Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beta 8.18

bilgi için çok teşekkürler fazla beklemeyi düşünmüyorum zaten doktoruma güveniyorum zaten tek taraflı ve zaten 1 ,5 yıl bekledim beklemicem

inş işe yarar hem gebelikte hemde ağrılardan kurtulmak için çok şiddetli ağrılarım var

kızlar ovulasyon testi yapmak istemiyorum stres oluyorum bide çok uğraş başka nasıl yumurtlama anlıyosunuz ağrılardan mı ? akıntılardan mı?

Rica ederim ne demek. Ağrılar gerçekten çok fazla azalıyor hakkınızda en hayırlısı olsun inşallah. Ameliyat süreci içinde hiç korkmayın özellikle kapalı ameliyat çok rahat oluyor. En fazla 2. Gün çıkarsınız hastaneden. Benim hem kistler 2 taraflı hemde bağırsaklarda yapışıklık olduğu için biraz sıkıntılı geçmişti ama ona rağmen 1 hafta da ayaklanmıştım.

birde ameliyat için ne kadar ödediniz acaba bizden 16.000 tl istedilerde

birde ameliyat için ne kadar ödediniz acaba bizden 16.000 tl istedilerde
Çok fazla değil mi ya. Ben doçent jinekoloji onkoloji doktorunda ameliyat olmuşum üniversite hastanesinde mersinde bu alanda ki en iyi doktorlardan biri o olduğu için ona gittim 2700 tl tutmuştu

Çok fazla değil mi ya. Ben doçent jinekoloji onkoloji doktorunda ameliyat olmuşum üniversite hastanesinde mersinde bu alanda ki en iyi doktorlardan biri o olduğu için ona gittim 2700 tl tutmuştu
doktor özel ya ondan herhalde üniversite hastanesinde nasıl ameliyat kararı aldırabilirim ki napsam geç kalmak istemiyorum

doktor özel ya ondan herhalde üniversite hastanesinde nasıl ameliyat kararı aldırabilirim ki napsam geç kalmak istemiyorum
Bi muayeneye gidin isterseniz onlar yönlendirir diye düşünüyorum çünkü benim CA değerlerim çok yüksek çıkıyordu diğer görüştüğüm doktorlar üniversiteye yönlendirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…