"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

ayy hemen başlıyorum düşünmeye. gel aşk gel, gel de dünyam karışsın

wishpearl topikteyimmmm bundan sonraaa

toplu calısmalara katılmak isteyen herkes gelsinnn

bende durum bıraz daha farklı bırseyı hayal edıyorum bır durumu beynımde goruntuluyorum we daha sonra aynı sahneyı yasıyorum...bu kesınlıkle dogru birşey nasıl düşünürsen oyle oluyor...onca pozıtıf dusunun dıe kıtaplar bosuna yazılmıyor...

kkda o kadar bahsetmişler ki bugün dayanamayıp indirdim

okuduğumu zihnime kazımak için her paragrafı iki kez okuyorum

bu bitsn kuantum kitapları alacağım

oku canımm. sonra kuantumları bitirirsin. kalbini temiz tutup, gönülden istemen yeter.

geçen aylarda hep arabayla kaza yaparsak düşüncesi vardı arabaya bindiğim anda aklıma bu düşünce geliyordu ve sonunda yaptık:26:
çok inanıyorum ben bu olaya.. örneklerim çoktur ufak tefek olsada :) önemlileride yaşıcam inşallah

Bende de olur arada telefon çalar şu aramış olabilir mi diye geçer içimde bi bakarım telefonu bana getirmişler sana diye..

Çoğu sayfayı elimden geldiğince okumaya çalıştım..Bende anlatmak istedim.Üniversiteyi kazanmadan önce başladım evrenin çekimine inanmaya.Evrene sevgimi Allah'a da şükürlerimi iletmeyi asla unutmam.Önce 2 yıllık kazanmıştım bana hep dediler ki bir yıl daha hazırlanan dikey geçiş yaparım dedim yapamazsın dediler:) 2 yıllığı dereceyle bitirdim ama zihnimde düşüncelerimde hep aynı sahne vardı kupayı elime alıyor ve havaya kaldırıyordum aynen de öle oldu.Sonra dikey geçişe girdim 1 yıl boyunca istediğim üniversitenin foto.suna baktım ( üniversiteye benzer bir bina çizip odamın duvarına yapıştırdım ve hergün uyandıgımda o resme bakıyordum-resme 2 kişi çizdim biri bendim diğeri de öylesineydi tek başıma gitmek istemediğimden..)ve sonuçlar açıklandı ben istediğim üni.yi kazandım ve tek başıma gitmedim dershanede tanıştığım kız arkadaşımda aynı yeri kazandı.Erkek arkadaşım her zaman sorduklarında aldatır mı aldatmaz mı diye aldatır diyordum aldattı da şaşırmadım çünkü kendim çağırdım.Üniversiteyi okurken bana bitiremezsin derlerdi çok fazla boşlardım melankoliydim okula gitmezdim sınavlara uyuya kalır yada sınav tarihlerini karıstırırdım.Her sene yaz okuluna kaldım ve ben okulu zamanında bitirdim çünkü biliyordum ben buna odaklanmıştım ve kimse beni olumsuz kodlayamadı zaten ben bu okula başlarken kendimi olumlu yönde kodlamıştım ki bunu dış etkenler değiştirmezdi..Şu an iş arıyorum ve iş arıyormuş gözüyle bakmıyorum. Benim işim hazır zaten beni bekliyor sadece ben şuan toparlanıyorum:) Araba istiyorum siyah bir Leon bilgisayarımın masa üstünde bu arabanın fotosu var her bilgisayarı her açtıgımda onu görmekten mutlu oluyorm kendimi onu kullanıyormuş gibi hayal ediyorum.Eğer ki istedikleriniz olmuyorsa kendinizi kodalayamıyorsunuz demektir.Dış etkenlere karşı kalkan yapın pozitif düşünceklerinizi.Hamile kalmak isteyen bayanlar bunun Resmini çizip her gün görebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz zaten siz bu resmi gördükce istemsiz olarak mutlu olacaksınız düşüncenizde o hayali canlandırdıgınızda yüzünüzdeki gülümse eksik olmayacaktır.Pes etmeyin olmuyor derseniz zaten olmaz denedim yaptım olmadı demek ben inanarak yapmadım demek.Ben şuna inanmıyorum evrene sevgini yollayıp Allah'a şükredip istediklerinin olmaması.. Ben her zaman şanslı olduğuma inanırım ve evet gerçekten de öyleyim:) Çevremdekiler bazen yeter artık diye isyan ederler.:) Bir şey daha söylemek istiyorum;
Benim hayallerim her zaman gerçektir. Bırakın kızlar sizin hayalleriniz de gerçek olsun..

olumlu dusuncenın gücünü kullanarak hayatını değiştirenlerden biride benim:) bundan 3 yıl once bırıleri için üç kuruşa çalışırken suan kendı işimi yapıyorum hatta ironik bir sey söyleyeyım o kadar değişti ki hayatım asıl mesleğimi bırakıp suan kişisel gelişim uzerınde profesyonel olarak çalışıyorum.
bu işi yapan biri olarak naçizane size bır kaç öneri
1,ıstegınızı belırgınleştırın
2,olabılırlıgıne ınanın
3,mutsuz oldugunuz gunler korkmayın bırakn o gun mutsuz olun ama bunu uzatmayın
4,ve en önemlısı HAK ETEIĞINIZE GERCEKTEN INANIN
kucukj alıstırmalarla baslayın su ısteyın mesela ..
BANA SEMINERDE SUNU SORUYORLAR KATILIMCILAR OKUYORUM, DINLIYORUM AMA OLMUYOR YAPAMIYORUM
BENDE DIYORUM KI ISTE BU DUSUNCE KALIBI YUZUNDEN OLMUYOR.
BU YONTENNLERI ÇOCUKLARINIZDADA LUTFEN UYGULAYIN
BEN ASLEN ÖĞRETMENIM YONTEMLERI COCUKLARIMA UYGULADIMDA OLANLARA INANAMAZSINIZ
COCUKLARINIZLE GECE UYUMADAN MUTLAKA KONUSUN BAKIN NELER DEGISIYOR HAYATINDA VE HAYATINIZDA:)

Ne güzeldir.Verdiğiniz tavsiyeler çoğu arkadaşımızın işine yarayacaktır mutlaka.Cocuklu bayanlar içinde güzel bir öneriniz olmuş bende aynısını telefonda erkek arkadaşıma uyguluyorum:)) Ben ne kadar pozitifsem o da aksine o kadar negatif.Onun negatifliğinden kurtulmak için her akşam telefonda o uyumaya çalşırken onu kodluyorum :))) Güzel günler sizinle olsun :)

Benim de çok işime yaramıştır olumlu düşünce. Yaramaya da devam eder. İstediklerimi elde etmek için gönülden inandım ve hep dua ettim. Bir çoğu da gerçekleşti. ve her zaman diyorum yine diyeceğim ''-mış gibi yapmak'' çok etkili. Gerçekmiş gibi hissedebilirsek her şeyi başarabiliriz.

Nasıl yani yaaaaaaaa

Nasıl yani yaaaaaaaa

Yani siz neyin olmasını istiyorsanız zihninizde canlandırın. Yürekten inanarak isteyin. Şüphe duymayın. Ya olmazsa demeyin. Ve zihninizde canlandırdığınız şey GERÇEKMİŞ GİBİ hissedin. Yani o şey gerçekleştiğinde nasıl hissedecekseniz öyle hissedin. Eğer heyecanlandıracak bir şeyse heyecanlanın. Gülümseyin. Örneğin biriyle karşılıklı kahve içmek istiyorsunuz. O zaman oturduğunuz zaman o kişi de karşınızda oturuyormuş gibi hayal edin. Onunla konuştuğunuzu düşünün. Size ne söylemesini istiyorsanız o kişiden onları o an duyun. Bütün bunları inanarak yapan. O zaman dileğinizin gerçekleşmesi mümkündür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…