Ne yapmam gerekiyor? Biraz uzun oldu ama, lütfen yardım edin :(

CamKenari

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
191
-20
24
Merhaba arkadaşlar. 4 aydır süren bir ilişkim var, 5 aydır tanışıyoruz. Aslen Ankara’lıyım ama yurt dışında yaşıyorum. Sevgilim de Ankara ‘da, uzak mesafe ilişkimiz var yani. İlk tanıştığımız günler çok çok güzeldi. Çıkmaya başladığımız ilk günler de çok bal pekmezdik. Allah’a çok şükür ne o ne ben bu güne kadar mesafeyi hiç sorun etmedik. :) Ama başka sorunlarımız var... Ben Ankara’dan döndükten sonra, yaklaşık 1. ci ay’ımızı doldurduktan sonra kavgalarımız başladı... Erkek arkadaşım ilk dönemler çok iyiydi sakindi yeri gelince benden çok alttan alıyordu. Sanırım o alttan aldıkça o dönemlerde ben de fazla uzatıyordum, bilirsiniz üstüme düştükce daha çok düşmesini istedim gibi bir şey. :) Birbirimize yemin ettik hiç bi zaman ne olursa olsun ayrılık lafını ağzımıza almamayı. Hiç de almadık. Ama kavgalarımız git gide kötüleşiyor... Her defasında fark ediyorum ki kavgalar bizi daha da kötü bir hâle sokuyor. Eskiden olsa hemen çözüp kapatacağımız kavgalarımız şimdi aramızın açılmasına sebep oluyorlar. Çok kez ‘tamam bu son olsun, bir daha yapmayalım’ dedik ama hep tekrarlandı. Söz vermiştim ‘tamam alttan alıcam bir daha kavga olduğu zaman’ diye, çünkü hep beni suçlu görüyor. Bu güne kadar kendini haksız görmedi hiç, hep benim haksız olduğumu söylüyor. Bir konu olsa ‘bence senin özür dilemen gerekiyordu’ diyip lafımı bastırıyor. Kısacası artık eskisi gibi sabırlı değil. En son Perşembe günü kavga etmiştik ve çok büyük kavga ettik. Konusu gerçekten çok gereksiz... ailemin siyasi durumundan açıldı konu. O uzattıkca ben de yangına körükle gider gibi oldum... Biraz fazla abarttım. Eğer böyle düşünüyorsan şimdi ayrıl benden gibi şeyler söyledim. Bi şeyler söylemeye çalıştığında lafı dolandırma cevap ver konuşmakta istemiyorum daha fazla diye ağzına tıkadım. ‘O da güzel, ayrılmıyorum.’ Dedi ve ayrılmadık. Ama düne kadar yani Pazartesi’ye kadar hiç konuşmadık. O yazmadı ben yazmadım... en sonunda ben yazdım dayanamadım. Ama o soğuk yaptığı için arkadaşlarım bana da soğuk yapmamı söylüyor. Biraz peşinde koştur diyorlar. Dün görüldü attım bi dediğine ve çok bozuldu, sabah kalktığında da günaydın yazmamış. Çok üzülüyorum bu duruma sevgilimi kaybetmek istemiyorum. Artık bir şeylerin düzelmesini istiyorum... böyle olmayalım yeter artık demek istiyorum ama ben hep bunu diyen olduğum için beni elinde bilmesinden korkuyorum. Ailesi beni biliyor bi gelecek kurmakta çook kararlıydık ama sanırım artık ayrılmayız bile diyemiyoruz. Ne yapmalıyım? Nasıl toparlanır? Bitmesini istemiyorum. Lütfen yardım edin... :KK43:

X