Nihayet oldu.HAMİLEYİM

tebrik ediyorum canım ..hayırlısıyla kucağına almanı diliyorum..darısı başımızainşşş..

Canım tebrikler Allah sağlıklı sıhhatli ve ömürlü olmasını nasip etsin.

Tebriklerrr canım rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallahhh...

Allah kucağına almayı nasip etsin canım. Analı babalı büyüt inşaallah. İsteyen herkesin başına olsun darısı...

gözün aydın hayırlı olsun allah tamamına erdirsin darısı bana ve benim gibi bebek isteyenlerinde başına . sorununuz neydi onu yazmamışsın merak ettim

eşimde problem yoktu.benim tek tüp tıkalıydı.başka bir problem yoktu.yaş 30 olunca daha zor oluyor .herkese güzel dilekleri için teşekkür ederim.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.dua etmekten vazgeçmeyelim.üç senedir yaşadıklarımı sizler çok iyi anlarsınız.bende birgün burada hamileyim diye yazabilecekmiyim diye düşünürdüm yada nasıl bir duygu diye düşünürdüm hep.tüm isteyen çiftlere allahım nasip etsin.a.s.

Allah analı babalı büyütsün sağlıcakla gelsin inşallah benimde sağ tüpüm tıkalıydı yaşadıklarınızı çok iyi anlıyorum aynı aşamalardan geçtim ama benimde kendiliğinden oldu darısı tüm bebek isteyenlerin başına inşallah şimdi dört gözle prensesimizi bekliyoruz..

hayırlı olsun rabbim daim etsin darısı bize mutluluklar

canım tebrık ederım darısı basımıza

TEBRİKLER ÇESA,

Allah sağlık ve mutlulukla kucağına almayı nasip etsin.. Rabbim evlat hasreti çeken herkese hayırlı evlatlar versin...

Son düzenleme:
Canım tebrikler. :hooray: a.s. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv:

Hayırlı olsun inşallah sağlıklı olarak bebeğine kavuşursun.darısı tüm bebek isteyenlerin başına kaydirigubbakcemile5

canım tebrikler.rabbim kucağına alıp koklamayıda nasip etsin minik meleğini

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

tebrik ederim arkadaşım
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başınaa.s.

canım tebrik ederim...ne mutlu sana.. rabbim hayırlısıyla kucaklamayıda nasib eder inşallah...

Merhaba,
Tüm bebek bekleyenlerin sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirmesini diliyorum.
Ben de hamileyim, dün öğrendim.
Bu aralar çok istiyordum ve yaklaşık 10 gün önce korunmasız ilişkiye girmeye başladık. Reglim gecikti,zaten coğu kez gecikirdi ama dayanamayıp test aldım.Çok silik te olsa pozitif çıktı.bugun tekrar test yaptım yine pozitif :)
Ancak çok endişeliyim.Şu anda Japonyadayım ve burada doktora gidemem.1 ay sonra türkiyeye döneceğim.
Bugun çıkıp folik asit aradım eczanede ama istediğim mgda bulamadım,markette satılana da güvenemedim.
yarın tekrar arayacağım.

güzel allahım herkese versin isteyenlerin evinde bayram sevinci yaşatsın bende yeni hamileyim 5 yıldan sonra kızlar size dua edicem:CüvCüv:

maşallah canım benimm allah kucağına almayıda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…