nisan annelerı buraya

bence bogazindan kismadin sürece zayiflayamasin.spor yapmak yapamiyorsanda yürüyüs hizlii bir sekilde cok iyi gelir. size kolay gellsin benimde fazla kilom var. gercekten kurtulmasi cok zor

Gunaydinnn kibelacim suan kahvalti yapiyorum tabi kahvalti denirse :))) bir dilim kepek ekmek zeytin peynir domates salata :)))

Sen nasilsin

bu arada sabahcimisin oglenmi canim

sabhacıyımm

canım yarın gıdecegımmmm uff kalkmak cok zor olacak..

sen nasıslın şekerın nasıll

sabhacıyımm

canım yarın gıdecegımmmm uff kalkmak cok zor olacak..

sen nasıslın şekerın nasıll

Ay zordur valla benim gibide uykucuysan dahada bir zor.Allah yardimcin olsun.Canim bu sis karinla zor olmuyormu yav senin isin.Valla ben biraz kosusturayim hemen canim cikiyo.Masallah diyeyimde nazar olmasin sana : )

Benim seker valla bende sasirdim ama duzene giriyo gibi.Onceden azda yesem cikiyordu simdi ise dusuyo cikmasi icin yiyorum.Sanirim cevremedekilerin ve sizlerin dualari tuttu.Cok sukur diyeyim masallah diyeyim nazar olmasin :)

annis adayi cok sevindim sekerinin duzene gırmesıne ne guzel bak allaha sukurler olsun nısan annelerı pek saglıklı herseyımız yolunda gıdıyorrr

masallaahhhhh

merhaba ben bu siteyi 3 gün önce buldum benim gibi anneler olduğunu görünce çok sevindim.23 nisanda bir erkek bekliyoruz ilk bebeğim çok heyecanlıyım bende aranıza katılmak istiyorum.hepinizi öpüyorum hatice

Sagolun kizlar valla desteklerinizi dualarinizi hep hissediyorum.Benim cici hamislerimmmm

Kızlar merhaba :) aslında Mayıs annesiyim,daha doğrusu Mayıs Başı annesi :) fakat Dr Nisan 15 den sonra eli kulağımızda bekleyeceğiz dedi..budurumda Nisan ayı annesi oluyor gibi görünüyorum...:uhm: o yüzden netleştiğinde ,listenizde benim için de yer acarsınız değil ?

günaydın güzel annelerr
siz ve melekleriniz nasılsınız bugün
off biz çay bekliyos,k.valtımızı yapıcaz

maşallah ne kadar kalabalıklaşmışız kızlar
tü tü tüüü maşallahhh

ben ııyıym bgun dersım yok sıteye takılıyım nısan annelerı ne alemde bakıyım dedımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…