nisan annelerı buraya

bebişleriniz indimi aşağı kızlar.benimki bir kaç hafta önce midemdenydi sanki artık mide kısmım boşaldı rahatladım birazcık.ama kızım sığmıyor artık kaburgamı kırcak tekmeleriyle resmen:) oyy bir doğsalardı sağ salim.

Benim gobis azcik indi fazla degil artik merdiven cikarken bacaklarim karnima degiyo.Tekmelere gelince dun bir vurdu valla sok oldum resmen yerimden sarsildim.

Birde iki gundur hafif aksamlari ellerimde gerginlik sislik hissediyorum.Acaba sismeyemi basladim.Doktorum demisti son ay sisebilirsin diye.Sanirim basladi artik sislikler.Yoksa tek benmiyim :uhm:

kızlar ben artık ööle pek tekme değilde daha farklı hissediyorum bebeğimin hareketlerini sanki dönüyo ve tek bi yere toplanıyo ve acayip geriyo toplandığı yeri buda normal bi harekettir dimi

kızlar ben artık ööle pek tekme değilde daha farklı hissediyorum bebeğimin hareketlerini sanki dönüyo ve tek bi yere toplanıyo ve acayip geriyo toplandığı yeri buda normal bi harekettir dimi

elma ŞEKERİ toplanma sertleşme ylancı doğum kasılmalırıdr
yarım saatte bir olması normal dedi drum eğer 15 dk da iki defa olursa tehlikeli olabilir

elma ŞEKERİ toplanma sertleşme ylancı doğum kasılmalırıdr
yarım saatte bir olması normal dedi drum eğer 15 dk da iki defa olursa tehlikeli olabilir

deme kız ööle korktum valla doğum kasılmaları öölemi oluyoki hay Allah ya bilmemekte çok zor bende hiç önemsememiştim dur bakayım dikkat edeyim ne kadar zamanda bir oluyo sağol tatlım valla yaa

deme kız ööle korktum valla doğum kasılmaları öölemi oluyoki hay Allah ya bilmemekte çok zor bende hiç önemsememiştim dur bakayım dikkat edeyim ne kadar zamanda bir oluyo sağol tatlım valla yaa

aman canım korkma hepimizde oluyo bende dra sormuştum bu sertleşem nedir diye dediki braxton hicks kasılmalrıdr bu sertleşmelr yalancı doğum ağrılarıda denir dedi
yarım saatte bir olması beklnir 15 dk iki olsa normal değil demişti ya doğum kasılmaları böyle değilmiş sadece bu kasılması sancısı adet sancısı gibiymişkafamçokkarıştı
ayrıca ben gebelik org da okumuştum dur en iyisi buraya koyum herkes okusun:sm_confused:
http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta26.html

bende serlteşem oluyor ... elimi koydugumda epey bır hıssedıyorumm

ama daha doguma 6 hafta varr....

benim ilk girdiğim nst te bu setleşmeler 3 dk. bir olmuştu dr. o yüzden yatıralım demişti ama iki seferdir çok şükür bişey çıkmıyor sizler giriyormusunuz nst ye?

Son iki gidişimde ben de nst ye girdim..evde çok hareketli olan oğlum nstye bağladılar mı çok az hareket ediyor:))

slmmmmmmm biricik nisan anneleri nasılsınız bakalım bebişler nasıl şu anda benimki oynıyıp duruyo :)

maşallah wsw 37.haftaya girmişsin hadi hayırlısı bakalım günlerimiz azalıyor valla,salı günü annem geliyor yaşasıııınnnnn.

ömrüm gözünaydın ben bizimkileri daha çagırmadım sezzryan olacagım m için tam tarih belli olsun ben ozaman çagıragım.
kızlar bu arada bugun pijama takımı aldım emzirmek için açılan yerleri var doğum yapanlar için hazırlanmış sizler aldınızmıı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…