negatıf cıktııııı::!!!!!!:((((((((((

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kıslarrr benım adetıme 2 gun kaldı ben 2 gun once yanı 4 gun varken dayanamayıp ıdarar testı alıp yaptım ama sadece ve sadece kocaman bı tek cızgı cıktı.... ınanamalıyımım yoksa 2 gun daha umıtle mı yasayayım hanı bazılarında 2.cızgı sılıkte ılsa cıkıyomus ya o hevesle yapmıstım ama butum hayayllerım bosa gıttı gumledısenağlama nıye olmuyo yaaaaaaaaaa:eek:klava:

canım o kadar çabuk belli olmaz ki idrarda,kan testi yaptırdım deseydin umutlanma derdim ama idrarda 10 gün gecikirse çıkar diyorlar dur hemen umudunu yitirme başka belirtilerin var mı??

canım benim seni çok ii anlıyorum
adetimden 4 gün geçti ama dün akşam hastalandım malesef
bu ay da yok :KK43: :KK43:

canım o kadar çabuk belli olmaz ki idrarda,kan testi yaptırdım deseydin umutlanma derdim ama idrarda 10 gün gecikirse çıkar diyorlar dur hemen umudunu yitirme başka belirtilerin var mı??

ya 4 gun oncesıne kadar kasıklarım agrıyodu gogus uclarım acıyodu gercı gogus uclarım hala acıyo bıde kabızlık var okadarsenağlama bu ayda kestım umıdımı.allah buyuk ınsallah vercır bı gun tum ısteyenlere hayırlsıyla saglıklı bebısler

canım benim seni çok ii anlıyorum
adetimden 4 gün geçti ama dün akşam hastalandım malesef
bu ay da yok :KK43: :KK43:
hadı ya canım benım cok uzulduım ama ne yapalım herseyde vardır bı hayır hayırlı oldugu zaman gelır ınsallah uzulme

4 gün geçince umutlanmaya başlamıştım bu ay oldu galiba diye ama malesef:KK43: çook üzüldüm ama
geldi mi her şey üst üstüne geliyo
hastayım,hamile değilim,işte srun var ,çalışmak istemiyorum
EV HANIMI olmak istiyorum
ama olmuyooooooooooo

4 gün geçince umutlanmaya başlamıştım bu ay oldu galiba diye ama malesef:KK43: çook üzüldüm ama
geldi mi her şey üst üstüne geliyo
hastayım,hamile değilim,işte srun var ,çalışmak istemiyorum
EV HANIMI olmak istiyorum
ama olmuyooooooooooo

kotu dusunme hersey kotu olur ... bakmısın hersey yluna gırmıs sen sadec sukret ve dua et canım herseyın hayırlısını ıste allahtan herseyın bı vaktı saatı vardır ....bızde bıgum HAMILEYIIIMMMMM dıye lınk acıcaz merak etmea.s.

inş canım yaaaaa inş allahım duysun sesimizi

Sadece dua,sabır,şükretmek başka yapıcak bişey yok hayatım en iyisi test falan yapmamak onlar insanın moralini daha çok bozuyo olacağı varsa olur ya kızlar rahat olmaya çalışalım kendimizi yiyip bitiriyoruz valla bu da yanımıza kar kalıyo...

cnm bnm 4 gün gecmiştide test yapmıstım silik çıkmıştı sen bide 4 gün önce yapmıssn normaldir hamilesende tek çizgi çıkması

Kızlar alınmayın ama böyle gözünün içine bakarsanız hayatta hamile kalamazsınız... Ya bi bırakın herşeyi oluruna bu stresle kalacağınız varsada kalamazsınızki... Gün saymayın ölçüp biçmeyin oldummu olucammı die düşünmeyin... İnanın yaşadığınız stres çok etkliyo...

sağol canım çok ii moral verdin
zaTEN MORAL YOK

Allah hepimizin gönlüne göre versin arkadaşlar. İnşallah tez zamanda bu duyguyu yaşayacağız Allahın izniyle.. coksekeriremsu

canım negatif çıkmış üzülme diğer aya kaldı demekki canım Allah en kısa zamanda nasip eder ama ne olur hayırlısını dile niye olmuyo deme onun da vakti saati var Allah korusun hayırsız olsa daha mı iyi olurdu o yüzden herşeyin hayrılısı önce dilerim tez zamanda hamile kalırsın sende

bende ayin 19 da olcaktim halen olmadim ama olurum demiyorummmm kesin olucam diyorum senağlama alistim cunkuuu

Kislar Dusunmeyin valla yoksa benim gibi kafayi yersinizz :çok üzgünüm:
hersey olucagina varir:çok üzgünüm:
Emin olun bizde birgun melekelrimize kavusagizzzzzzzzz:asigim:
o mutlulugu o heycani bizimde yasamaya hakkimiz varrrrrrsenağlama
allah gonlunuze gore versin canlar:1hug:

inş canım benim allahım dualarımız kabul etsin inş beişlerimizi kucağımıza aldığımızda onların sıcaklıklarını bize tattırsın

AMİİİİİİNNNNNNNNNNN

benim idrar testinde adetin 5 gün geçtikten sonra çıktı.daha öncesinde çıkmamıştı.biraz daha bekle adetin geciksin öyle yap idrar testi.

canım benim adetimden 12 gün geçmesine rağmen idrar testinde çıkmamıştı üzülme bence bikaç gün daha bekle

Benim de 17sinde olmam lazımdı olmadım. 15 gündür de adet belirtilerim vardı. Ama şu son 3 gündür adetmişim gibi sancılar başladı ve olamıyorum bir türlü. Bu ay ilaç kullanacağım için korunmuştum. Hamile olmayı deli gibi istememe rağmen ilaç kullandığım için de içimde korku vardı.senağlama
Bu gün gittim doktora hem ultrasonla baktı hem de kan testi yaptı, yokkkkk... Üstelik ben buna sevinmeli mi üzülmeli mi bilmiyorum...:sm_confused:
Hasta olmak (eklem romatizmasıyım) ve aynı zamanda çocuk istemek hiç kolay değil.senağlama Bu yaşadığım 7. hayal kırıklığısenağlama
Ooooofff off dertlendim şimdi...senağlama
Doktora gitmişken romatizma tahlillerimi de yaptırdım...senağlama Sonuçlar çooookkk kötü çıktı yaaasenağlama Doktorum ilacımı tam 4 katına artırdı!
Canım, benim durumumda değilsin.. Acele etme... Sağlıklısın! Sabırlı olmak gerekiyor. Bu arada bende de kalmadı o sabır...senağlama Çoookkk mutsuzum çoookkk...senağlama

X