NEDEN İYİ İNSANLARIN AŞK HAYATI İYİ GİTMEZ

uzulmeyin lutfen, sadaka verin. evlilikte o ozgurluk artarak devam ediyor. hele ki cocuk olduktan sonra yuzunu bile goremezsiniz

O mutlu olsun diye bazı şeyleri göz ardı ettiğim oldu. Bu yanlış bir şey biliyorum ama elimde değil. Sevince biraz saf oluyorum aman aramız bozulmasın derken. Başlık belki uymamış olabilir ama inanın ona karşı zerre aklımdan ufak bir kötülük bile geçmedi. Her seven böyle değil o yüzden söylüyorum.

Bitmesini istemiyorsan adam evliyken bekar hayatı yasayacak sen de 3 maymunu oynayacaksın. Sevgi ve emek dediğin zaten; kavga gürültü, ite kaka kopukluklar üzerine kurulu. Çürük tahtalardan iskele bile olmaz siz bina temeli atmaya çalışıyorsunuz.

Erkeklerin böyle tripleri neden oluyor hiç anlamıyorum ama boşver hiiiiiç oralı olma. Geleceği varsa hatasını anlar gelir. Gelmiyorsa da zaten evlenmeye değmez. Yoluna bak. Onunla doğmadın

normal. ben de bitirirdim. esimle tanistiktan 4 ay sonra evlenmeye karar verip 1 yıl sonra evlendik. esimin çok rahat bir hayatı vardı. adama birden bırakacaksın bu hayatı diyemezsin. ben saldım valla. mutsuz koca istemedim cünkü. esime güveniyordum o yüzden arkadaslarıyla gecirdiği zaman beni hiç rahatsız etmedi. erkekler zaten evliliği bir kısıtlanma olarak görüyor. bir de böyle baskı yaparsanız gayet normal yani kaçar. benim esime su an arkadasları yalvarıyor yine de gitmiyor. adam ev kedisi oldu çıkmıyor evden cünkü evlendikten sonra kendi kendine tecrübe etti ve gördü ki evde huzur var. ama siz daha evlenmeden bu kadar baskı yapınca adam da evlendikten sonra bir huzur ihtimali görememis.

Bu kişi benim, iyi olduğumu sanıyordum aile hayatında ancak kurban seçilmişim ve kullanılan kişi olmuşum
Bana da benim çok iyi biri olduğumu söylediler, hakkımı arayamadım ben iyi evladım her fedakarlığı ben yapmalıyım da aileme dertlerimi anlatmamalıyım dedim, sonundan öyle bir kazık yedim de öyle anladım iyi değil enayi olduğumu

Bir de ikinizin de ‘iyi’ olduğunu düşünürsek yine mutlu olabilirdiniz.

Bu iyi olmakla değil uyumlu olmakla ilgili bir konu. Yeter ki olsun nasıl olursa olsun denilen ilişkilerde ya evlenmeden hemen önce ya evlendikten hemen sonra bunlar yaşanıyor zaten. Sonra vay efendim ben çok iyiyim neden böyle oldu. Ne alakası var..

Istiyor ki bir şey söylenmesin derken? Neye dırdır ettiniz?
Eve çok girmesine ve arkadaşlarına aşırı düşkün olup beni umursamamasına söylendiğim oldu. Söylenmekten kastımda kızarak bağırarak yada vır vır konuşarak değil. Sadece rahatsız olduğumu anlatarak söyleyerek.

Böyle adamlar evlenmesin zaten, evliyken bekar hayatı yaşayacaktı ve siz evde oturup yolunu gözleyecektiniz. Hayırlısı olmuş, boş yere üzülmeyin.

Ne sıklıkta gidiyodu?

Erkeklerin böyle tripleri neden oluyor hiç anlamıyorum ama boşver hiiiiiç oralı olma. Geleceği varsa hatasını anlar gelir. Gelmiyorsa da zaten evlenmeye değmez. Yoluna bak. Onunla doğmadın
Zaten artık erkekler tripli erkekler nazlı hemen küsüyorlar hemen alınıyorlar. Evet hatasını anlamıyor hata dediğim de kendinin ne kadar arkadaş düşkünü olduğunu görmüyor. En basiti şu örneği vereyim. Yemek yerken bir arkadaşı arasın bir şey için çağırsın hemen apar topar herkesi masada bırakıp gidebiliyor

Artı parantez belirtmeyi unutmuşum heyecanla yazdım ilk konum. İkinci evliliğim olacak. Benim de onunla 10 yaşlarında oğlumuz var.

10 yaşında çocuğu olan adam neden hala özgürlük peşinde anlamak zor. Kaç yaşında bu adam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…