Gebeliğe Hazırlık NİSAN 2022 GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla ben bu ay hiç bişe anlamadım canım adet bitiminden sonra 6. Gün yumurta çatladı adet tarihimden de 6 gün önce hastalandım
Heeşeyi erkenden gördün bu ay neyse morel bozmak yok mayısta görüşürşZ canım sen yer kap topikten bi kaç gün sonra gelirim bende

Heeşeyi erkenden gördün bu ay neyse morel bozmak yok mayısta görüşürşZ canım sen yer kap topikten bi kaç gün sonra gelirim bende
İnşallah bebiş gelir ama gelmezse bekliyorum canım benim yerimi aldım iyi oldu ama böyle erken gelmesi perşembe günü doktora gidecem tedaviye başlayacaz

İnşallah bebiş gelir ama gelmezse bekliyorum canım benim yerimi aldım iyi oldu ama böyle erken gelmesi perşembe günü doktora gidecem tedaviye başlayacaz
Şöyle cam kenarı ayırt insallah canım ya git git başla hemen vakit kaybetmek yok

Benim ablamda kullanıyordu oldu ama öğrendiği zaman senin dediğin gibi değerleri düşük olan bi sigarayı ara ara içti Ama tabiki sağlık için bırakabilirsin inşallah canım çünkü insanın istedikten sonra başaramayacağı bir şey yoktur Bu kadar bebiş istiyorsun istiyoruz bak kendini zorla kuzucum

Kese muayenesine gittiniz mi arkadaşlar ? Bende kanama gözüktü kese etrafında düşük riski var denildi bunu yaşayan var mı
benim bi düşüğüm oldu o zamanlar böyle konuları çok araştırmıştım.. Progestran diye düşük önleyici ilaç veya iğne veriyorlar canım... biraz da dikkat etmelisin böyle olup da doğumu olan o kadar çok kişi var ki sen iyi düşün iyi olsun sadece dikkat et ve ihmal etme kuzum. Zor bir süreç negatif şeyler okuyup, dinleyip kendini daha çok sakın yıpratma :) Allah ne derse o olur inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız :)

Çok teşekkür ederim canım Rabbim ne dilerse o olur amin inşallah evet ilaç kullanıyorum iğne se oluyorum

inşallah bırakacağım kuzum bu yolda istikrarlıyım sanırım

Kızlar bir sey soracağim, korunmasız beraberlikten sonra regl olunca bu gebelik olmadıgı anlamına gelmiyor mu?Reglden sonra döllenme olabileceğine ilişkin bir yazı okudum olabilir mi bögle birşey

Kızlar bir sey soracağim, korunmasız beraberlikten sonra regl olunca bu gebelik olmadıgı anlamına gelmiyor mu?Reglden sonra döllenme olabileceğine ilişkin bir yazı okudum olabilir mi bögle birşey
Yaaaani milyarda bir aslinda internette gordugumuz bi cok sey cok ufak ihtimallerle gerceklesen seyler. Ne arasak karsimiza cikiyolar sanki herkese cok insana oluyomus gibi bi yanilgi oluyo. Adet gorup hamile olmak ne bileyim yumurtlamadan 4 gun 5 gun sonra pozitif gormek gibi cok nadir seyler aslinda ama alakali bisey yazdiginda tak karsina cikiyo.Soruna gelince benim gorusum reglken iliski yasamak veya regl hemen oncesi iliski ile regl bitiminden hemen sonra yumurtlama olmasi sayesinde olabilir. Sperm max yasadi 5 gun diyelim adet gorup( ki adet suresininde kisa olmasi lazim) yumurta hemen gelisip salinirsa ve hali hazirda tupte sperm bulunursa mumkun onun disinda zor. Adet dongusununde kisa olmasi lazim.

lekelenme oldu adet olucam galiba dedim önlemimi aldım hala gelen giden yok ama kahverengi akıntı içerinde pembelik vardı zonguldakda yasıyorum balım buarada
Almalari lazim cok garip ya. Merkez mi degil..arkadşım in da adet gunu leke oldu sonra geken giden olmadi suan hamile 14 hftslik fln..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…