Ne Yapalım Dostlar Biliyor Musunuz ?

Peygambber Efendimizin ölüm vakti gelince,
Azrail kapıyı çalarak içeri girer..
Efendimizden izin alarak..

O da görevini yapmasını artık Yüce Allah'a kavuşmayı istedğini söyler.
Azrail O'nun o mübarek canını alacağı zaman Efendimiz:
ne kadar da canımı yaktın Ey Azrail ümmetim de bu acıyı çekecek mi? diye sorar

Azrail:
Ya Resullallah ben ölüm acısının en hafifyle yaklaştım sana dedi..

evet ölüm var ve Peygamber efendimiz bile en hafif denilen acıyla canı çok yanıyorsa bizim nasıl olur acaba?
Allah yolunda olmak dileğiyle..

Son düzenleme:
Peygambber Efendimizin ölüm vakti gelince,
Azrail kapıyı çalarak içeri girer..
Efendimizden izin alarak..

O da görevini yapmasını artık Yüce Allah'a kavuşmayı istedğini söyler.
Azrail O'nun o mübarek canını alacağı zaman Efendimiz:
ne kadar da canımı yaktın Ey Azrail ümmetim de bu acıyı çekecek mi? diye sorar

Azrail:
Ya Resullallah ben ölüm acısının en hafifyle yaklaştım sana dedi..

evet ölüm var ve Peygamber efendimiz bile en hafif denilen acıyla canı çok yanıyorsa bizim nasıl olur acaba?
Allah yolunda olmak dileğiyle..
Ölüm mleği herkesin ameline göre güzel veya çirkin görünürmüş.
Peygamber efendimiz son nefesinde bile ümmeti derken biz onu ne kadar anıyoruz.
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

hoşbuldum.. İsme yapılan dua nın daha isabetli oldugunu duymustum.. İsteyenlere ozel msj yoluyla isimlerini verirlerse, isimleriyle dua edebilirim..

Evet canım müminin mümin kardeşi için ismen ve kalben yaptığı duâ makbuldür. Ben liste yapmak gün gün duâ edelim istiyorum ama kalabalık değiliz ki

Kızlar merhaba, Canım çok sıkkın, ilişkimle ilgili sorunlar yaşıyorum, çok çok kötüyüm.. Rica etsem dua eder misiniz bana?.. Adım Kübra.. Allah razı olsun sizden, şimdiden çok teşekkürler..

Son düzenleme:
rabbim isteyen(deli divane gibi istiyorum:KK43: ) herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver ne olurr.....
kimseyi evladıyla evlat acısıyla imtihan etme ne olurrrrr.......

rabbim isteyen(deli divane gibi istiyorum:KK43: ) herkese hayırlı sağlıklı evlatlar ver ne olurr.....

Canım benim Rabbim gönlündeki tüm isteklerini hayırlısıysa versin.
Üzme kendini ve herşeyin hayırlısını dile :KK43:

Kızlar merhaba, Canım çok sıkkın, ilişkimle ilgili sorunlar yaşıyorum, çok çok kötüyüm.. Rica etsem dua eder misiniz bana?.. Adım Kübra.. Allah razı olsun sizden, şimdiden çok teşekkürler..

Bende aynı durumdayım canım üzüntüden ağzımdan yüzümden yaralar çıktı ama Rabbim e sığınıyorum imtihanını sol yanından verenlerden eylemesin bizi çok zor . .
Gönlümüze inşirah ferahlığı versin Rabbim.

Dua mümini mümine yaklaştırır. İnşallah burada en güzel arkadaşlıklarımızı yürekten dualarımızın ışığında kurarız. Hayırlı olsun yeni başlığımız.

Rabbim sana en hayırlı olanı versin. Tevekkülü sakın elden bırakma sabırlı olmaya çalış şükretmeye çalış. Zordur eminim. Dualarımız seninle inşallah.

Kızlar merhaba , rahatsızlığım dolayısıyla çok kalamıyorum kusura bakmayın.

Hayırdır leblebitozu neyin var? Çok geçmiş olsun?

Dua mümini mümine yaklaştırır. İnşallah burada en güzel arkadaşlıklarımızı yürekten dualarımızın ışığında kurarız. Hayırlı olsun yeni başlığımız.

Rabbim sana en hayırlı olanı versin. Tevekkülü sakın elden bırakma sabırlı olmaya çalış şükretmeye çalış. Zordur eminim. Dualarımız seninle inşallah.

amin canımm.
sağolsasın allah razı olsun

sağolasın cnm benim üzüntü sinir stres hasta oldum önemli bişey değil ama daralıyorum :KK43:

X