nisan annelerı buraya

ben sadece kepeklı ekmek yıyorum ama dedıgım gıbı bu gunler cıps cıkolata falan dayanamıyorum ozelllıkle yemekden sonra mutlaka canım tatlı ıstıyo amannn dıyorum ye bosver dıyorum....
ayyyyy hıc sorma yaaa benımde canım cok cekıyor arada dyanamıyorum yıyorummmmm ama genelde aksamları yemıyorum

benimde akıyor ama biraz kokuyo sarı renkte acaba süt müdür akan kızlarr??

Selam kızlar,
internette yazdığı kadarıyla kanallarda bekleyen süt az az akabilirmiş.bir süredir bende de oluyor.asla meme uçlarını sıkmayın diye yazıyor,rahimde kasılmalara neden olabilirmiş.ben doktoruma sorduğum zaman erken doğumu başlatırsın sıvı geliyor mu diye sıkma demişti..

sen kac haftalıksın bende de az az gelıyor sur basladı

hoşgeldin balımm...
viola verdiğin bilgi için teşekürler...
benimde arada bir biraz geliyor...

merhaba kızlar,
biz de 27+0 dayız:) bugün doktora gittim.oğluşum 1 kilo 100 gram olmuş.çok iyiymiş maşallah bir tek şu bel ağrılarım beni zorluyor.onun dışında herşey yolunda..

benim de bel ağrılarım başladı
ofiste ortopedik yastık kullanıyorum ona rağmen ağrıyor,
plates yapmayı bırakmıştım ona tekrar başlicam,bel ağrılarına iyi geliyormuş,

beslenme olarak da,sabah mutlaka 1 yumurta ve 1 dilim peynir yiyorum
ara öğünde 1 meyva,
öğlende 1 çorba,1 yemek,ya ayran ya yoğurt
yarım porsiyon da sebze,bazen 1 dilim ekmek
ara öğün 1 meyva,ve 1 kase yoğurdun içine tam tahıllı 1 dilim ekmek doğruyorum
akaşmada çorba,yoğurt, ve 1 porsiyon et yemeği

benim protein değerlerim biraz düşük çıktı onun için,tam tahıllı ekmek ve bol kırmızı et yiyorum

Selam kızlar,
bugün 28+1 iz biz oğluşumla:) benim göğüslerimden akıntı 2-3 haftadır geliyor.

bizde kızımla tam 27:) bende çok az akıntı oluyor kızlar. Cumartesi doktora gittik kızım ağzını açıp açıp kapatıyodu onu gösterdi sağolsun. 51 ile hamile kalmıştım 63 çıktım. Fena değil dedi maşallahımız var diyebilirim şeker testide normalmiş değerleri hatırlamıyorum daha doğrusu eşim baktı. Ama doktorumda hamileymiş şu ana kadar hiç farketmemiştim ben biraz yavrumun delisi olmuşum gözüm görmemiş bile neyse doğum iznine ayrıldı çok seviyordum ben kendisini kendine doğum yaptıracak doktoru önerdi bana ben de bir daha muayeneye ona gideceğim inşallah başka değişmez ve inşallah onuda severim...

banada dr.um 1-15nisan arası doğumu her han bekle dedi en çok korktuğum erken doğum inşallah bebeişlerimiz zamanında bizlere merhaba der...

kizlar tam 30 haftalik olduk. artik kizimla geri sayimimiz basladi doktor 38. hafta dogum olabilir dedi yani son 8..... sanirim ben mart annesi olcak gibiyim valla kalbim atiyor heyecandan.... sizde de basladimi heyecaniniz nasil benimki doruk noktasinda:)

ne guzel beslenıyorsun her gun uyabılıyormsun kac kılo aldın

ne guzel beslenıyorsun her gun uyabılıyormsun kac kılo aldın

evet uyabiliyorum ama işteyken daha güzel uyuluyor,h.sonları bazen kaçırıyorum
6 kilo aldım ve 27+3 teyiz,
bu arada 2 haftadır hergün 1 tane de havuç yiyorum bebeğin retina gelişimi başladığı ve havuç göze çok faydalı olduğu için

Sanırım ben de 10 nisan da falan oğluma kavuşmuş olacağım Allah nasip ederse

Merhabalar,ben de kız bebek bekliyorum.23 Nisan gibi inşallah.Bizimki de gözlerini acıp kapıyodu,pzt. kontrolümüzde.
Allah hepimize hayırlısıyla,kolay doğumlar nasip etsin.
Not:Epeydir siteye üye olmaya çalısıyordum,kapalıydı,dün oldu sonunda.

Merhaba canım,aramıza hoşgeldin:))ne kadar olmuş kızının kilosu,boyu? allah bağışlasın bu arada..sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…