Neden?

Üzgünüm, malesef hiçbir şey anlamadım. Olayları çok iç içe anlatmış noktalama, satır başı vs koymamışsınız.

Valla bitmediyse de bitmeli. Ilişki değil hastalık resmen. Yaşlar kac

Sevmiyorsa sevmiyordur zorlamanın anlamı yok.
Birbirinizi yormaktan başka bişey yaptıgınız yokmuş,
Sacma sapan seylerden tartışmalar itmeler kakmalar,
Üstüne düşme Zamana bırak kaçan kovalanır.

birbirimizi sevdik en azından öyle sanıyordum. ama bir süre sonra bana karşı tavırları değişti hiçbir neden yokken hep geçmişi kurcaladı beni üzecek şeyler söyledi ve sonra üzülüyorum diye kızdı. son hali saçma ve çirkin evet ama bu güzel şeyleri silmedi içimde. bir sarılsa mutlu edecek insan bende iyi değilim değip çabalamadan vazgeçti. seni seviyorum ve hep seveceğim dedikten sonra terk edip seni sevmiyorum dedi. böyle bitmesini anlayamıyorum 2 günde ne değişti ?

Sevmiyorum bitti diyorsa uzatma. Doncekse döner kendi zaten pesinde kosmana gerek yok. Gecmise takilip duruyorsun yok hastayken oyle yapti, yok boyle korudu... Bunlarin olmasi sonsuza dek o iliskinin sürecegi ve sevginin bitmeyeceği anlamina gelmiyor.
Iliskide herkes fedakarliklar yapabilir, çok sevebilir ama sevgi tükenebilir bittiyse bitmistir artik bunu kabul edin.

Sevmiyorum bitti diyorsa uzatma. Doncekse döner kendi zaten pesinde kosmana gerek yok. Gecmise takilip duruyorsun yok hastayken oyle yapti, yok boyle korudu... Bunlarin olmasi sonsuza dek o iliskinin sürecegi ve sevginin bitmeyeceği anlamina gelmiyor.
Iliskide herkes fedakarliklar yapabilir, çok sevebilir ama sevgi tükenebilir bittiyse bitmistir artik bunu kabul edin.

bitebilir ama 2 günde mi biter seni seviyorum ve hep seveceğim unutma dedikten sonra bir anda ışık mı çakar o kadar kolay mı?

bitebilir ama 2 günde mi biter seni seviyorum ve hep seveceğim unutma dedikten sonra bir anda ışık mı çakar o kadar kolay mı?

Biter. Sen aniden oldugunu dusunursun ama nezamandir kendi icinde catisiyor ve sana yansitmiyor bilemezsin. Rahat birak dedigim gibi dönecek olan hicbisey yapmasanda dönüp geliyor. Dönmeyecekse bosuna kendini küçük düşürdügünle kalirsin yaptigin hicbisey işe yaramaz. Ha yerinde olsam döndüğünde kabul etmezdim o ayri.

Gelse ne değişecek? 2 gün sonra tekrar geçmişi ısıtıp ısıtıp önünüze koyup kavgalar etmeyecek mi? Sizle gelecek düşünmediğini unutmayın. Bu işin sonu yok

birbirimizi sevdik en azından öyle sanıyordum. ama bir süre sonra bana karşı tavırları değişti hiçbir neden yokken hep geçmişi kurcaladı beni üzecek şeyler söyledi ve sonra üzülüyorum diye kızdı. son hali saçma ve çirkin evet ama bu güzel şeyleri silmedi içimde. bir sarılsa mutlu edecek insan bende iyi değilim değip çabalamadan vazgeçti. seni seviyorum ve hep seveceğim dedikten sonra terk edip seni sevmiyorum dedi. böyle bitmesini anlayamıyorum 2 günde ne değişti ?

Bence baska biri var. Aynisi basima gelmisti. O zamanlar deli gibi sevdigim vatandas buz kesmisti. Sonra baskasiyla evlendi. Hic saldirmadim. Benle baska secenek arasinda ne zaman kalsa ben onu hep diger secenege biraktim. Cunku insanin akli elde edemediginde kalir. Evlendi bana gostere gostere. Cocugu oldu bana gostere gostere. Kac yil mutlu pozlari oynadi. Ben ise ortadan kayboldum bir daha hic karsisina cikmadim. Gizli gizli takip ediyodum hesaplarini. Sonuc: paylasimlarindan anlamistim mutsuz :KK70:

Sonra saldim gitti. Hayatima baktim. Seni gercekten sevse birakamaz arkadasim. Insan sevdigi donu birakmiyor. Insani birakacakmis hele de erkek. Demiyo yani sevdigimi baskasi alir da ben nasil yasarim. Bunu dusunmeyip giden erkegn arkasindan hasektorel davrancaksin :KK70: kendini hic seviyorum ölüyorum modlarina sokma. Ayrilik karsilikli sevgi oldumu mecburiyetler oldumu daha fena yakar. Seni istemeyip giden erkegi yasayacaklarina terk et. Burunlari kopsun :KK70:

Bir sarılsa her şey geçiyor öyle mi?
Sen çok seviyorsun onu anladık.
Ama senin acı geçmişini yüzüne vuran adamın sevgisinden ben şüphe ederim kusura bakma.
Acilarindan mi besleniyor?
Üzgün görmek istemiyormuş üzme de görme o zaman fikirsiz!

Beyefendi dönerse konu sahibi kabul eder...
Ama vurmalı ittirmeli bi ilişki kesinlikle yürümez...
Geleceği düşünün ; ayni ev bir çok dünyevi sıkıntı zorluk yoğunluk.. sonunda birbirinizi yemeniz olası...
İyi düşünün .. sevgi sadece yeterli değil.. sağlıklı ilişkiler gerek

Kolay tabi, o kendi içinde bunun alt yapısını hazırlamıştır zaten
Beni düşündüren sizin duygularınız, geçmişinizi yüzünüze vurup, zayıf yanlarınızla canınızı yakan bir adamın nesi için üzülüyorsunuz? O kavgalardan sonra siz bitirmeliydiniz ondan önce

Oyy böyle saçma sebep duymadım yok 3 hafta kalmışta yok üzgün görmek istemiyormuşta
kekliyor bana kalırsa :kahve:

Anladığım kadarıyla çocuk artık bıkmış ve sevginin ilişkiyi yürütmek iin yeterli olmadığını anlamış ki haklı da.
Sürekli kavga dövüş ve sizin geçmişinizi sindiremeyen biri o.
Geçmişi ağzına alması bile çok çirkin, direk soğuma sebebi.
Ne yazık ki size saygısı yok sizin de sabrınız yok.
Sevseniz de olacak bişey değil.
Yollarınız ayrı bundan sonra.
Neyse ki zaman her şeyin ilacı.
İlerde mutlaka size gerçekten değer veren birini bulursunuz.
Çok da kahrolmayın bence.

Bugun esyalarimi aldim bana senin icinde melekte var seytanda biri alana digeri geliyor dedi. Seninle tartisip kirilmaktansa sevdigim birinin beni yaralamayacagini bilmek daha huzurlu zaten duzelmeyecekti dedi. Boyle mutlu olma sansimiz var beraberken yok dedi. Birbirimize saldirmadik. Benim hep hatalarimi aradi sonunda kotu gorecek bir sey buldu ne kendi kiriklarini ne benimkini duzeltmeden vazgecti benim kendime verdigim bir sozdu sevdigim insanlari kaybetmem diye abim olunce vermistim onun icin cabalamama bile izin vermedi sanki bi yabanciymisim gibi sarildik hicbir sey yok mu icinde dedim ne hissettigimin onemi yok dedi artik yapacak bir seyim kalmadi onu daha da biktiramam. Herkese sacma geliyor bu iliski ama ne kadar yazsamda iyisini kotusunu anlatamam sadece onu sevdigimi ve boyle kotu bitmesinin ikimizide yiktigini biliyorum.

Sevgiler bitebilir bunu kabullenin.

Gerçekten sağlıklı düşünemiyorsunuz. Her ne yaşandıysa bunun altından kalkmaya çalışın. Yüzünüze karşı sevmiyorum diyen adamın kapısına gitmeye gerek yok, ona buna sevmiyorum dese ne olacak size söylemiş zaten.

Kendi başınıza kalın, toparlanın. En başta ilişki anlayışınızı değiştirin.

X