadığımız o ilk ayların acısını çıkarırcasına 3er 5 er kilo almaya başlayacaksınız,iki canlıyız diye 2 katı yersek doğum sonrası bu kilolar nasıl gidecek diye üzülürüz.
herkese hayırlı hamilelikler diliyorum.

Köpüklükahve sen martta doğum yapmıyomusun? Ya bu kilolar çok bunalttı benide.Bende senin gibi su içsem yarıyor nedense.. hep faydalı şeyler yemeğe çalıştığım halde. off ya(

Benim muhtemel doğum tarihim 29 Mart. Ama Bir hafta önce veya bir hafta sonra olabilirmiş. Tam gününde olmayabilirmiş doktorumun söylediğine göre.
Valla Begüm ben aslında çok yemek yiyip hiç kilo almayanlardanım. Ama hamilelikte nedense dediğin gibi su içsem yarıyo heralde. Şaşırmış durumdayım. Benim korkum doğumdan sonra aldığım kiloları verememek falan da değil aslında. Ben normal doğum istiyorum ve aldığım kilolardan dolayı normal doğum yapamamktan korkuyorum. Hakkaten offff yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…