Dudak Makyajı Nihal'in rujuuuuuuu ??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Juslie

Fazlalıkları atma vakti !
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2010
92
0
Arkadaşlar Aşk- ı Memnuda Nihal'in son 2-3 bölümde sürdüğü hafif kırmızı mat yumuşacık duran rujun ne marka olduğunu bilen yada onun gibi duran bir ruj biliyormusunuzz yaa bilmiyorumkismile . ah o ruj çok güzeeeeeeel boshayallersmile

evet yaaa o kırmızı elbisesiylee müthiştii..

ruju çok güzel duruyor ve dudakları pamuk gibi gösteriyorr acaba hangi markaa ):

Arkadaşlar Aşk- ı Memnuda Nihal'in son 2-3 bölümde sürdüğü hafif kırmızı mat yumuşacık duran rujun ne marka olduğunu bilen yada onun gibi duran bir ruj biliyormusunuzz yaa bilmiyorumkismile . ah o ruj çok güzeeeeeeel boshayallersmile

hazal benim arkadaşım(dı) uzun süredir görüşmüyoruz fisfisfisama karşılaşırsam sorarım kızlar bölelikle umarım merakınız giderilirdelikafadulden

ben epeydir soruyorum bu ruju.
birkaç kırmızı mat ruj tavsiyesi aldım.
donut nickli arkadaştan.
isterseniz bi göz atın:

flaştan biraz parlak çıkmış renkler.son derece mat rujlarmış.markaları ve numaraları da şöyle.

soldan saga sırayla mac russian red , deborah 24 ore power no 4 ,deborah mat 24 ore no 52 ,deborah atomic red mat 01.

bir de nivea varmış.Nivea Colour Passion Intense:

Son düzenleyen: Moderatör:
gelinken sürdüğü biraz pembemsiydi ama 77. bölümde, bölümün sonuna doğru behlüle bağırdığı sahnede mükemmel mat-soft-pudralı gibi yumuşacık duran kırmızı bir ruju vardı. daha farklı tarif edemeyeceğim mükemmeldi anladınız zaten siz :KK70: ben ondan arayan arkadaşlar için bu örnekleri koydum, belki yardımcı olur.

evet kırmızı değil di ya o böyle gül kurusu,bordo ve pambemsi bi renktiCADIARZU

aşk-ı memnuda bihterin rujları mac,dior ve clinique ve kırmızı ruju da chanelmiş diğerlerinkilerde öyledir heralde

evet ya böyle pembemsi kırmızı arası bişey ah bi öğrenebilseeek o kadar güzel hoş ve havalı duruyoki boshayallersmile

ay bunlarda çok güzelmişşşşşşşşşşş :dance: şimdi gelde bunları alma yaaa sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
bende onu sormak için gelmiştim bi baktım başlık acılmıs kımse bılmıyormus :)
Clinique long Last Glosswear For lips 11 dıye gecıyor nette.

X