neler oluyor bize?

cemre_SU

halasının kuzusu:)
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.903
8
39
evet neler oluyor bize
mafoldumben
nedir bitmez bilmez cinayetler insanlara neler oluyor:1no2:

küçük çocuklara neden kıyyorlar insan neden vahşiyelşti az önce haberleri dinliyodum :1no2:

dayanamdım kapatım artık
senağlama

evet neler oluyor bize
mafoldumben
nedir bitmez bilmez cinayetler insanlara neler oluyor:1no2:

küçük çocuklara neden kıyyorlar insan neden vahşiyelşti az önce haberleri dinliyodum :1no2:

dayanamdım kapatım artık
senağlama

Canım benim inan şuan aklımdan geçiyodu böyle bir topik açmak eline sağlık canım.Nedir bu bitmek tükenmek bilmeyen cinayetler böyle heleki kapı komşusu çıkıyor her defasındada.Artık kimseye güvenmeyecek miyiz?Ne oldu insanlığımıza nereye gidiyoruz böyle?İnan şu son haberden sonrada şoklardayım.Elim ayağım buz kesti.

Canım benim inan şuan aklımdan geçiyodu böyle bir topik açmak eline sağlık canım.Nedir bu bitmek tükenmek bilmeyen cinayetler böyle heleki kapı komşusu çıkıyor her defasındada.Artık kimseye güvenmeyecek miyiz?Ne oldu insanlığımıza nereye gidiyoruz böyle?İnan şu son haberden sonrada şoklardayım.Elim ayağım buz kesti.

benim artık kimseye güvenim kalmadı korkuyorum insan vahşileşti iyce artık:çok üzgünüm:

Artık gördüm ki insanın başına ne geliyorsa kendi çevresinden geliyor. Eskiden çocuklara "tanımadığın insanlar ile konuşma,tanımadığın insanlar ile bir yere gitme" diye tembih edilirdi,şimdi ise "tanımadığın insanlarla konuşma,tanıdıklarınla da benden habersiz bir yere gitme" diyeceğiz.

komşu minnacık kızı sobada yakmış ya bu insanmı ?artık sokağa bile çıkmaya korkar oldum paranoyak yaptı bu olaylar beni olamaz bu kadar vahşet ya .annesini babaını yeğenin komşunun çocuğunu öldüren katillwerle doldu etrafımız .ne yapıcaz bilmiyorum allah yardımcımız olsun

evet bende izledim ve inanamadım ya nasıl olur
geçen haftada kendi çocuğunu öldrüp kayıp diye rol yapmış kadın ve iğrenç bi başka adamla ilişkisine tanık olmuş cocuk ölüm sebebide bu, ha bide kendi kızına tecavüz eden adam var
çok merak ediyorum ya beyinleri nasıl çalışıyo bu insanların incelenmeli yani
direk kadavraya bağışlansın hatta onlar
şimdi hapse girerler orda besleriz onları bi kaçyıl sonrada af çıkar kaldığı yerden devamm

dün gece haberleri izledikten sonra uyuyamadım.
resmen şoka girdim.
zaten hastaydım iyice dağıldım:bbo:
şu anda oğlumu yan komşuya 5 dk gönderemeyecek haldeyim.
Allah yardımcımız olsun,Allah kötülerle karşılaştırmasınsenağlama

arkadaşlar gerçekten paranoya oldum ya emailimi verirken bile yüz kere düşünüyorum haksızmıyım ya şu olanlara bir bakın .insanlık değil vahşet lik bu resmen.allahım kötüşlüklerden kötülerden hepimizi koru

dün haberlerde hem adanadaki katliamı hem de konyadaki çocuğun komşusu tarafından öldürülüp sobada yakılmasını uzun uzun izledim, iki haberde de ortak yorum; ne zaman af muhabbeti dönse bu olaylarda artışlar oluyordu.
ikinci nokta da her iki olaydaki insanların da idam cezasının yeniden gündeme gelmesini istemesiydi, yetkililere sesleniliyor ama her zamanki gibi es geçiliyor; çünkü ateş düştüğü yeri yakıp çekip gidiyor göz önünden mafoldumben mafoldumben

X