Nereden kıyafet alışverişi yapıyorsunuz?

Ne guzel genc kv olmus:))
Millet anneme diyor ki sen gençsin senin kızın daha çocuk . Resmen çocuk gelin etmişin diyorlar . Annemde yooo benim kızım 5 yıllık fakülte bitirdi diyince millet şoka giriyor görmen lazım suratları :KK45:

Valla ben çoğu zaman instagramdan alıyorum
Ama tabi hep spor giyinen biriyim. O yüzden sorun olmuyor. 60-70 liralık tunikler sweatler işimi görüyor. Ondan önce de lcw den alıyordum. Siz daha klasik kıyafetler arıyormuşsunuz, yine de instagramda bulabilirsiniz diye düşünüyorum

Benim annem ikiyüz ücyüz pardesüye vermekten bikinca dikis makinası aldı. Bir gecede kalıp çıkarıp dikiyor istediği her modeli.
Hazır 11.11 indirimi var bütün mağazalarda dikis makinası Alin bence

Instagramdan alabilirsiniz rahatlikla.en uygun meliketatar sanirim mutlaka bakin. guzel tarz takimlarda oluyor.

2. El siteler var. Tam adını yazamıyorum ama; Gardr.ps, dolap, Moda cr.z gibi . Ben buralardan alışveriş yapmaya başladım. Tabi denk gelmeniz önemli herşeyden Ziyade. Mağaza rafındaki gibi herşeyi bulamayabilirsiniz. Güncel olarak özellikle.
Çoğu marka ürünü çok çok uygun fiyatlara aldım. 2. El diyorum ama aldığım 1-2 parça hariç hepsi 0’dı :) dolabında benim gibi giymediğini satışa çıkaran çok insan var buralara bir bakın derim pişman olmazsınız.

Tesettürlü değilim ama dediğiniz gibi bir uzun hırka, tunik en az 90tl..

Mesela en son h&m mağazası zara ile aşık atmaya başlayınca, gittim defacto dan 2 uzun hırka ve 1 kazağa toplam 200tl verip çıktım. Ki bunlar en uygun fiyatlardı..
Tesettür giyim daha zor..

Allday, zara, h&m, modanisa, lcwaikiki gibi yerlerden aliyorum ben. Tesettur markalarinin cogu dendigi gibi orta yas ustu ve asiri pahali. Dikis biliyorsaniz duz renklerde bi kac etek diktikten sonra uzerine gömlek vs kombinlemeniz cok daha kolay olur.

45 yas gayet genc:)) cocukken cok yasli gibi geliyodu kendim yaklastikca aaa aslinda genc bi yas diyorum:))
Tabii ki genç bir yaş, hele sağlıklı beslenip spor yapıyorsanız ve yaşınızı göstermiyorsanız daha da güzel.
Bir de biyolojik yaş ilerlese de insanın ruhu yaşlanmıyormuş onu anladım.

Tabii ki genç bir yaş, hele sağlıklı beslenip spor yapıyorsanız ve yaşınızı göstermiyorsanız daha da güzel.
Bir de biyolojik yaş ilerlese de insanın ruhu yaşlanmıyormuş onu anladım.
Ne guzel ne guzel.. kaporta iyide icim cokmus benim:)) 45 imde kaporta ne kadar iyi durumda olur bilmem:))

4 parcaya 700 lira veriyorsan her yerden alisveris yaparsin canim bence , k*ton dan yapiyorum ben genelde kendime cok uzun omurlu olanlarda cikti cabuk eskiyende ama genelde derli toplu seyler var

Sefamrve ve Fulyan dan alıyorum uzun süredir hep internetten ürün alıyorum. Olmazsa iadesi var zaten.

arkadaşlar bu da dert mi demeyin. Öyle bir dert ki yemin ediyorum uyuyamadım bu saate kadar.
Şimdi şöyle söyleyim, pek fazla alışverişle haşır neşir birisi değilim. Hamilelikti doğumdu ücretsiz izimdi hep erteledim. Günlük kıyafetler, spor tarzı eşofman falan giydim, evde pijamalar taytlar. Sporları spor mağazalarından, evdekileri iç çamaşırı mağazalarından aldım. Şimdi bu yıl çalışıyorum ama daha böyle idari bir görevim var ve nereden nasıl alacağımı bilemiyorum. Piyasa gerçekten çok ama çok pahalı.
Bu arada tesettürlüyüm ve tesettür mağazalarından arada alıyordum ama onlar da büyük şehirlerde var ve öyle bir şehre gidersem falan. Çünkü çok küçük bir şehirde yaşıyorum ve burada mağazalar yok, ürünler de tek tük çok kaliteli olmamakla birlikte çok da pahalı, yani 100 TL’nin altında tunik falan bulmak mümkün değil. İnternetten sitelere bakıyorum hep boy boy elbise ve feraceler var. Ben ikisini de giymiyorum tarzım gereği.
Ne yapayım, siz nereden alışveriş yapıyorsunuz?
Böyle şık, nezih, biraz daha klasik ve biraz da uygun (100-200tl arası ) şeyler nerelerde olabilir? İnternetten de denedim ama bazen mağazadakinden daha pahalıya aldığımı farkettiğim oldu. Kaliteli diye bir siteden aldım düğmeleri koptu, kenarları söküldü, oturdum diktim makinada..
Lütfen konumu taşımayın. Bugün gittim mesela 700 tl ye 4 parça birşey aldım il dışına gidip, eşim beğenmedi, yarın değiştirmeye gidecem. :KK43:
Gerçekten tarz ve farklı giyinmek istiyorsanız shein diye bir internet sitesi var Hong Kong'tan geliyor ürünler ama 1 ayı buluyor

X