Ne Yapalım Dostlar Biliyor Musunuz ?

Amin cnm benim burda dertlerinizi dinliyorum derdimden iğreniyorum. . :KK43:

öyle düşünme canım benim bir zamanlar benimde derdim hayırlısıylasevdiceğime kavuşmaktı.çokkk şükür oldu
ama şimdi onlar güzel dertlermiş diyorum rabbim beterlerinden saklasın...
hayat bu her adımda daha büyük bir tümsek çıkarıyor önüne...

öyle düşünme canım benim bir zamanlar benimde derdim hayırlısıylasevdiceğime kavuşmaktı.çokkk şükür oldu
ama şimdi onlar güzel dertlermiş diyorum rabbim beterlerinden saklasın...
hayat bu her adımda daha büyük bir tümsek çıkarıyor önüne...

Bazen olmayacağını bilrsin ya şuan o noktadayım canım.
Ama hep hayırlısı için dua ettim üzülmem anlamsız.
Allah başka dert vermesin

Tuğbacım derdin sevdiceğinle ilgiliyse hiç üzülme
sorunun ne derecede blmiyorum ama eminim benim derdim gibi değildir..
bizim nişanlanma durumumuz o kadar zor görünüyor ki şu durumda yani sebep çok farklı.
tabi ki herkesin derdi kendine zor.niye kıyaslayasın ki orası ayrı elbette (belki rahatlasın diye söyledim)

senin de ağır sebebin vardır belki ama sen de biliyorsun ki nasipten ötesi olmaz:KK34:

Son düzenleme:
bizim nişanlanma durumumuz o kadar zor görünüyor ki şu durumda yani sebep çok farklı.
tabi ki herkesin derdi kendine zor.niye kıyaslayasın ki orası ayrı elbette (belki rahatlasın diye söyledim)

senin de ağır sebebin vardır belki ama sen de biliyorsun ki nasipten ötesi olmaz:KK34:
[/Q
canım seni başka bir topicten hatırladım.eğer bir iliişkide sorun annelerse ve sevdiğin insanda net tavrını koyamıyorsa ortaya inan o ilişki çok zorr olur ve sonrası mutsuzluk.ama sevdiğin tavır koyarsa o zaman kimsenin karışmaya hakkı kalmaz.
bende de aynı sorun var kayınvalideciğim daha oğlunun büyüdüğünü sevdalanıp evlendiğini hatta oğlunun evlat acısını bile anlayabilmiş değil çünkü ona göre oğlunu birtek o sevebilir.ama çok şükürki eşim tavrını net ortaya koyabilen biri.
o yüzden sadece sevmek değil canım benim sorunları aşabilmekte önemli inan sevgili kayınvalideciğim hala bile başımı ağrıtıyor ben evladımı kaybetmişim o seviniyor ona bir rakip daha gitti diye :KK43:(((
belki ben yanlış hissediyorum ama o bunu öyle bir hissettiriyorki:KK43:(((

Bazen olmayacağını bilrsin ya şuan o noktadayım canım.
Ama hep hayırlısı için dua ettim üzülmem anlamsız.
Allah başka dert vermesin
[/QUOT

sorun ne canım özel değilse eğer?

Kızlar sözlendik sözlenmek olsaydık ben öyle daha mutluydum ama kısmet işte kısmetten öte yol gider mi?
Öyle mücadeleler verdim ki sevgime laf edildi sustum.
Sevmiyosun denildi sustum.
Dha 26 gün oldu bu 2. kavgamız.
Herşey yolunda giderken alt üst olduk.
Dediğin gibi herkesin derdi kendine ağır şuan katlanayacam zannediyorum ama geçecek . .
Siz neden nişanlanamıyosunuz cnm, bu ara da Rabbim ebeden razı olsun

[/Q
canım seni başka bir topicten hatırladım.eğer bir iliişkide sorun annelerse ve sevdiğin insanda net tavrını koyamıyorsa ortaya inan o ilişki çok zorr olur ve sonrası mutsuzluk.ama sevdiğin tavır koyarsa o zaman kimsenin karışmaya hakkı kalmaz.
bende de aynı sorun var kayınvalideciğim daha oğlunun büyüdüğünü sevdalanıp evlendiğini hatta oğlunun evlat acısını bile anlayabilmiş değil çünkü ona göre oğlunu birtek o sevebilir.ama çok şükürki eşim tavrını net ortaya koyabilen biri.
o yüzden sadece sevmek değil canım benim sorunları aşabilmekte önemli inan sevgili kayınvalideciğim hala bile başımı ağrıtıyor ben evladımı kaybetmişim o seviniyor ona bir rakip daha gitti diye :KK43:(((

ne kdr haklısın bizdede sorun ailesiydi . .
ben hiç istenmedim.
onlara fazlaydım bile. .
ama benimsenmedim hiç .
sen bebeğini falan mı kaybettin cnm :KK43:

yok canım benim derdim kayınvalide değil
teşekkürler yazdıkların için:KK16:
inşallah sen de huzura kavusursun

Son düzenleme:
ne kdr haklısın bizdede sorun ailesiydi . .
ben hiç istenmedim.
onlara fazlaydım bile. .
ama benimsenmedim hiç .
sen bebeğini falan mı kaybettin cnm :KK43:

evet canım maalesef:KK43:
16 gün önce ama hamilelik takvimini kaldırmaya elim gitmio bir türlü:KK43:
üzme kendini önemli olan sözlünün tavrı benim kayınvalidem daha benim oğlunun eşi olduğumu bile kabullenmiş değil üstelik biz 7buçuk senelik bir aşk sonunda evlendik ve kendisini 6 senedir de tanıyorum

üzme kendini önemli olan sözlünün tavrı benim kayınvalidem daha benim oğlunun eşi olduğumu bile kabullenmiş değil üstelik biz 7buçuk senelik bir aşk sonunda evlendik ve kendisini 6 senedir de tanıyorum

kıyamam ya sözün bittiği yer.
Rabbim sağlıklı hayırlı bebk nasip etsin sana dua edeceğim canım:KK16:

ya hu bu kayınvalidelerin saçlarını elime dolayasım geliyor
e madem kabul etmeyecek ne diye senin günahına giriyor evlendiriyor
oğlunu dizinin dibinde büyütsün o zaman tövbe yaa:KK20:

Son düzenleme:

Çok üzüldüm canım söyleyecek kelime bulamıyorum . . Bizim gibi işte 6yıla yakındır tanıyorum 1yıldır tamamen hayatındayım ama ben hep kötü oldum. . Sözlüm çok taviz veriyo dolduruşa geliyo ne güzel senin esin sana destek oluyomuş

sağol canım aallah razı olsun
o evlendirmediki zaten biz evlendik.oda mankeni oynadı ortada.olsun yinede eşimin annesi saygım sonsuz.ama bilseki oğullarını onlara kadar dizginleyeninde dizlerinin dibine getireninde ben olduğumu.asla bir anneyle evlat arasına girmek istemem.benim annem yok hatta 2 kardeşimden başka hiç kimsem yok bir tek eşim var ama yinede onun yaptığını yapmıyorum.
çünkü bir insanı severken kendimiz için değil allah rozası için sevmemiz lazım ben hep buna inandım.

Çok üzüldüm canım söyleyecek kelime bulamıyorum . . Bizim gibi işte 6yıla yakındır tanıyorum 1yıldır tamamen hayatındayım ama ben hep kötü oldum. . Sözlüm çok taviz veriyo dolduruşa geliyo ne güzel senin esin sana destek oluyomuş

allah razı olsun canım.
o zaman baştan herşeyi konuşup halletmeden bir adım ötesine geçme sakın canım.evlilik denilen şey çok güzel ama ona sahip olan sadece 2 kişiden ibaret olabilecekse...

sağol canım aallah razı olsun
o evlendirmediki zaten biz evlendik.oda mankeni oynadı ortada.olsun yinede eşimin annesi saygım sonsuz.ama bilseki oğullarını onlara kadar dizginleyeninde dizlerinin dibine getireninde ben olduğumu.asla bir anneyle evlat arasına girmek istemem.benim annem yok hatta 2 kardeşimden başka hiç kimsem yok bir tek eşim var ama yinede onun yaptığını yapmıyorum.
çünkü bir insanı severken kendimiz için değil allah rozası için sevmemiz lazım ben hep buna inandım.

evet saygıda kusur etmemek gerek tabi ki
ne diyimki bu kaynanalara çok fena bilendim yani öyle böyle değil
artık bu hikayeler okuyunca nevrim dönüyor iyice

benimki de öyle kötü değildir de biraz kıskanctır o canımı sıkıyor

Bazı kayinvalideler paylasamiyo oğullarını yakın çevremde de çok . . Allah hepsini ıslah etsin.

allah razı olsun canım.
o zaman baştan herşeyi konuşup halletmeden bir adım ötesine geçme sakın canım.evlilik denilen şey çok güzel ama ona sahip olan sadece 2 kişiden ibaret olabilecekse...

Biz ablası eniştesi yeğenleri kardeşleri annesi babası hepsi bir evlilik kurarz canım . . Ama ümidim yok artık. Rabbim herşeyin hayırlısını versin üzülmek istemiyorum .

X