Ne yapayım sımdı ben yaa

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
499
0
kızlar benım bı derdım var belkı cok kucuk ama bana dunya kadar buyuk hamılelıgımın basından berı yesıl erık dıye dıye kafayı yıyecem ama mevsımı olmadıgı ıcın bulamıyoruz ya ankarada kızılayda varmı yesıl erık bulabılecegım bı yer dun gece ruyama gırdı avuc avuc yıyodum valla uyandım kafayı yıyodum valla nabacam ben sımdı yaa:çok üzgünüm:

Ah kiyamam ben sana yaaaa!
Büyük alişveriş merkezlerinde olur mutlaka olur canim ama birde tanidiğiniz manaviniz varsa hemen buldurur ve gtirtir sana o da olmadi yaz buraya yeşil erik araniyor diye yurt dişindan bile olsa hemen gelir canim ama ben bugün alişverişe çikip şansina bakicam umarim bulurum yarin da yersin inşallah acisini bilirim ah ahhhhhhh ben ne golden elma aşerdimmm! Kisssssss bunu da çekmesin canin şimdi yaaaaa?
Canim istediğin erik olsun bulunur dert etme elimden geleni yapicam bebişimize...

ay güzelim oncelikle avucunu bi yala nolur nolmaz ama muhakkak bulursunuz büyük manavlarda veya uzak biyerlerden getirtebilirler...

bence büyük alış veriş merkezlerınde mutlaka vardır gçen annemler mevsımı olmadıgı halde dondurulmuşta olsa meyveler almışlar ..

canım benim seni okadar iyi anlıyorum ki çünkü aynı durumu ben aylarca yasmıstımkaydirigubbakcemile5

ama malesef sana yardım edemeyeceğim sorun hakkında herhangi bir fikrim de yok umarım biran önce bulursun:teselli:

ben erik erik diye kafayı yemiştim hamileyken asermiştim senin gibi ve cıkmasına cok vardı ama dogumdan önce buldum cantalarca yediğimi hatırlıyorumyerimseniben

canım ya cok sagol elma cekmesde dıyorumya erık benı mahvettı yaa eger yıyemessem cokacimcoook olurum ben yaaaa :1no2:

Ah canım benim yaa. O kadar iyi anlıyorum ki seni. Ben de hamileyken Aralık ayında kayısı diye az ağlamamıştım :)
Ben de birazdan alışverişe çıkacağım. Bizim burda iyi tanıdığım yok yok olan bir manav var, onlara bir danışayım bakalım bulunabilir miymiş. Haber veririm ben sana mutlaka.

Kız kıyamam sana yaaa :))

cnm ankarayı bilmiyorum ama tv de görmüştüm istanbulda hamileler için tüm meyveleri bulunduran özel bir manav vardı netten araştır istersen kargo falanda yapıyolardır diye tahmin ediyorum.
eşin büyük otellere falan sorsun onlardada olabilir. umarım bulursunuz ve sende yersin cnm ya

Ya bu arada Tunalı'da Kebap49'un karşısında bir manav vardır. Neredeyse her mevsim her istediğini bulabiliyorsun oradan (biz de kayısıyı oradan bulmuştuk, adam getirmişti bizim için) eşine söylesene oraya da bir baksın.

Yeşil erik rumuzlu arkadaşı gördükçe hamile olmamama rağmen benim bile canım çekiyor. :)))
Keşke yardımcı olabilseydik.:çok üzgünüm:

Kıyamam ya zor bir durum ben hamıle olmadığım halde canım çekti,kesin dört mevsim manavlarında vardır bir araştırın merkezi yerleri

canım hiç hal falan yok mu? oralarda olur kesin.

valla hıc bılmıyoruzkı bende esımde cunku bız ankaraya yenı geldık nerede ne var hıc haberımız yok ama bıtek sey bılıyorum soyle bı poset erıgı tuzlayıp yemessem kafayı yıyecemmm:çok üzgünüm:cok ıstıyo canım ya unutmaya calısyorum ruyalarıma gırıyo dun butun gece uyuyamadımm cok canım sıkkın cokkkkkkkk:a015::a015::a015:

akköprüde buyuk alış verişi var ank yeni geldi iseniz orayı sorun herkez bilir oradan bulabilirsinz

canım benim eşim bulmuştu kızılayda hemde ocak ayıydı.Ama 4 yıl geçti üzerinden. Sen yolla eşini arasın tarasın bulsun e baba:ecrin_bebek: olmak kolay değil...

geçen sene bu zamanlar benimde hamileliğim ilk günleriydi benimde canım acaip erik istiyoduu...yoktu hiçbiyerde..bahara doğru çıkıyo hangi aydı unuttum eşim iş için adanaya gitmişti ordan getirdi bend eo gün hepsini yemiştim...ondan sonra doğumum olana kadar kaç kilo erik yedim bilmem:roflol:

Ayyy yazık,meyve sebze hali yok mu oralara bi bakın,aslında çok büyük alışveriş merkezlerinde özel paketlenmiş biçimde oluyor ben görürdüm,bi de netten de bakabilirsin,umarım bulur avuç avuç yersin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…