Ne yapacağım ben... Bayanlar yardım edin...

boks seti iyi bi fikir gibi gelmedi bana alimallah bi gun kizip ta sende denemeye kalkmasın :)))

canım tarihte bir yanlıslık yok degilmi
27 aralık cumartesine gelmiyormu
pazarteside bizim evlilik yıldönümümüz
fikirlerden bende faydalanayım

inanmıyorum çok az var ya ben mektup işini tuttum bide biz eşimle bol bol kavga ettiğimiz için boks eldivenleri süper ama tükenmiş sizede linkliyim bayanlar isterseniz tabi

a.s.cnm sen normal zamanda hiç yemek yapmıyormusun.çocukla olduğu kadar yaparsın.bu kadar kasma kendini.bu arada evlilik yıldönümünüzü kutlarım.özenip güzel bir gün geçirmek istemeni anlıyorum ama.bazı süprizleride eşine bırak.bakalım o neler yapacak

ne tuhaf benimde pazar günü 27 aralık doğum günü bende bu telaş içindeyim hoş bi doğum günü pastası ben yaparım hediyeyide eşim düşünsün dimi ama.ben eşimin sevdiği yemekleri yaparım o gün de heralde

kızlar gitçem karton alcam kızrmızı 13tane kalp kesip onların arkasına birer harf yazcam sonrada hepsini bi yere koycam kapı ayakkabılık elini yıkıycak banyo kıyafet dolabi hepsini sıra ile toplasın hepsinde güzel bi söz yazcam sonundada arkasında seni seviyorum yazcak hepsini, toplayınca nasıl olur ben yapıyımda
belki yumuşar da aşka gelir

romantik adam olur romantizim nasıl olurmuş göstereyim

merak edenlere yazıyorum pazar günü kutlama yapıcaz ve ben bu gün mektubuma başlıyorum dün eşime dijital anahtarlık sipoarişi verdim (resimlerimizi slayt şeklinde izlemesi için sürekli)
ve gidip güzel mektup kagıdı ve zarfı aldım kalpli postitler aldım 13 tane kalpli postite arkasına harfler önünede güzel şiirlerden alıntılar yapmayı düşünüyorum ve eşimin her sözden sonra şurda bi süpriz daha var gibi bi positie daha ulaşmasını saglaycam 13 postiti okuduktan sonra hepsinin arkasını çevirdiğinde seni seviyorum yazıcak
ve karton aldım üzerine resimleirmiz<i yapııştırıcam
ama güzel sözler konusundaa yardıma ihtiyacım yarrr nasıl olmuş ne diosunuz
bütün evide mum ile döşiycem bu

yemek falan yapma, kasma kendini çok fazla. eşin düşünsün birazda. git çiçek al, yatağın üstüne koy. pcye romantik müzikler yükle, şarap al. o kartonlu fikir güzel onu yap. hediyeye gerek yok. etek yada elbise giy, güzel makyajını yap, saçını da güzelce yaptır, gidin dışarıda yemek yiyin, sonra eve dönün müziği açıp dans edin şarap için. sonra yatak odasına geçince çiöeği görsün bi süpriz olsun.
bilmem ben olsam böyle yapardım herhalde. ama kesinlikle yemek işini unut. hergün yapıoz onu, annelik imajından çıkalım bi günlük dimi :KK66:
allah nice yıldönümleri nasip etsin. bol şans, öptüm

yok yemek yapmıycam annem yapçak zatende bebiş var bi yere gidemem kiii onuda kimseye bırakmam zaten

canım ben erkek olsam sanırım ıctenlıkle yapılmıs fazla abartıya gırılmemıs seyler hosuma gıderdı...
sevdıgı bı yemek , ustune sende sevdıgı bır elbıse, gıyım tarzı ve hoslandıgı parfum, sade ve cekıcı bı makyaj:) ve guzel bı karsılama...
yarın ıcın bol sans

X