Ne yapmaya calistigini anlayamiyorum :(

Dunyayigeziyorum

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2018
75
112
41
Arkadaslar Merhaba,
Klube henuz uye oldum, sizlerin yorumlarina ihtiyacim oldugu icin.
Yaklasik 1 yildir yurtdisinda yasiyorum tek basima. Burda bir erkege asik oldum. Ayrilip baristigimiz ama genel anlamda guzel seviyeli bir birliktelik yasadik. 5 ay surdu.Kendisi Amerikali. Son zamanlarda bir ilgisizlik oldu iliskimizde. Attigim mesajlara yaklasik 6-7 saat sonra cevap vermeye basladi vs. Ben en sonunda "Sen beni hayatinda istemiyor musun ?, durust olabilirsin bana dedim. O da ; Suan bir iliski icin ne zamanim ne de enerjim var dedi. Hayatimdaki en onemli sey is hayatim ve oglum ( eski birlikteliginden) bunun disindaki seyler icin vaktim yok dedi. Bir iliski yapamam dedi. Bunlar ondan gelen son mesajlardi benim sorum uzerine. Attigi bu cevaplarin uzerine hic bir cevap yazmadim. Ne tamam dedim, ne sen bilirsin dedim, ne de hoscakal dedim. Sadece sustum.
Aradan 1 ay gecti. Onda kalan bir cift ayakkabim vardi. Onlari lutfen bana gonderebilir misin diye mesaj attim. ( Biliyorum, bir ayakkabi icin neden muhattap oldun diyeceksiniz Ama, bu ayakkabilar yaklasik 470 dolar degerinde profesyonel dagcilikta kullanilan bir ayakkabi. Suan benim bunlari tekrar alacak bir maddi gucum yok. Ve o ayakkabilara ihtiyacim var ) Tamam isyerine birakirim diye mesaj atti. Ben de ona ; Uzgunum ama ben seninle tekrar yuzyuze gelmek istemiyorum, lutfen ayakkabilarimi kargo ile gonder dedim. Okey dedi.
Ayni gece saat 01:30 civarinda bana mesaj atmis cok alakasiz bir sekilde; " Bugun burda Turklerin Festivali vardi" demis.
Cevap vermedim. 8 saat sonra cevap yazdim, ayakkabilarimi hangi gun kargoya vereceksin dedim. Cevap yazmadi. Kargo ucretini ben odeyecegim karsi odemeli olarak gonder dedim cevap yazmadi.
Yaklasik 10 gun oldu. Ne ayakkabilar geldi, ne de kargomu ne zaman gondereceksin mesajima bir cevap geldi. Bir daha da atmadim mesaj. Sizce ne yapmaya calisiyor ?

Tam iletişimi koparmak istemiyor mu acaba

Bazen bana da oyle geliyor. Cunku bana gecenin bir yarisi 1 aylik ayrildiktan sonra " Bugun burada Turklerin Festivali vardi" diye anlamsiz bir mesaj atmasi garip degil mi sizce? Ben onun bu mesajina karsilik vermeyip tekrar ayakkabilarimi sorunca cevap yazmadi. Acaba ayakkabilari benimle tekrar gorusebilmek icin elinde koz olarak mi tutuyor diye aklimdan gecmiyor degil

kova burcu oldugunu ben de tahmin ettim çok bariz zaten :)
evet bağını koparmak istemiyor ayakkabıyı verince siz ona yazmayacaksınız artık.
ciddi sorumluluk almak da zor geliyor kopmak da istemiyor.
kovayım ben kova diye bağırıyo adam
Ah ben de neler çektim bu kova erkeklerinden.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…