ne yapacagm bilemiyorum

ecrin_nisa

şevvalim
Kayıtlı Üye
27 Mart 2009
12
0
bi bebek bekliyorum yada bekliyodum diyeyim bugün doktora gittim ultrasonda bebegin kalp atışlarını duyamadık son adet tarihim 29 ocak tı benim hesaplamalarıma göre 2,5aylık,ultrsonda 6 haftalık çıktı doktor bebegin gelişmedigini yada içerde öldügünü söyledi ne yapacagımı bilmiyorum

canım normalde 9 haftalık olması lazımdı ama bence 1 hafta daha bekle eğer yine kalbi atmazsa sanırım yapacak bişey yok inşallah Allah bebeğinizi size bağışalr canım

canım normalde 9 haftalık olması lazımdı ama bence 1 hafta daha bekle eğer yine kalbi atmazsa sanırım yapacak bişey yok inşallah Allah bebeğinizi size bağışalr canım
inşalah....bugün baska bi doktora gittim oda bir hafta beklememi söyledi bakalım ne olacak

bekle canım bekle sakın dr lara inanma banada aynı şeyi söylediler kürtaja alacakları gün kalp atışlarını duydular sende duyarsın inşallah canım hakkında hayırlısı olsun inşallah...

bi bebek bekliyorum yada bekliyodum diyeyim bugün doktora gittim ultrasonda bebegin kalp atışlarını duyamadık son adet tarihim 29 ocak tı benim hesaplamalarıma göre 2,5aylık,ultrsonda 6 haftalık çıktı doktor bebegin gelişmedigini yada içerde öldügünü söyledi ne yapacagımı bilmiyorum
canim gecmis olsun cok uzuldum ya ins hersey yoluna girer sen dua et Allah a sigin sonucta cani o verdi o alir bisey diyemeyiz ve sunuda unutma herseyde bi hayir vardir Allah hayirlisini versin nedeyim dualarmiz seninle ins gonlune gore verir Rabbim saglicakla kal hayirli haberlerini bekliyoruz

canim gecmis olsun cok uzuldum ya ins hersey yoluna girer sen dua et Allah a sigin sonucta cani o verdi o alir bisey diyemeyiz ve sunuda unutma herseyde bi hayir vardir Allah hayirlisini versin nedeyim dualarmiz seninle ins gonlune gore verir Rabbim saglicakla kal hayirli haberlerini bekliyoruz

SAGOL...veren de alanda ALLAH...herseyde bi hayır vardır dua edin bana...

gecmis olsun allah sabir ve dayanma gücü versin
yeniden ve saglikli bir sekilde bebegine kavusman dilegiyle

geçmiş olsun canm...inş yeniden hamilelik geçirir ve sağlıklı bi bebegn olur canm :)

Allah sabır versin arkadaşım. Benim de geçmişte 2 kez seninle aynı durum oldu. Ama her işte bir hayır vardırm Rabbim neylerse güzel eyler. Şimdi bebeğimi bekliyorum. 3 ayı doldurduk. Ama yine aynı şeyler olacak diye neler çektiğimi bir ben bir Rabbim bilir. Meleklerimiz ne zaman geleceklerini biliyorlar. Zamanı değilmiş, oda diğer kardeşlerinin yanına cennete gitmiş demek ki. ınşallah en kıza zamanda hayırlısıyla bebeğine kavuşturur Rabbim.

X