nemlendiriciler için neler dersiniz?

turuncukelebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
608
5
ben henüz hiç bir nemlendirici kullanmadım yaşım 20gerek va rmı acabafisfisfisvarsa ne tür bi nemlendirici almalıyım:çok üzgünüm: neye göre tabi bide

cildin yaglı mı orlmal mi fln once ona gore seciceksin. mevsim gecislerinde suratım fln kuruyo sbh yuzumu yıkıyorum kuru kuru. ben yagsız nemlendirici kullanıorm. 1 tane avondan salatalıklı yuz kremi almıstım bide solution dan memnunum...

Ben nemlendiriciden vazgeçtim artık, sebamedin yüksek faktörlü güneş kremi ve losyonunu kullanıyorum artık, cilt uzmanlarının önerisi de yaz kış güneş koruyucu kullanılması yönünde zemuszemus

bnm kullandıgım nemlendirici 15 faktor luk korumada içerio ztn:) ayrıca cogu gunes koruyucusu yaglı ve sivilce yapıo.. sebamed fln kullanmadım ama nivea fln ole..

güneş kremi sürüncede üzerie makyaj yapılmıyo pudra sürünce makyajı sildiğimde suratım kıpkırmızı napcan güneş kremini sür gezmafoldumben

yağsız ürünler tercih etmelisin..bioderma,neutrogena ya da sebamed olabilir..güneş koruyucu içermeside önemli tabi

nemlendirici kullanmaya ne kdr genç yaşta başlarsan o kadar iyidir.
hemen uygun bir ürün seç ve kullan bence

arkadaslar slm,
renkli nemlendiriciler hakkinda bilgisi olan var mi peki?
ben de bunlardan denemek istiyorum.
peki bu renkli nemlendiricileri her gun kullanmak cilde zarar verir mi acaba?
kullanan varsa siz nasil kullaniyorsunuz? fondoten gibi sadece arada mi? normal nemlendirici gibi her gun mu?
bir de benim cildim asiri yagli, gun icinde parlama da oluyor, ve bazi yerlerde deufak ekeler var,o yuzden hem kapatici hem de yagöanmayi lonleyici matlastirici bir sey olsun istiyorum, oneriniz var mi?
nolurr yardim edin, onerilerinize cok ihtiyacim vaarr

canım ben konuları hep farklı yerlere açtığım için kaybediyordum daha yeni keşfettim nerden bakıcağımı :roflol:cvp geç olucak ama yazıyım genede kremi sür o emsin sonrada cildine uygun bir pudra sür o zaman parıl parıl parlamazsın ama eğer pudra sivilce falan yapıyorsa bırak parlasın yüzün birde cildiyeciye git kozmetiklerin içinde çok kimyasal oluyr

evet renkli nemlendirici hemde güneş kuruyuculu krem kullanıyorum yazın. amway markasında cok memnunum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…