NE YAPTIĞIMIZI BİLELİM...

sabah yine 7:15 de uyandım sanki 10 dk önce kalksam nolurrrrrr! koştur koştur yüz yıkama , diş fırçalama, abdest alma hemen giyinip 7:35 de çıktım ve yine o köprüde koşmaya başladım :))))) neyseki yetiştim . şimdi işyerine geldim bu hafta yoğunluğum var mesaiye kalıyorum 1 gün arayla bugün mesai günüm çizim yapmaktan sağ el parmaklarım ağrıyor kasılıyor. bakalım nasıl geçecek günüm enerjim iyi gibi götürürüm sanki bu günü :)

Dün Akşam;

İş çıkışı eve gittim sallana sallana. bizimkiler otuyordu. bende oturdum sohbet muhabbet. şu sıra taşınma telaşımız var nasıl yaparız diye konuşuyoruz.çay sohbeti dizi keyfi derken saat 23:30 oldu. odama geçtim yattım. sabah yine aynı telaşla iş yeri geldim. işyerinde de şu ara katalog hazırlığından yoğunluğum var mesailerdeyim hep Allah sonumu hayr etsin :)

Dün Akşam mesaideydim. 9 'da eve gittim. bizimkilerle oturdum biraz sonrasında kardeşimle annem grip olmuşlar biraz nane limon kaynatıp verdim . O sıra kaçamak yapıp çeyrek ekmeğe peynir koyup yedim :) sonra uyudum. bu sabah işe geç kaldım sallana sallana taksiye binip geldim . o kadar rahatım yani haftanın son iş günü olduğu için. hayatım ne kadar da sıradan hiç kendime eklediğim birşey yok değilmi

Toplu icme suyu her ictiginde 200 ml icmelisin yani o kucul siseyi 2.5 seferde bitirmelisin yoksa 2 saat sonra fazla su oldugu gibi atiliyor

İş durumum
Zorunlu bir tayin durumum var
Ve beklenmedik şekilde gelişti
Eşimle ayrı kalacağız ben başka şehre gideceğim
Onun da gelmesi 1 seneyi bulabilir

anlatmak isterseniz eğer nereye çıktı tayin benim bir arkadaşımında eşi tayini çıktı orduya havalimanına yakın ev tuttular adam da haftasonları gidebildiğince eşine uğrayıp vakit geçirip geliyordu. birde çocukları vardı çocukta anneden babadan kopuk ama dedesi falan yanına gitti bir süre sonra çocuk toparladı babasının haftasonu gelceğini biliyo hergün görüntülü konuşuyorlardı. ve tayini kısa sürdü geldi

merhaba ne zamandır gelemiyorum. mağlum ortalık hastalığı soğuk algınlığı. her tarafım nasıl ağrıyordu. dayak yemiş gibiydim işe gidip geldim bugün daha iyiyim şükür. şu aralar ev iş o kadar karışıkki kurduğum düzen programları alt üst. beynim alt üst. evde herkes hasta , şu ara taşınma telaşımız var bina yıkılacak 2 haftamız var ev bulamadık , babam yurtdışına giidyor , evin içinde tartışmalar var , iş hayatında benim yorgun vücudum kaldırmıyor işimi götürmeye çalışıyorum. ot gibiyim şu 3 gündür. kafam allak bullak

hayırlı sabahlar...

Yine ve yine işe geç kaldım. Kendimi yataktan zor kaldırıyorum. Jiletle kazıyorum resmen ... Neyse ki babam sağolsun getirdi beni. Ev arayışlarımız sürüyor... Dün bir eve gittik adam tam bir uyuzdu. Benden önce annem görüşmüş adamla adam sadece 50 TL indrim yapmış. Neyse bizde kardeşimle gidelim hemde bir daha konuşalım dedik. Adam resmen işinize geliyorsa diyip lafları ağzımıza tıktı. Bir insan net olurda bu kadar samimiyetsiz net olunmaz karşıdaki insanı dinler. Lafı ağzımıza tıkıp bildiğiniz postaladı. Erkek kardeşim direk yok olmaz burası dedi bu adam şimdi olmasa ileride bir problem çıkarıcak. Velhasıl kiralık ev bulmak ne kadar zormuş Bir kaç yer daha bakacak annem bugün inşaallah bulunur. Evdeki hastalar birbir düzelmeye başlıyor şükür. benim üzerimden atamadığım yorgunluk ve bıkkınlık dışında tabi ........
Hayırlısı Allah'tan .

Haydi Çalışmaya :)

hayırlı sabahlar;

bugün ananem ameliyat olacak kafama takılanlardan 1 tanesi Allahın izniyle sağsalim atlatılacak.
Ev arayışlarımız sürüyor.. Valla bıktım ne zormuş
İş düzenim allak bullak sanırım ev durumu hallolmadıkça rahatlayamıcağım.
kaç gündür işe geç kalıyorumm
alt üst durumum devam ediyor.

geçmiş olsun annenize.umarım sorunsuz bir sekilde geçer ameliyatı.sorunu neyse en kısa sürede sağlığına kavuşmasını dilerim.
günaydın bu arada:))

ne yaptığımı bilmiyorum şu aralar... Bilmek için çaba da sarf etmiyorum. çabuk alevlenip çabuk söndüm maalesef Şu aralar o kadar zor geliyorki herşey uzaklaşmak istiyorum ama mağlum sbeeplerden yerimde çakılı kalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…