neler yapılabilir yardım istiyorum

serraberra27

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mart 2016
70
49
49
aranıza yeni katıldım sürekli msjlati okuyordum artı k üyeyim annem kanser hastası sona yaklaştık gibi değerleri çok yüksek çaresizlik içinde bekliyoruz yaşlı Birr babam var içi ucin ağlıyor hepimiz bittik elimizden duadan başka bişey gelmiyor sizden dua istiyorum burada dua zincirleri oluşturuluyor allah rızası için bir dua zincirine annem için hangi dua olur bilmiyorum bilen biri başlatsin allah rızası icin

aranıza yeni katıldım sürekli msjlati okuyordum artı k üyeyim annem kanser hastası sona yaklaştık gibi değerleri çok yüksek çaresizlik içinde bekliyoruz yaşlı Birr babam var içi ucin ağlıyor hepimiz bittik elimizden duadan başka bişey gelmiyor sizden dua istiyorum burada dua zincirleri oluşturuluyor allah rızası için bir dua zincirine annem için hangi dua olur bilmiyorum bilen biri başlatsin allah rızası icin
çok çok geçmiş olsun .. benden dah bilgili arkadaş lar bu konuda sana yardımcı olurlarr

İnşallah sabırla bekliyorum bir ümit belki burda edilen duaların yüzü suyu hurnetine annem şifa bulyr ne olur anlayan biri yardimci olsun

S serraberra27 canım öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim her birinize afiyet versin inşallah. Kanser hastaları için Mümin Suresinin çok faydalı olduğu söyleniyor. Bol bol okumanızı tavsiye ederim. Biz burada inşallah 41 tane Fetih Suresi okuyalım annen için olur mu canım? Sen üzülme; Rabbimin dediği olur.

kurban olduğum Allah şifasını versin
derdi veren Allahtır dermanı derdin içinde gizlidir.
sınav dünyası birimiz kanser birimiz kazadan öleceğiz.
her canlı ölümü tadacaktır.
yanlız şunu belirtmek isterim kanser olarak olen insanlar
çok büyük mukafat görürler ahirette hatta yarı şehit sayılırlar.
Allahu teala her kula hastalık vermez hastalıkta nimettir.
Annecigine 2.000,00 adet ya şafi okuyacağım.
fetih suresi kaç tane okursak bildirim yapacağım.
rabbim anneni sana bağışlasın

Arkadaşım Allah annene şifalar versin .
Üzülme , derdi veren Rabbim sabrınıda , çaresini de verir .
Bende Fetih suresi ve ya şafi okuyacağım . Yaxarım ne kadar okuduğumu .

Rabbim içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmayı nasip etsin .

Babacığına da destek ol her zaman .

S serraberra27 canım öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim her birinize afiyet versin inşallah. Kanser hastaları için Mümin Suresinin çok faydalı olduğu söyleniyor. Bol bol okumanızı tavsiye ederim. Biz burada inşallah 41 tane Fetih Suresi okuyalım annen için olur mu canım? Sen üzülme; Rabbimin dediği olur.

Ben 4 Fetih süresi alıyorum inşallah...
Rabbim şifalar versin..Bütün hastalara...

Çok geçmiş olsun.Rabbim şifalar versin..Sakın sakın kendınızı bırakmayın umutsuz olmayın. Annenız için ve biribiriniz için de güçlü olmaya ve ona moral vermeye çalışın.

3000 tane Ya Şekur çekeceğim ben de,temizlenince de Fetih suresi okurum
Rabbim inşallah şifasını verecek mucize gibi tertemiz sonuçlar çıkacak inşallah

S serraberra27 3 fetih suresi ve 1000 ya şafi okudum annen için . Allahım kabul etsin , şifasını versin .

Ya şafinin yarısını 6 yaşındaki oğlum okudu annen için . Çokta dua etti iyileşsin diye .

Hayırlı sonuçlar alın inşallah

X