neyapmaliyim lutfen yardim edin ??

I

ikra_

Ziyaretçi
selam arkadaslar ... Ben en son nisanin 12sinde regl oldum.ve tam 15 gun once doktorum bana yumurta catlatma ignesi yapti.Ve reglimin 21.gunuydu...igne olduktan sonra esimle iliskiye girdik 36 saat sansli zamanlariniz dedi doktorum.simdi merak ettigim bu yumurta catlatma ignesi denen sey regl gecikmesi yaparmi yoksa acaba hamileyimde ondanmi gecikti ??? 1 senedir heray test yaptim hep negatifti ama bu ay cok korkuyorum.
Bu igneden olanlar bana yardim edebilirmi simdiden tesekkurler ....

inşallah hamilesindir. bence test yap. hem yoksa da nasılsa öğrenmeyecek misin sonunda. eğer hamileysen bu sevinci geciktirmemiş olursun hem de.

bilmiorum okdr korkuorumki cidden aklima geldikce avuclarim terlio cok abartiorum galibaa

gergin bi bekleyiş galiba ama test yapmadan durabilmen başarı. ben asla duramazdım.

evde test yok mu? ya da kan testi yaptırsan. o da çok zahmetli ya. git söyle yaptır. hele bide sonucu negatifse. allah yardımcın olsun. ben de ikinciyi istiyorum bu ay. bakalım 9 haziranda belli olacak.

selam arkadaslar ... Ben en son nisanin 12sinde regl oldum.ve tam 15 gun once doktorum bana yumurta catlatma ignesi yapti.Ve reglimin 21.gunuydu...igne olduktan sonra esimle iliskiye girdik 36 saat sansli zamanlariniz dedi doktorum.simdi merak ettigim bu yumurta catlatma ignesi denen sey regl gecikmesi yaparmi yoksa acaba hamileyimde ondanmi gecikti ??? 1 senedir heray test yaptim hep negatifti ama bu ay cok korkuyorum.
Bu igneden olanlar bana yardim edebilirmi simdiden tesekkurler ....

canım çatlatma iğnesi regl geçikmesi yapmaz..bence hemen bi test yap..benim çatlatma iğnesi olduğum aylarda mutlaka çok düzenli adetim gelirdi..

canım benim bildiğim kadarıyla da çatlatma iğnesi regl gecikmesi yapmaz çünkü zamanında ben de kullanmıştım bu iğnelerden ...en son kullanışımda da hamileydim zaten...inşallah sen de hamilesindir ve güzel haberi burada bizimle paylaşırsın....

ikracıgım...sakın yanılıp test falan yapma canım...çatlama ignesinin içinde hcg(hamilelik)hormonu var..ben bir keresinde kendimi hamile sanmıştım...yani test yaptıgında ikinci silik çizgi çıkıyor...ben bilmiyordum bana da burada söylemişlerdi canım...biraz daha bekle bence...benim adetlerim hep düzensizdir,ikinci çatlama ignemde adetim 20 gün gecikmişti...yani genelde gecikme olmamakla birlikte,çatlama ignesinden sonra nadiren gecikmeler olabilir...
ama inşallah senin gecikmen bebiştendir canım...sabret hemen test yapma derim..yinede sen bilirsin yanıltabilir çünkü...

Eger hamileysende yaptigin testte gorunmeye bilirr tahminen 4 5 haftalik gebelik olurr ama bunun icinde hcg hormonun seni yaniltabilirr,,,,bence fazla stres yapma,sakin bir sekilde bekle...sonra test yap,cikmazssa hemen moralini bozma...
Insallahhh hamilesindirr,sana tavsiyem stres yapma,olanida kaybediyorr stresle insan...!

bende çatlama iğnesi oldum, şu anda gecikmem var acaba benimkidemi iğneden, siz şu anda hamilemisiniz , test yaptırmak istemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

3 haziranda bende çatlama iğnesi yaptırdım, halen regli olmadım, acaba benimkide mi iğneden dolayı gecikti , siz şu anda hamilemisiniz sonuç ne oldu yardımcı olursanız sevinirim.

X