"Neyi düşünürsen onu çağırırsın"...Bunu yaşayan var mı ?

zhebani..... :)

vazgecme canımmm... olmuyor dedigimiz her an başa donuyoruz cunku

canım bunu yabancılar keşfetmiş..

being in heart space

diyolar bu senin dedigin olaya... dr. richard bartlett ın sitesinde
haklısın,vazgeçmeyeceğim

şu siteye bir de ben göz atayım
olacak kankam olacak bebeğim ya
sen pozitif düşünmeye devam bak ben öyle yapıyorum hayat bizede hakettiğimiz rabbimin izniyle verecek
inşallah kankam:

iyilikler gelsn artık
dolunay nezaman kızlar?

10 Kasım Jennifer

teşekkürler kızlar bende bu ayki doluayda bu kağıt yakmayı deniyicem umarım olumlu sonuçlar

Çok güzel düşünmüşsünüz. Paylaştığınız için teşekkürler. Ben de böyle düşünüyorum.

Kızlar şu dolunay saatinde mi yakıyoruz, yoksa mesela 10 kasım bir dahaki. Bütün bir gün boyunca herhangi bir saat yakabilirmiyiz?
Bir de, biri örnek verebilir mi? Düşünceler ile sanki kağıda yazıyor gibi. Hem olumsuz yazdıklarımıza, hem dileklerimize.
Nasıl yani olmuş gibi mesela?
Olumsuz derken de nasıl yazacağız.
Tam anlamıyla biri ayrıntısı ile açıklayabilirse çok sevinirim.
Ben inandım bu olaya çünkü.
AYRICA BEN DE BİRKAÇ ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM:
En basitinden başlayayım;
Bir gün canım bir markanın sürme peynirini istedi,
Gün boyunca ama, gidip te almadım üşendim.
Akşama bir baktım babam almış gelmiş.
Ben 1 aylığına izmir dışına tek başıma tatile gittim arkadaşımın yanına.
Orda bahsedip durdum,"Ahh babam bir mantı yapar mükemmel.Kendi elleriyle açar çok güzeldir, en son kaç yıl önce yemiştim gidince söyleyimde yapsın"
Dedim ve eve döndüğüm ilk gün dolabı açtığımda gördüm ki babam mantı yapmış bir önceki gece !
Sonra yine aynı tatilde, canım nasıl baklava çekti anlatamam, hatta tatilden önceden beridir çekiyordu.
Aylardır baklava resimi gördüm mü bakıp bakıp duruyordum.
Tatilde daha da arttı istedğim, tatilden bir döndüm, misafirliğe gittim bir yere, oraya gelen başka bir misafir 2 çeşit baklava getirmişti!
Ortaokuldayken hoşşlandığım bir çocuk vardı, annesi bir hastanenin kantinini işletiyor.
Bir gün hastaneye giderken, dedim belki "X" te geliyordur annesinin yanına,karşılaşmış gibi düşündüm hayal kurdum.
Ve hastaneden tam çıkarken, o arabadan indi ve ben arkam dönükken birden pat diye dönüp direk göz göze geldik.
Bir gün bir mağazada kahverengi bir kazak denedim, çok beğenmiştim ama arkaddaşlarım yakışmadı demişti.
Almadan çıktım. Ama nasıl aklım kaldı. Bu izmirdeki bi mağazaydı.
Ananeme bayram için ziyarete gittim Aydın'a.
Ananem elinde o kazakla bana doğru gelip, bunu sana aldım dedi !!! Kazak aynı kazaktı........
Biri vardı, eski sevgilim. Küsmüştük. Ve ben onun bir arkadaşıyla buluşacaktım.
Hayal kurdum, o arkadaşının benimkini de yanında getireceğini düşünmüştüm.
Ama o arkadaşıyla buluştuğumuzda benimki yoktu. Hayalim azcık kırılmıştı ama ümidimi kesmedim.
Son ana kdr bekledim.
Ve herkes kafasını arkaya çevirdi birden, o an onun geldiğini anladım ! Gelmişti.
Ve kötü bir örnek vereyim, altın kolye istiyordum çok. Babam almış. Bana önceden söyleedi aldım diye.Ha babama da söylememiştim
altın kolye istiyorum diye.
Neyse, ben dersteyken msj attı sana altın kolye aldım diye.
Tam o sırada gözüm , hocanın boynundaki kartanesi şeklindeki altın kolyeye çarptı.
İnşallah dedim bundan almamıştır. Sevmiyordum kartanesi şeklini çünkü.
Eve gittim , kutuyu açarken, gözümde kartanesi canlandı.Gözlerimi kapadım ve kutuyu açtığım anda gözümü de açtım.
Karşımda KARTANESİ KOLYE vardı !!!!!!!
Daha bir sürü örnek. Aklıma geldikçe yazarım.
Benim hayatımda doğduğum günden beri, başıma hep bu tarz şeyler gelir.
Daha büyük olaylarda vardı ağzınızı açtırırdım yani ama şuan aklıma gelmiyor.

Ha bir de, insanlar benden korkar, çünkü ne düşünürsem, ağzımdan ne çıkarsa olur. İnsanların yapacağı davranışlara kadar bilebiliyorum. Sana bunu diyecek bak görürsün diyorum, Ve dediğim çıkıyor. Böyle bir özelliğimde var. Ya bir örnek daha aklıma geldi;

Bir gün birine tarot bakıyorum. Tarotta kayınvalidesi çıktı kadının. Dedim kayınpederin kayınvalidenle yanyana. Kadın dediki, İYİ DE BENİM KAYINVALİDEM ÖLDÜ. Eee o zaman dedim kayınpederin onun yanına gidiyor. Sonra tövbe tövbe dedim. Kadın dediki Kayınpederim 70 yaşında ama turp gibi. Ve bu falın bakıldığı hafta bitmeden, kayınpederi merdivenlerden düşüp başını çarptı ve öldü

Son düzenleme:
bende inancın gücüne çok inanıyorum birşeye çok fazla inandığımda olmuş gibi kabul edip öyle davrandığımda o istediğim şey er yada geç mutlaka oluyor... bişeyi çok istiyorsanız eğer olurmu olmaz mı diye demeyin olumlu düşünün ama asla olumsuz bişey girmesin araya nasıl gerçekleştiğini görüceksiniz..ben bunu özellikle şu sıralar çok yaşıyorum isteiğim birşeyi sanki olmuş gibi kabul edip hayatıma devam ediyorum ve bi süe snra gerçekleştiğini görüyorum

isteklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız alıntıladığım bu kuralları yapın ve değişimi görün
1.Kural
hemen başlayın
2.Kural
doğru formüle etmek.
3.kural
teşekkür etmek. doğru istemenin turbosu
4.kural
aklı inandırmak.
5.kural
endişelenmek yerine güvenmek.
6.kural
tesadüflere açık olmak.
7.kural
gerçek büyük istekleri tespit etmek.

bende yaşarım bazen böyle durumları ama gunluk seylerde daha cok
mesela son orneğini bugun yasadım
2 haftadır falan ablamla konusmamıstık (ayrı sehirlerdeyiz)
fırsat bulup aklıma getirip arayamamıstım bir türlü
bugun tamam dedim kesin arayacagım. saate baktım daha iştedir eve geldiği saatte arayayım dedim ama yine unuttum
1 saat sonra ablam aradı :)

bu telefon olayı bana cok olur. uzun süre görümediğim bir arkadasım bir akrabam vs bir anda aklıma düştüyse ve aramaya karar verdiysem aynı gun içinde onlar benden once beni aradılar :)

Bence senin dolunaya ihtiyacın yok banada baksan tarot ve banada desen aynısını (kayınpeder kaynvaldenin yanında diye) valla muhtesemsin!!

Hahahaha :) Tövbe yarabbi....... Tatlım, tarotu bıraktım. Sevmiyorum o kartları. Neden bilmiyorum

Uzun zamandır hayatımda kimse yoktu ve ben 1 ocak 2010da arkadaşımla dertleşirken ben bu sene aşık olmak istiyorum dedim ve kısmetim çıktı önüme 01 ağustos 2010 da evlendim :)

Uzun zamandır hayatımda kimse yoktu ve ben 1 ocak 2010da arkadaşımla dertleşirken ben bu sene aşık olmak istiyorum dedim ve kısmetim çıktı önüme 01 ağustos 2010 da evlendim :)

bana o değilde şu oluyor bazen canım tv de falan özlediğim bi film olsada izlesek dediğimde o gün ya daertesi gün o film oynuyor. bi keresinde dekış ortasında canım dondurma çekmişti. o gün bi baktım bizimkiler normalde kışın hiç almadığımız halde dondurma almış. sanırım bunlar ''Allah tan başka bişey isteseydin olucakmış'' durumu ama şöylede bişey var;

bende 24 yaşında evleneceğim diyordum (inşallah) tam 24 oldum 10 gün sonra evlendim ama söylediğim yaşı bitirmeme rağmen anne olamıyorum. inşallah bigün oda olacak.

Ay kııııııız......... Ben de 27 de evlencem diyip diyip duruyorum 27 de evlenirsem vay halime 25 diyim bari Ama yok ya bana 27 geliyo sanki. Napim :)

Bu arada, bende şu sıra sürekli " Aşık olmayı planlıyorum." diyip duruyorum

Benim de aklımda hep 26 ya da 27 var evlilik için. :)) Acaba bu cidden o yaşlarda evleneceğimiz için bize verilen bir öngörü sayesinde mi ağzımızdan çıkıyor yoksa bize uyan yaş onlar diye mi tutturmuşuz bir yolda gidiyoruz, onu bilemiyorum. :))

Bir de Nermin Bezmen isimli yazarın evlerinin önünde bir incir ağacı varmış. Kocası her zaman bu ağaca bakar ve dermiş ki "ben bu incir ağacının dalları yere değdiğinde öleceğim." Eşi de kızarmış öyle deme filan diye ya da tam hatırlamıyorum gülüp geçiyor muymuş neymiş... Her neyse... Adam incir ağacının dalları yere değdiğinde ölmüş. Hem de genç yaşında. :// Adama malum olmuş bence ve o yüzden sürekli dile getirmiş bunu.

Düşündüğüm zaman da,anca o zamana kadar hazır olurum sanki. Bende de 26-27.
25 OLSun dersen, benim şimdi birini bulup 2 ssene sonra nişanlanıp 1 sene sonra da evlenmem lazım :))) Yani en iyisi 26-27 benim hesaplarıma tam uyuyo. Aslında benim içime hep düşündüğümden daha önce evlenecekmişim gibi gelir :S

Anlattığın hikaye çok güzel. Adamın içine doğmuş ve ya o böyle diyerek kendi yapmış bunu hiç bilemeyeceğiz :)

selam hanımlar..insan sürekli dillendirdiği yada aklına getirdiği şeyi gerçekten çağırıyor bence..ben çok pimpirikli bir tiptim.hamileyken herşeyi takip ediyoruz ya netten..bu ne olmuş şu ay ne olacak falan diye.deli gibi hep en olmaz çıkabilecek hastalıkları okudum .son zamanlarda gebelikte yüksek tansiyona takılmıştım.öyle bir durum sözkonusu bile değilken ben hastalıkla ilgili herşeyi biliyordum resmen.ve haftası geçmeden yüksek tansiyondan hastaneye yattım.dr.a şimdi şu şu riskler var dimi dediğimde daha önce yaşadınmı yada yaşayan birimi var ailende diye şaşırmıştı.o derece yani..sonra düşündüm de o kadar çok kafamda kurdum ki resmen çağırdım ve geldi beni buldu..
büyüklerimiz boşa dememiş yani iyi düşün iyi olsun diye..

kozmik bilinç toplu halde uyarılırsa cok daha etkili oluyor ... mesela bir tasın tek basına enerjisi azdır ama o tasların milyonlarcasının bir araya gelipte Ay ı olusturması denizlerde gelgite neden oluyor..

toplu enerji calısmaları, toplu dualar kısacası bircok kişinin bir arada aynı anda yolladıgı enerjiyle fiziksel dunyayı etkilemek mumkun.. bu sekilde degişen frekanslar kanıtlanmış

site de bole bir topic varmı, toplu calısmalar falan yapan.. bilemiyorum.. rastgeldiysen yonlendirirseniz sevinirim...

güzel olurdu öyle bir topic olsaydı bende rastlamadım hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…