Dudak Makyajı Nihal'in rujuuuuuuu ??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bende onu sormak için gelmiştim bi baktım başlık acılmıs kımse bılmıyormus :)
Clinique long Last Glosswear For lips 11 dıye gecıyor nette.

bahsettiğin buymuş
clinique-long-last-glosswear-spf-15.jpg

ama bu gloss ki ruj değil

bilmiyorum nette nihalin kullandıgı ruj olarak geçiyordu ruju gormedım ama bence Clinique High Impact Lip Colour SPF15 olabilir cunku son bölümlerde dizinin sponsorunun clinique oldugu yazıyor nette.

bende onu sormak için gelmiştim bi baktım başlık acılmıs kımse bılmıyormus :)
Clinique long Last Glosswear For lips 11 dıye gecıyor nette.

aaaaaa dudağında çok mat duruyodu ama bu gloss die geçiyo nettende baktım ama bilmiyorumkismile acaba biraz daha koyu tonda bir rujda peçeteyle flnmı alıyolar -tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni

bilmiyorum nette nihalin kullandıgı ruj olarak geçiyordu ruju gormedım ama bence Clinique High Impact Lip Colour SPF15 olabilir cunku son bölümlerde dizinin sponsorunun clinique oldugu yazıyor nette.

evet baktımda şimdi bir kaç ton tutuyor o rujlaaaaa 14.00 $ mış sempatiksalakcinni

of evet olabilir bu seri çok güzel
kesin buu , öndeki:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ya bunları nerden bulabilirim ki ben avon ve niveadan başka bi ürün hiç kullanmadımda bilmiyorumkismile

canım ya bunları nerden bulabilirim ki ben avon ve niveadan başka bi ürün hiç kullanmadımda bilmiyorumkismile

sevil tekin acar gibi yerlerde var tatlım. ya da boynerin girişinde bütün kozmetikler olur ya. oralarda bulabilirsin 50 tl ye yakın sanırım,nette 43 tl

Son düzenleme:
vallahji bende meraktan çatlicimmmm kızlar ya-tatlicadiarzu-ne acaba

ben bu rengin aynısını 1 milyoncu da 1.5 tl ye almıştım 2 ay önce
nihalinkiyle aynı we dokusu süper yumuşacık süper bi rengi war
ben bayılıorum rujuma
opuyorumnanaktan

benim de var 2 tl ye aldığım bi ruj, hatta şu yeşil rujdan da var. sihirli ruj denen. benziyor baya. ama banane ben bundan istiyorum :)

ben bu rengin aynısını 1 milyoncu da 1.5 tl ye almıştım 2 ay önce
nihalinkiyle aynı we dokusu süper yumuşacık süper bi rengi war
ben bayılıorum rujuma
opuyorumnanaktan

pek kimse beğenmz aslında ama 1 milyoncularda baya iyi renk rujlar var yaa kaydirigubbakcemile3

X