Nereden kıyafet alışverişi yapıyorsunuz?

Tesettürlü bir kadın olarak tesettür mağazalarından mümkün olduğunca az alışveriş yapıyorum. Gereksiz pahalı. Aynı ürünleri 3 katı paraya satıyorlar. Küçük yerdeyseniz mağaza bulmanız zor olur tabii. Ben şu an yurtdışındayım hem fiyatı uygun olduğu için hem de tarz olarak genellikle Zara'dan giyiniyorum. Çok hoş elbise-tunik tarzı kıyafetleri var. Varsa yakınlarınızda Boyner mağazalarına uğrayın bence. Birçok farklı markayı aynı anda bulabilirsiniz. Açıkçası nereden ne bulacağım hiç belli olmuyor, bir tunik/elbise aldım LCW'den gören bayılıyor, en son aldığım tunikse -aslında elbise ama ben tunik olarak giyiyorum- Jimmy Key'den çok da uygun fiyata aldım. Koton'dan, Batik'ten da uygun fiyatlı tunikler bulabilirsiniz. İpekyol, Adil Işık (ADL), Love my body (büyük beden de var ayrıca), Ekol bunlar da daha resmi, şık kıyafetler için tercih ettiğim markalar.Tabii sezonunda pahalı oluyor, indirimleri takip etmek şart :KK66: Bir de outlet mağazaların altını üstüne getirin :)
İnternet sitelerinden bakıp tarzınıza uygun olan mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Sefamerve ve modaselvime bakabilirsiniz. Tesettür mağazalarından daha uygun fiyatlı kıyafetler var. Aldıklarımın kalitesinden de gayet memnunum.

Aman modanisa dan almayın bişey elbise aldım çuval gibi hiç göründüğü gibi değil artı şal hediyeliydi göndermediler ve instagram sayfasında o kadar belirttim yorumlarımı sildiler ve en sonunda geri dönüş yapacağız dediler iki haftadır çıt yok .:sinirli:

Lcw tesettür giyim için harika şeyler yapmış mutlaka bakın. Ayrıca instagramda çok güzel butikler var.

instagramdan tuvid xxl ye bedrinxxl ye bakabilirsiniz sadece buyuk beden satmiyorlar cok guzel pantolon ve tunikleri var canli manken uzerinde goruyorsunuz hem urunu

Bu sezon hiçbir şey beğenmedim. adl polyester kumaşları üstte o kadar da iyi durmuyor. Ekol aynı, polyester gömlekleri leş gibi terletiyor hem de o fiyatlara...polyester gömleğe asla 300tl vermem yani. İpekyol modelleri beğenmedim, Tüzün iş için alıyorum. Günlük kotun üstüne giymeye bir gömlek bu sezon daha bulamadım.

Neredeyse tum kiyafetlerimi trendyolmilla'dan aliyorum. Fiyat performans orani muazzam:))

Bir şey sorabilir miyim, ben Trendyolmilladan ceket ve elbise aldım hep ama sanki kalıpları dar gibi...yani şöyle aslında normalde etek pantolon 36, elbise ceket 38 alıyorum göğüslerim büyük diye. Milladan da hep 38 aldım bugüne kadar tam oldu ama etek pantolon hiç almadım. Trendyolmillanın etek ve pantolon kalıpları nasıl sizce dar mı geniş mi?

Bu sezon hiçbir şey beğenmedim. adl polyester kumaşları üstte o kadar da iyi durmuyor. Ekol aynı, polyester gömlekleri leş gibi terletiyor hem de o fiyatlara...polyester gömleğe asla 300tl vermem yani. İpekyol modelleri beğenmedim, Tüzün iş için alıyorum. Günlük kotun üstüne giymeye bir gömlek bu sezon daha bulamadım.

Cherry ipek isterim dersen H&m premium bir de Massimo Dutti de harika modeller var yalnız indirime girmesini bekliyorum :)

Bu sene bol ve kısa kazaklar modaymış. Hiç tarzım değil. Üzerimde emanet gibi durmayan birşey bulamadım daha bende. Eskiden maviden alırdım kotlarımı artık beğenmiyorum orayı. Eski kalitesi kalmadı. İşte budur diyeceğim bir sweat bile alamadım daha bu sene.

Bazen oluyor öyle, insan gönlüne göre bulamıyor. Şu polyesteri giymeyi kim akıl ettiyse aklına şaşayım. Artık neredeyse her şey naylon. Pamuk bulunca yapışıyorum :)

Isim vermek dogru mu bilmiyorum. Kapaliysaniz allday.com u takip edin uygun fiyatlari. Kalitesi de iyi

Bir şey sorabilir miyim, ben Trendyolmilladan ceket ve elbise aldım hep ama sanki kalıpları dar gibi...yani şöyle aslında normalde etek pantolon 36, elbise ceket 38 alıyorum göğüslerim büyük diye. Milladan da hep 38 aldım bugüne kadar tam oldu ama etek pantolon hiç almadım. Trendyolmillanın etek ve pantolon kalıpları nasıl sizce dar mı geniş mi?
Canim kaliplari ideal bana sorarsan, benim bedenime 36 beden tam oluyor. Ancak kilo alip veriyorsam misal garanti olsun diye hep 2 farkli beden siparis veriyorum. Modelden modele fark ediyor cunku.

Zara, mango, stradivarius, bershka, ipekyol, forever new (indirim yaptiginda) ama trendyolmillanin tasarimlarini begeniyorum ama kalitesini bazen begenmiyorum.

Zara pahalı. H m dandık. Bershka daha uygun. Mango da pahalı. Trendyoldan alıyorum ben cogu zaman.tunık ceket etek elbıse vs

X