neden evlendiniz?

benim yazılarımı daha önce okuyanlar beni tanıyor ama tanımıyanlar için anlatıyım şu an 2 ci evliliğimi yaptım 4 yıllık evliyim 2 yaşında oğlum var evlenmemin asıl nedeni 1 ci eşimden ayrıldıktan sonra çok kötü günler geçirdim işe gitmek için evden çıkardım tabi güzel giyinir ve süslenirdim mahallede aaaa sevgilisi varmış onunla buluşmaya gidiyor yok beni gece alıyorlarmış sabah bırakıyorlarmış dedikodular alıp gidiyordu ailem çok üzülüyordu 3 sene ailemle yaşadım bu 3 sene bana 10 sene gibi geldi evden işe işten eve hiç bir yere gidemiyordum mahalledeki dedikocular yüzünden bir kaç kişiyle görüştüm ama benim evlenip ayrıldığımı öğrenince benden cinsel birliktelikler istiyorlardı bunun sonucu da hep üzülüyordum karşıma dürüst ve beni olduğum gibi kabul eden biri çıkmamıştı son görüştüğüm kişiyi çok sevmiştim uzun süre görüşmüştük oda bana dost hayatı yaşayalım diyince beynimden vurulmuşa döndüm ve bitirdim öfek ile karşıma çıkan benim gibi evlenip ayrılmış olgun biri olursa evlenicem dedim ve 1 ay geçmeden görücü usulü ile eşim beni istedi bende evlenmeyi kabul ettim evlendim bu kötü niyeti erkekler yüzünden evleme kararı aldım bi yuvam olsun beni koruyan kollayan bi eşim olsun istedim ve en önemli nedenim ise ANNE olmak istedim artık ama şu an kötü giden bir evliliğim var mutlu değilim ve her an her şey olabilir hakkımda hayırlısını diliyorum ALLAH ımdan işte benim hikayemmm senağlama

valla ondan daha mükemmeli gözümde olmadığı için herzaman her anını paylaşmak için heran gözünün içine bakarken onu ne kadar çok sevdiğimi düşünmek için birlikte yaşayıp birlikte ölmek için kısaca heran yaşanacak herşey için.tekrarda dünyaya gelirsem onunla evlenmek isterdim.:asigim:

"deli gibi sevdim manyak gibi evlendim" sözünü uyguladım :) şaka bir yana çok sevdiğim için evlendim sevdim ve hala seviyorum

benim yazılarımı daha önce okuyanlar beni tanıyor ama tanımıyanlar için anlatıyım şu an 2 ci evliliğimi yaptım 4 yıllık evliyim 2 yaşında oğlum var evlenmemin asıl nedeni 1 ci eşimden ayrıldıktan sonra çok kötü günler geçirdim işe gitmek için evden çıkardım tabi güzel giyinir ve süslenirdim mahallede aaaa sevgilisi varmış onunla buluşmaya gidiyor yok beni gece alıyorlarmış sabah bırakıyorlarmış dedikodular alıp gidiyordu ailem çok üzülüyordu 3 sene ailemle yaşadım bu 3 sene bana 10 sene gibi geldi evden işe işten eve hiç bir yere gidemiyordum mahalledeki dedikocular yüzünden bir kaç kişiyle görüştüm ama benim evlenip ayrıldığımı öğrenince benden cinsel birliktelikler istiyorlardı bunun sonucu da hep üzülüyordum karşıma dürüst ve beni olduğum gibi kabul eden biri çıkmamıştı son görüştüğüm kişiyi çok sevmiştim uzun süre görüşmüştük oda bana dost hayatı yaşayalım diyince beynimden vurulmuşa döndüm ve bitirdim öfek ile karşıma çıkan benim gibi evlenip ayrılmış olgun biri olursa evlenicem dedim ve 1 ay geçmeden görücü usulü ile eşim beni istedi bende evlenmeyi kabul ettim evlendim bu kötü niyeti erkekler yüzünden evleme kararı aldım bi yuvam olsun beni koruyan kollayan bi eşim olsun istedim ve en önemli nedenim ise ANNE olmak istedim artık ama şu an kötü giden bir evliliğim var mutlu değilim ve her an her şey olabilir hakkımda hayırlısını diliyorum ALLAH ımdan işte benim hikayemmm senağlama

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu herlade :KK43:

Rabbim hakkında hayırlısı versin inş ve bu dönemlerini çok yıpranmadan atlatırsın inş

Ben hala evli değilim ama nişanlımla niye nişanlandım ve evlilik yolunda gidiyorum şöyle özetleyim

Ben seviyorum yüreğime söz geçiremiyordum gibi sebeplerden değil. Görücü usulü ile nişanlandık biz ama ilk görmeye geldiğinde kendini ifade edebilmesi, suskun olmaması çok dikkatimi çekmişti. Hiç evliliği düşünmediği hallerde bile geleceği için yatırım yapıyor olması etkilemişti. Yani tek bugünlük yaşayan birisi değildi. Her zaman ileriyi düşünüyor : )

Sonrasında sürekli ilgisi ve daha sonrasında düşünmem için zaman ver dediğimde beni çokta kendi halime bırakmayıp istediğimi alırım der gibi :KK70: bazı şeylerde yardımcı olması yani mücadeleci olması çok hoşuma gitti.

Pısırık olmaması çok hoş çünkü ben tartıştığımızda karşımda susan insanı hiç sevmezdim karşılıklı atışabilicez yani :dance:

Biliyorum ki muhteşem bir baba ve en önemlisi iki dünyamda da muhteşem bir eş olacağını düşündüğüm için evet dedim.

Hakkımızda hayırlısı inş

X