Nedir bu kargo firmalarindan cektigimiz?

Dogrudur ama bulundugum yer itibari ile burdaki subeden memnunum farklilik gosteriyor sanirim her yerde.
Evet toplu olarak aliyorum ve daha uyguna geliyor. Ve aldigim yerde bir eczanenin sanal magazasi. Yine eczane yani :)
Evet eczane olduğunu diğer yorumlarınızda okumuştum:) eğer bulunduğunuz yerde e bebek falan varsa oralardan alın bari artık mama bu şakaya gelmez:) ben de oğlumu mamayla beslemiştim :)

Hayatımda 2 kere internetten alışveriş yaptum. Aras korgo ve sürat kargo getirdi.ikisindende menmun kaldım zamanında getirdiler ürünleri

Cok haklisin ayni sornu bende yasiyorum sikayet.com var sikyt et tabi hatta genel merkezine subeyi sikayet edebilirsin sonucta mama alinir ama gelen hayati onem tasiyan bir ilacta olabilirdi .bende cok sinirlenirom bizim burdada subeye gelio siparia bigunde bir haftada sube hala teslim edecek bana

Evet eczane olduğunu diğer yorumlarınızda okumuştum:) eğer bulunduğunuz yerde e bebek falan varsa oralardan alın bari artık mama bu şakaya gelmez:) ben de oğlumu mamayla beslemiştim :)

Ebebek var ama ben kullandigim mamayi orada bulamadim. Tukendigi zamanlara mi denk geldik yoksa o markayi mi satmiyorlar bilmiyorum.
Ben anne sutu de veriyorum ama malesef yeterli gelmiyor ve takviye yapmak zorunda kaliyorum.

İnternetten bende mama ala ala kargo firmalarının stillerini ezberledim. Benim de yetiremediğim oldu bir defa, marketten kazık yiyerek aldım
Öğlen geliyorsa şubeye dağıtıma çıkartmıyorlar. Bir de geldiği gün erken bile olsa teslim zorunlulukları yok. Yani ertesi güne yine kalabilir. Ona dikkat etmek lazım. Haftanın siparişini çarşamba kargoya verilecek şekilde almak gerek.
Ama zaten sorunumuz aramamaları, ki böyle bir sorumlulukları da yok. Şikayet ettiğinizde sonuç alabileceğinizi sanmam.

Hayatımda 2 kere internetten alışveriş yaptum. Aras korgo ve sürat kargo getirdi.ikisindende menmun kaldım zamanında getirdiler ürünleri

Sansliymissiniz ne guzel.

Bimer'e yazdim bakalim sonuc alacak miyim. 1 degil 2 degil.

iyide kargo sabah dağıtıma çıkar 12 de gelen kargo ertesi güne kalır zaten..

Problem dagitima cikmamasi degil ki. Kargo subede oldugu halde gelmedi demeleri ve ariycaz deyip aramamalari.

MNG kargo abimin gönderdiği sıfır cep telefonunumu yedi haram zıkkım olsun. Boş kutuyu verdiler elimize.

Nasil ya
Kargoyu acip icindeki urunu mu aldilar

Kesin yurtiçidir. Artık onları şikayet etmekten bıktım. Geçen gün sipariş verdim başka kargo seçeneği yok diye yurtiçi ile gönderdiler. 4 gün sonra aradılar baktım arıyorlar eviniz adresi neresi diye sordu bende tarif ettim yazdığım gibi güzelce rica ile anlatıyorum, bir anda telde bağırdı bana ya ben uğraşamayacağım gel al diye akşam şubeden alırsın dedi ben kendi gibi yanıt verince 5 dk sonra evime ulaştı kargo. Bir keresinde de tekrar geri gönderdiler dağıtıma çıkmadan.

Nasil ya
Kargoyu acip icindeki urunu mu aldilar
[/QUOTE]

Aynen öyle bantlı yeri kesmişler teli almış üstünden bir kere bantlanmış. Kargo şubesinden aldık önce içine bakalım dedik hafif gibiydi kutu olmaz önce tam aldığınıza dair imzalayın yoksa veremiyoruz, kamera var nasılsa diyip aldık. Telefon yoktu içinde bi tutanak tuttular sonra abim ilgili yerlere şikayet etti geri ödicez dediler ama tabi ki ödemediler.

Buradaki mesele kargoda mama olmasi degil. Sizi ariyacaz deyip aramamalari.
O zaman mamasiz kaldi bebegim mama almak zorunda kaldik mama vardi gibi anlatimlarda bulunmasaydiniz bende mama uzerinden yorum yapmazdim.

Kargo suclu degil yinede aramak gibi bir gorevleri yok arariz deme kisimlari hatali sadece.

O zaman mamasiz kaldi bebegim mama almak zorunda kaldik mama vardi gibi anlatimlarda bulunmasaydiniz bende mama uzerinden yorum yapmazdim.

Kargo suclu degil yinede aramak gibi bir gorevleri yok arariz deme kisimlari hatali sadece.
Zaten kadının derdi "x kargo rezaleti" diye açmamış. Firmanın yükümlülüğü YÖK, arama sözü veren elemanın baştan savması.
Şikayeti de bu zaten. Madem kurumun şartlarının dışına çıktı, mağduriyet yarattı, elemanı şikayet, o elemanı "evet bünyemize uygun" diye işe alan ik şikayet hakkı.

Aramak zorunda olduklarini iddia etmiyorum. Arariz demesinler o zaman.
Ve subenin kapanacagi saatte gelinmesini soylemesinler. Kizdigimiz nokta bu.

Tesekkur ederim. Tam da bunu anlatmaya calisiyorum. Derdim yaptiklari sorumsuzluk. Kargonun icerigi degil.

Yok Mng kargo.
Demek ki ayni onlar gibi karsilik vermek gerekiyor. Cok iyi yapmissiniz anlayacaklari dilden konusarak.

Ay cok sasirdim.
Kesinlikle teslim almadan acmaniza musade etmiyorlar.

Ee olay ne ? Alın bi paket mama ne olacak ? Çöpe gitmiyor ya sonuçta.. diğerleri gelince onları kullanırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…