Ne yaptiysam olmuyo!

tebrikler güzel vermişsiniz. pilav makarna börek çörek kesmişsiniz. ekmek ve patatesi ne kadar tükettiğinizi merak ettim. hep sebze tavuk et mi yiyorsunuz?

tebrikler güzel vermişsiniz. pilav makarna börek çörek kesmişsiniz. ekmek ve patatesi ne kadar tükettiğinizi merak ettim. hep sebze tavuk et mi yiyorsunuz?
hep sebze ve tawuk yemedim tabiki.patatrste yedim ekmekte ama sinirli olcude .bir yada iki dilim ekmek patates yemegim icinde warsa oyle yedim kizartma ara sira cok nadir

ama en onemlisi kafada bitirdim .bi gun ablama caya gitmistik tartildim 103kg .o gun karar verdim sali gunu :).dolaba not yapistirdim zayiflicam die.kimse bana inanmadi .zayifalasa bile basenleri inmez dedi .onlar su an soktalar tabi .azmettim ama basarmaya az kaldi :) esim cok yardimci oldu destekledi ama asla bi gun bana kg ver cok kilolusun demedi
Canım vallaha bende önce kafamda bitirdim ama senin gibi karar verip ertesi gün başlayamadım :) Bir hafta boyunca burdaki tüm diyetle alakalı her konuyu okudum. Başarı hikayelerini okudum ve kendimi yapabileceğime inandırdım. Bir tarih belirledim ve başladım. Yasak olmadan yeme alışkanlığımı değiştirdim. Ekmek,makarna,pilav yemedim. Kola falan zaten içmiyordum.Akşam 8 den sonra yemiyorum. Böyle devam... Sen o son 4 kiloyu bende gereken kiloyu vereceğiz

Canım vallaha bende önce kafamda bitirdim ama senin gibi karar verip ertesi gün başlayamadım :) Bir hafta boyunca burdaki tüm diyetle alakalı her konuyu okudum. Başarı hikayelerini okudum ve kendimi yapabileceğime inandırdım. Bir tarih belirledim ve başladım. Yasak olmadan yeme alışkanlığımı değiştirdim. Ekmek,makarna,pilav yemedim. Kola falan zaten içmiyordum.Akşam 8 den sonra yemiyorum. Böyle devam... Sen o son 4 kiloyu bende gereken kiloyu vereceğiz
canim kac kgsun vermen gereken kac kg war yani hedefin ne soylermisin ?

X