Makyaj Ürünleri NesLinin Kozmik Dünyasıı (: *

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Turuncu rimel Pastel 5x sanırım.
Hangi renk?
Eğer renkliyse Pastel Waterproof Color Volume ile karşılaştırdığınızda hangisinin verdiği renk daha canlı?
5x mavi kullanıyorum ama Color Volume arasında kalmıştım,5x aldım.
Eğer daha iyiyse Color Volume de alacağım.

Son düzenleme:
Ben de bir tona takarım kafayı ve hep o tarz renkler alıp dururum. :)
Bence hiçbir sakınca yok bunda.
Ama artık duruldum. Daha dikkatle seçiyorum ve genelde çok farklı tonlar kullanmam gözümde de , dudaklarımda da. :)
Özellikle de dudaklarımda.
Bana en yakışanı seçip o renk üstünde çeşitli markaların ürünlerini alırım hep.

öncelikle yorumunuz için teşekkürler fakat biraz ön yargılısınız :-) fotoğrafları yükledikten sonra baktımda hepsi aynı çıkmış kırmızılar turuncular bile pembe çıkmış görüntü kalitesi ile ilgili sanırsam neyse daha ayrıntılı şekilde yayınlayaçağım tekrardan teşekkürler

ön yargıdan değil şekerim, ben makyaj malzemelerine verilen paraya acıyorum o yüzden.

yoksa senin tercihin tabi ki.

Hepsi çok güzel canım yalnız beğenip memnun kaldıklarını ve numaralarını filan yazarak belirtirsen en azından içlerinden beğendiklerimizi hemen gidip alabiliriz :21::21:

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :KK1::KK1::KK1: bende fena ruj hastalıgı var bunlar yenı alınanlar ben çok ruj bitirirrim :KK70:
Topiğiniz hayırlı olsun...
Fakat bu kadar ruju kullanmaya ömür yeter mi:)
Sırf almak için alınmış gibime geldi.
Zira kendimden pay biçiyorumda dudağımda ruj durmayan biri olarak yarım saatte bir ruj sürerim ve bir ruj bana nerdeyse bi seneye yakın gidiyor...

evet pastel x5 ben siyah rengini kullanıyorum . kahverenginide almıştım o bitti . ben memnun kaldım açıkçası ama daha çok dolgunluk veriyor kirpikleriniz çok kısa ise fazla bir uzunluk beklemeyin :-) buarada pastelde sadece mavi tonları ve yeşil çok güzel renk veriyor pembe ve morda renk verme olayı çok fazla olmadı bilginize .. :KK1:
Turuncu rimel Pastel 5x sanırım.
Hangi renk?
Eğer renkliyse Pastel Waterproof Color Volume ile karşılaştırdığınızda hangisinin verdiği renk daha canlı?
5x mavi kullanıyorum ama Color Volume arasında kalmıştım,5x aldım.
Eğer daha iyiyse Color Volume de alacağım.

canım yorumların için teşkkürler :-) bende diğer makyaj malzemelerinden çok ruj dikkatimi çeker standlarda önce rujlara bakarım aynı tonun farklı seçenekleri gibi insanlar aynı tonolarak görsedelerde bir çoğunun pigmentasyonu farklı sürüm yumuşaklık kalıcılık olarakta .. :-)
Ben de bir tona takarım kafayı ve hep o tarz renkler alıp dururum. :)
Bence hiçbir sakınca yok bunda.
Ama artık duruldum. Daha dikkatle seçiyorum ve genelde çok farklı tonlar kullanmam gözümde de , dudaklarımda da. :)
Özellikle de dudaklarımda.
Bana en yakışanı seçip o renk üstünde çeşitli markaların ürünlerini alırım hep.

yorumunuz için çok teşekkür ederim :-) en kısa sürede daha kaliteli fotoğraflar çekiip ve bilgilendirip paylaşacağım :KK1:
Hepsi çok güzel canım yalnız beğenip memnun kaldıklarını ve numaralarını filan yazarak belirtirsen en azından içlerinden beğendiklerimizi hemen gidip alabiliriz :21::21:

Uploaded with ImageShack.us

sol baştan sırası ile

vepa - 012 / avon - bronze treasure / maybelline - 162 feel pink / deborah - 01 atomic red mat / max factor - 827 / catherine arley - 234

Son düzenleme:
X