Ne yapacağımı bilmiyorum

burcakdnz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
10
4
25
Merhaba ben 6 ay önce eşimden şiddetli geçimsizlik nedeni ve birçok nedenden dolayı boşandım ama aramızdaki aşk birtürlü bitmedi görüşmeye devam ettik evliliğimizden 1.5 yaşında kızımız var ve gecen hafta yeniden hamile olduğumu öğrendim eski eşim çok sevindi ve eski hatalarını yapmamaya 1 aydır özen gösteriyor tam istediğim baba eş gibi davranıyor ama ailem çok tepkili benim kendi ayaklarımın üzerinde durmamı istiyor tekrardan onunla evlenmemi istemiyor çok çektim zamanında ondan üzülmemi istemiyorlar şimdi yeniden evlensem ailem beni silecekmiş gibi hissediyorum birdaha asla onların evladı olamayacakmışım gibi eski eşimde zamanında ailem konusunda sorumsuzdu bazen kısıtlamaya kalkardı ailemle görüşmemi tepki gösterip haddini bildirirdim eski yaşantımı yaşamaktan korkuyorum güvenebilirmiyim bilmiyorum kızımın öz kardeşi olmasına seviniyorum ikimizde farklı evlilik yapıp üvey kardeşlere karışmadığımız için şuanlık ama psikolojik olarak çökmüş durumdayım 2 çocuk büyütebilir miyim mutlu olabilir miyim bilmiyorum

Neden bosandiginiz adamdan tekrar çocuk yaptınız. Ya da bu kadar seviyorsunuz neden ayrıldınız.. hatalarını biliyorsunuz adamın ama ikinci çocuğu yapiosunuz hem de ayrilmisken.. o zaman evlenin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…