Neden evlilik

Bir derdim var forumunda sohbet edip geyik yapamıyosun
Anladim sen sohbet edelim diye çagırdin buraya. Ben de sandim ki konuyla ilgili bişey yazacaksin eski konuyu hortlatmayayim ban yemeyelim deyince. Çünkü bilmiyorum öyle bisey yapip ceza almak istemem

Anladim sen sohbet edelim diye çagırdin buraya. Ben de sandim ki konuyla ilgili bişey yazacaksin eski konuyu hortlatmayayim ban yemeyelim deyince. Çünkü bilmiyorum öyle bisey yapip ceza almak istemem
Oradan cvp yazsam konu dışına çıkmış olacaktım . Neyse öle işte . Prfsynl destek deyince ? Sorunu sorayım dedim

:KK53:insanları anlamak için pskytri olmaya gerek yokki .. tecrübe ,özveri , paylaşmak QUOTE="kita_kitta, post: 37299946, member: 629618"] camdavul camdavul ile ayni sorun. Sen psikolog ya da psikiyatrist misin? Eğer öyleysen çok sevinicem :KK45:[/QUOTE]

:KK53:insanları anlamak için pskytri olmaya gerek yokki .. tecrübe ,özveri , paylaşmak QUOTE="kita_kitta, post: 37299946, member: 629618"] camdavul camdavul ile ayni sorun. Sen psikolog ya da psikiyatrist misin? Eğer öyleysen çok sevinicem :KK45:
[/QUOTE]
Evet psikolojiye merakliysan ve empati kurabiliyorsan insanlari anlayabilirsin. Bende merakliyim psikolojiye

Neden sorunlu olduğunu düşünüyorsun ? Belki normali , doğrusu sensin ? İnsanlar rahatsız ? Akıllı insanlar insanları umursarlar ...bu çok normal ? Neden diğerlerinin seni umursamadığını düşündün ? Yüzüne böyle söyledilermi ? 100 kişi var 98 i yanlış 98 kişinin aynı hatayı yapmış yanlışı doğru yapar mı ?

Evet psikolojiye merakliysan ve empati kurabiliyorsan insanlari anlayabilirsin. Bende merakliyim psikolojiye[/QUOTE]

Ben sana yarin saglikli kafayla çok güzelterapi yapacam :) bu aarada ben 23 yasindym

X