nisan annelerı buraya

sanırım bi kaç güne döner 4-5 gündür yok inşallah hayırlısıyla yavrusuna kavuşmuştur

kızlar herhalde doğurmayan 3-5 kişi kaldık millet çatır çatır doğurdu.bende daha tık yok

kızlar herhalde doğurmayan 3-5 kişi kaldık millet çatır çatır doğurdu.bende daha tık yok

benim doğumum sezeryan ile olacaktı 25 nisan diye konuşmuştuk doktorumla ama dünden beri çok rahatsızım o yüzden 18 nisan yani cuma gününe randevu alındı ...kızım berrak dünyaya gelecek inşallahçok heyecanlıyım...darısı başına bekleyenlerin başına...

arkadaşlar nasılsınız...
yine uzun zamandır gelemiyorum buraya...benim oğluşum ateşleniyor dr gittik hastanelerden gelemiyoruz...bugün iyiyiz...

kızlar allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepinize bende doğum yaptım bu sene bebeklerin çoğu erkenci benim oğlum efe gibi

slm kızlar bende cuma günü sezeryan olucam oğluş gelicek hayırlısıyla yason benimde 25 nisandı ve dr 18 nisana aldı aynı gün doğum yapıcaz allah sanada hayırlı doğumlar nasip etsin canım

çok haklısın cnm aynen katılıyorum, geçmiyor şu son günler iyice stres oldum darısı bizim başımıza inş..... herşeyin hayırlısı inş svg.ler....a.s.

anniş adayı gözün aydın canım bende seni merak etmiştim çok şükür darısı diğer kızlara bende normal diye gittim sezeryan oldum sen normal mi oldun bilmiyorum neyse listeyede bana normal yazılmış ben epidural sezeryan oldum bebeğine ve sana mutluluklar canım kokulu kokulu öp yavrunu

kızlar bugün doktora gittim 1-2 cm açıklık varmış ama bende tık yok.önce erken doğuracam diye korkuyordum şimdide doğmuyo diye strese girdim

ya kızlar dün benden hafif kanlı çok yoğun sümüğümsü bişeyler geldi acaba nişan dedikleri bu mu.ama ne sancı var ne bişey

Vallahi bende bilmiyorum ama okuduklarım bilgilere göre nişana benziyor bende 39. haftayı doldurdum daha hiçbir belirtim yok acaba doğum yapacağımı nasıl anlayacağım diye merak ediyorum.

Nişandan 2 gün sonra bile doğum olabilir diye okumuştum sen yinede doktoruna sor bence.

yakamozcum herhalde 39. haftalara kadar gelipte doğurmamış ikimiz kaldık.sende hiç açılma varmıymış bende 1-2 cm dedi dr.vallahi ben hiç doğurmayacakmışım gibi geliyor.sata göre 25 inde ama dr hep 22 si diyordu.hayırlısı bakalım

heyyyyyyyyyyy kızlaarrr ben dee hala doğurmuş değilim :1rolleyes: 39+1 im ama ne nişan denilen şey var ne de ağrııı.....
merak ediorum nasıl olacak diee :)

Benim kızım biraz tembel sanırım geçen hafta salı günüydü kontrolümüz nts de ne sancı çıktı ne birşey doğum kanalınada inmemiş doktorum cuma yada pazartesi gel demişti ben cuma gitmedim yarın gidicem bakalım ne diyecek. Hepimizin hakkında hayırlısı Allah kolay doğumlar nasip etsin.

yakamoz doktordan gelince haberlerini bekliyorum.bügün bende dr gideceğim bakalım ne diyecek.bizim bebişler yerini sevdi galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…